لیلا برادران برای تخلف مجوز نخواهند داشت


سازمان سینمایی اعلام کرد پروانه نمایش فیلم سینمایی «برادران لیلا» به دلیل تخلف و تخلف از ضوابط از سوی تهیه کننده و کارگردان آن صادر نمی شود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، اداره نظارت بر اکران و اکران سازمان سینمایی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد سعید روستایی مجوز نمایش فیلم برادران لیلا ساخته سعید روستایی را نخواهد گرفت. برای تخلف صادر شده است.

متن اطلاعیه اداره کل اجاره و اکران فیلم به شرح زیر است: فیلم، اسلاید، ویدئو و مجوز؛ با وجود تاکید مسئولان سازمان سینمایی بر لزوم رعایت قوانین و مقررات، وی به جشنواره فیلم کن اعزام شد. شرایط فیلم و روند آن را مطالعه کنید.

با همکاری کارگردانان، برادران لیلا توسط سازمان سینمایی مورد آزمایش قرار گرفتند و برای کمک به فیلم با توجه به اهمیت حضور بین المللی تولید سینمای ایران، مقرر شد تهیه کننده و کارگردان پروانه نمایش فیلم را دریافت کنند. . در نهایت در جشنواره فیلم کن نکات و اصلاحات لازم را انجام دهید که برخی از آنها حتی در سناریوی مصوب شورای پروانه نمایش نیز وجود نداشت که حتی در یکی از موارد ذکر شده محقق نشد.

علیرغم تاکید و ملاحظات لازم مبنی بر رعایت قانون و همچنین آگاهی و آگاهی تهیه کننده و کارگردان از عواقب هرگونه تخلف، متاسفانه فیلم بدون همکاری و اصلاح در جشنواره کن به نمایش درآمد.

همانطور که بازیگران اصلی فیلم نشان داده اند با اصرار بر ادامه مسیر اشتباه، نمایش فیلم در جشنواره کن را به نمایش آن در سینما و تماشاگران داخلی ترجیح می دهند.

بنابراین، فیلم برادران لیلا مبتنی بر اصولگرایی، استانداردسازی و عدالت محوری و همچنین از طریق تخلفات عمدی و رفتارهای مغایر با قوانین و هنجارها، از جمله: و اصرار بر ارائه همان نسخه، علیرغم تعهدات، دارد و به نقض و ادامه ادامه می‌دهد. وی حتی پس از جشنواره کن و شرکت در جشنواره مونیخ و در نهایت اعلام رسمی کارگردان محترم مبنی بر عدم پذیرش تصحیح فیلم، این فیلم تا اطلاع ثانوی و تا «رفع موانع» واجد شرایط پروانه نمایش نخواهد بود. “

انتهای پیام/