قیمت ها به دلار در صرافی های بانکی


قیمت دلار در بازار آزاد چقدر است؟ قیمت دلار امروز 29 خرداد 1401 در بورس ملی چند نفر بودند؟ قیمت دلار به 34000 تن نیز رسید اما کاهش یافت. قیمت دلار پارسال چند بود؟ روند نزولی دارد قیمت دلار ادامه دارد؟.

بر اساس گزارش ها جام جم آنلاینقیمت خرید هر دلار توسط صرافی های بانکی امروز 27 هزار و 360 تومان و قیمت خرید هر یورو 28 هزار و 487 تومان اعلام شد.

همچنین قیمت دلار در بازار متشکل ارز ۲۷ هزار و ۹۷ تومان و نرخ فروش آن ۲۷ هزار و ۳۴۳ تومان بود.

این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار 28 هزار و 439 تن و نرخ فروش آن 28 هزار و 698 تن اعلام شد.

همچنین در سامانه مدرن نیما، حواله های یورویی ۲۶ هزار و ۶۵۹ تومان و حواله ها به دلار ۲۵ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته می شد.

قیمت دلار 1401/03/28

قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار آزاد امروز یک میلیون و 438 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 15 میلیون و 580 هزار تومان است.

به گزارش تسنیم، هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 438 هزار تومان، سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم 14 میلیون و 400 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 15 میلیون و 580 هزار تومان است. .

در بازار سبزه میدان قیمت نیم سکه بهار آزادی 8 میلیون و 500 هزار تومان، سکه چهارم بهار آزادی 5 میلیون و 500 هزار تومان و سکه یک گرمی 3 میلیون و 150 تومان است. هزار تومان و فروخته می شود.

هر اونس طلا در بازار داخلی 6 میلیون و 230 هزار تن ارزش گذاری شده است. قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1840 دلار است.

همچنین قیمت فروش دلار در صرافی های بانکی نسبت به روز گذشته ۲۷ هزار و ۴۴۸ تومان افزایش یافت و قیمت خرید دلار از مردم ۲۷ هزار و ۱۷۵ تومان تعیین شد.

قیمت فروش یورو نسبت به روز گذشته 28 هزار و 733 تن کاهش یافت و قیمت خرید یورو نیز 28 هزار و 447 تن اعلام شد.

75 تومان در صرافی های بانکی دلار را افزایش می دهد

قیمت فروش دلار امروز در صرافی های بانک ها با 75 تن افزایش نسبت به روز گذشته 27 هزار و 389 تن معامله شد.

به گزارش مهر، نرخ یورو امروز در مبادلات بانکی با 81 تن افزایش نسبت به روز گذشته 28 هزار و 733 تن افزایش یافت.

قیمت خرید هر دلار امروز از سوی صرافی های بانکی ۲۷ هزار و ۱۶۶ تومان و قیمت خرید هر یورو ۲۸ هزار و ۴۴۷ تومان اعلام شد.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارز ۲۶ هزار و ۶۸۹ تومان و نرخ فروش ۲۶ هزار و ۹۳۱ تومان بود.

این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار 27 هزار و 815 تومان و نرخ فروش 28 هزار و 67 تومان بود.

همچنین در سامانه نوین نیما حواله های یورو 26 هزار و 374 تومان و حواله های دلاری 25 هزار و 306 تومان معامله می شد.

افزایش قیمت دلار در صرافی های بانکی از اوایل سال 1400 آغاز شد و در خرداد ماه به سمت 26 هزار تومان پیش رفت و نوسانات نرخ دلار در صرافی های بانکی ادامه یافت.

قیمت دلار در 15 دسامبر در 27 هزار تن ثابت ماند. در روزهای سرد زمستان، نرخ ارز شروع به کاهش کرد و پس از 6 ماه به مسیر 26 هزار تومانی بازگشت و در روزهای پایانی آذرماه به 25 هزار تومان بازگشت. روند نزولی قیمت ها ادامه داشت تا اینکه در جهت 24 هزار تومان تا 17 باخمن نوسان کرد.

قیمت دلار در ابتدای سال جدید در صرافی های بانکی 25 هزار تومان و سپس از 20 خرداد در کانال 26 هزار تومان در نوسان بود و اکنون در محدوده قیمتی 27 هزار تومان در نوسان است. برای چند روز.

انتظار کاهش قیمت دلار در بازار همچنان ادامه دارد

روند نزولی قیمت ارز به گونه ای است که اکثر معامله گران به سادگی نظاره گر وضعیت فعلی هستند و خرید اسکناس کاهش چشمگیری داشته است.

به گزارش مهر، پس از تصمیم بانک مرکزی مبنی بر اصلاح قوانین خرید و فروش ارز و حمل و نقل تجار و صادرکنندگان برای عرضه ارز در صرافی ها، شاهد برگشت قیمت هر دلار و کاهش تدریجی آن هستیم. .

این مصوبه به تجار و صادرکنندگان این امکان را می دهد تا ارز صادراتی خود را از این پس در صرافی ها به قیمت توافقی بفروشند و آن را فقط در سامانه سنا ثبت کنند.

روند نزولی قیمت ارز به گونه ای است که اکثر معامله گران به سادگی نظاره گر وضعیت فعلی هستند و خرید اسکناس کاهش چشمگیری داشته است.

روز گذشته قیمت هر دلار در بازار ارز توسط صرافی ها با قیمت 33.5 هزار تومان خریداری شد که با رعایت مصوبه بانک مرکزی در مورد ارز 500 تومانی به 32 هزار تومان کاهش یافت.

در همین حال رئیس کل بانک مرکزی درباره افزایش عرضه ارز در صرافی ها گفت: با صرافی ها برای افزایش عرضه اسکناس و تسهیل مقررات مربوط به تقاضای بازار در حوزه اسکناس به توافق رسیده ایم.

در همین راستا رئیس کانون صرافان کشور در گفتگو با مهروم از تغییر نرخ هر دلار در بازار ارز خبر داد و گفت: خودداری کنید.

به گفته وی، با توجه به افزایش انگیزه برای فروش ارز در بازار از شب گذشته، تماس تلفنی تجار و صادرکنندگان ارز با صرافی ها نسبت به روزهای گذشته 4 برابر شده و به تجار توصیه می شود و به مردم عادی توصیه می شود از خرید خودداری کنند. در مرحله فعلی زیرا قیمت ها به کاهش خود ادامه خواهند داد.

به نظر می رسد تصمیمات فوری بانک مرکزی در بازار ارز، انگیزه صادرکنندگان و صاحبان ارز را برای عرضه آن در بازار تقویت کرده و انتظارات برای کاهش بیشتر قیمت ها همچنان ادامه دارد.