قیمت مرغ افزایش یافت قیمت مرغ در 7 جولای 1401


قیمت مرغ امروز 28 تیر 1401 افزایش یافت. قیمت مرغ به هنجار مصوب رسید. دلیل افزایش قیمت مرغ چی؟ است قیمت مرغ آیا این رفع خواهد شد؟ کاهش تقاضا قیمت مرغ چه تاثیری؟

بر اساس گزارش ها جام جم آنلاین به گزارش ایسنا، بر اساس مشاهدات میدانی خرده فروشان در تهران، قیمت هر کیلوگرم مرغ کامل از 59 تا 59 هزار و 800 تن است.

من باید بگویم؛ در هفته گذشته قیمت مرغ در جهش از 46 به 48 هزار تن در کیلوگرم به 55 هزار تن در کیلوگرم رسید و این هفته در جهشی دیگر به 60 هزار تن در کیلوگرم نزدیک شد.

برخی از فعالان صنعت طیور دلیل افزایش قیمت مرغ را افزایش تقاضا در ابتدای ماه می دانند و معتقدند که قیمت مرغ باید به قیمت مصوب 59 هزار و 800 تن برسد تا تولیدکنندگان با افزایش تولید ضرر نکنند. هزینه ها

سازمان ایمنی غذا برای مرغ زنده قیمت تعیین کرده است

مدیرعامل اتحادیه سراسری طیور گوشتی گفت: از وزیر جهاد خواسته ایم قیمت مرغ زنده را که در کمپ امنیت غذایی تعیین شده است اعلام کند.

حبیب اسدالله نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه قیمت مرغ هنوز با نرخ معقول و قیمت تمام شده فاصله دارد، گفت: قیمت مرغ در بازار به حدود 58 هزار تومان در هر کیلوگرم رسید که مورد تایید است. نرخ (60 هزار تومان).نزدیک به

وی افزود: نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی نوشتیم و از وی خواستیم قیمت مرغ را تغییر دهد.

اسداله نژاد با بیان اینکه تداوم تولید و ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان ضروری است، گفت: قرارگاه امنیت غذایی هر کیلوگرم مرغ زنده را 49 هزار تومان اعلام کرده است اما قیمت مرغ زنده در بازار هم اکنون بین 40 تا 42 هزار تن است.

وی افزود: درخواست ما از وزیر جهاد این بود که قیمت تعیین شده در کمپ امنیت غذایی برای مرغ زنده اعلام و قیمت مرغ گرم تغییر و بر این اساس اعلام شود.

آخرین قیمت مرغ اعلام شد

قیمت مرغ کامل تازه کیسه ای امروز یکشنبه 4 تیر 1401 در بازار تهران با 7500 تن افزایش نسبت به روز گذشته به 55500 تن رسید.

به گزارش همشهری آنلاین بر اساس گزارش میدانی، قیمت گوشت مرغ کامل تازه در بسته بندی (روکش نایلونی) امروز یکشنبه 5 تیر 1401 در بازار تهران به 55 هزار و 500 تن رسید که نسبت به روز گذشته 7 هزار و 500 تن افزایش داشته است. .
نامقیمت به تومان
مرغ کامل تازه، بسته بندی در بسته بندی (کاور نایلونی)55500 امین رایج ترین
ران مرغ بدون پوست، بدون دم چاق63500
ران بدون پوست، بدون استخوان66، 500
ساق و سر مرغ بدون پوست76، 2000
سینه مرغ بدون پوست، ریه، گردن، بال78420 امین رایج ترین
سینه مرغ بدون پوست، ریه، گردن، بال، بازو76، 500
ران و سینه بدون پوست، بدون دم، گردن، بال20000
فیله مرغ92700

قیمت مرغ در فروشگاه ها چقدر است؟

قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در فروشگاه بین 42 تا 46 هزار تن بود.

به گزارش ایسنا، بر اساس مشاهدات میدانی خرده فروشان در تهران، قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم از 242 تا 46 هزار تن متغیر است.

شایان ذکر است برای اصلاح نظام پرداخت یارانه، قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ گرم برای مصرف کننده 59 هزار و 800 تن بوده است.

واکنش به افزایش قیمت مرغ

قیمت برخی از کالاهای اساسی از جمله شیر، مرغ و روغن افزایش یافته است. قرار است مرغ از شنبه با قیمت جدید عرضه شود. برخی می گویند افزایش یارانه ها پاسخی به افزایش قیمت کالاهای اساسی نیست.

به گزارش تجارت نیوز، قیمت برخی کالاهای اساسی در روزهای اخیر تغییر کرده است. طی این افزایش قیمت و با تصمیم ستاد تنظیم بازار، قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم به حدود 60 هزار تومان رسید.

مدیرعامل اتحادیه سراسری طیور گوشتی روز گذشته در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزایش تقاضا برای مرغ را با مشکل مواجه کرده است. وی گفت: مردم از صبح تقاضا دارند، تقاضا نسبت به روزهای گذشته افزایش یافته است.

حبیب اسداله نژاد گفت: هیچ کمبودی در بخش تولید وجود ندارد. از تولیدکنندگان مرغ گوشتی خواستیم مرغی را که بازار به آن نیاز دارد را طبق روال معمول عرضه کنند.

قیمت های جدید مرغ از شنبه

مدیرعامل اتحادیه سراسری طیور گوشتی گفت: از روز شنبه در بازار جوجه ها با قیمت های جدید عرضه می شود.

وی گفت: از روز شنبه برای تنظیم بازار مرغ در تهران مشکلی نخواهیم داشت. مرغ با قیمت مصوب 59800 تن عرضه می شود.

قیمت مرغ افزایش یافت قیمت مرغ در 7 جولای 1401

به گفته رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، روزانه 1000 تا 1200 تن مرغ در تهران توزیع می شود و قیمت فعلی هر کیلوگرم مرغ در میدان باخمان بین 40 تا 45 هزار تن و در خرده فروشی ها از 45 هزار تا 45 هزار تن است. 050.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس انجمن پرورش مرغ گوشتی گفت: پس از توزیع نهاده ها با نیم ارز در سیستم بازار در مرغداری ها دیگر جوجه با مزیت ارزی وجود ندارد.

محمد یوسفی گفت: همه روزه در تهران از هزار تا هزار و 200 تن جوجه توزیع می شود و قیمت فعلی هر کیلوگرم مرغ در میدان باخمان از 40 تا 45 هزار تن و در خرده فروشی ها از 45 تا 50 هزار تن است. تن

به گفته وی، هر قطعه جوجه یک روزه که باید از 10 تا 12 هزار تن باشد، 3 هزار تن قیمت دارد که در صورت ادامه این روند، تولیدکنندگان مرغ قادر به ادامه تولید نخواهند بود.

رئیس انجمن مرغ گوشتی می گوید: مرغداری ها دیگر جوجه با ارز غالب ندارند و بازار از ارز نیمه ارزی عرضه می شود که پیش بینی می شود به نرخ مصوب مرغ برسد.

طبق اعلام انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی، قیمت فعلی هر کیلوگرم مرغ زنده 30 هزار تن است که باید از طریق ارتقای یارانه ها و خرید مواد اولیه با ارز مورد نظر محقق شود. تحقیقات بازار همچنین نشان می دهد که قیمت مرغ داغ در خرده فروشی ها در حال افزایش است.