فیلم بی احترامی به حجاب متوقف می شود/ مراقب اعتبار و سرمایه خود باشید


یکی از مدیران دفتر تولید سازمان سینمایی به دو صورت بدون پرده و بدون پرده به انتشار خبر تولید آثار سینمایی واکنش نشان داد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، بهمن حبشی یکی از مدیران سرویس تولید سازمان سینمایی در واکنش به اخباری مبنی بر فیلمبرداری چند اثر سینمایی به دو صورت بدون حجاب و با حجاب وی گفت: طبق اطلاعات موثق سازمان سینمایی چنین خبری صحت ندارد و هیچ یک از فیلم های تولید شده چنین اقدام غیرقانونی انجام نداده اند.

وی افزود: بدیهی است در صورت صحت چنین خبری، ساخت فیلم مورد نظر در تمامی مراحل متوقف شده و عواقب جبران ناپذیری برای نویسندگان اثر به همراه خواهد داشت.

حبشی وی ادامه داد: توصیه ما به عنوان یک سازمان سینمایی به سرمایه گذاران، تهیه کنندگان و کارگردانان این است که مراقب نام، اعتبار و سرمایه خود باشند چرا که عواقب هرگونه تخلف از قوانین رسمی کشور متوجه بازیگران اصلی خواهد بود.

وی گفت: سینمای ایران همواره سینمای اصیل، قانون مدار و نشاط آور بوده است و بی شک با قوانین رسمی و موجود کشور به حیات پربرکت خود ادامه خواهد داد.

حبشی وی اعلام کرد: بر اساس اقدامات بعدی و اطلاع دقیق مسئولان سازمان سینمایی، پروژه‌های در حال ایجاد کاملاً منطبق بر قوانین و مقررات است و حاشیه‌سازی تأثیری بر روند طبیعی تولید و حیات حرفه‌ای و قانونی سینما نخواهد گذاشت. سینماگران

انتهای پیام/