مالش خشک آلت تناسلی – نگرانی های بالقوه سلامت برای 90٪ از همه مردان

مالش خشک (نوازش دستی آلت تناسلی غیر روغنی) توسط خود یا دیگران ممکن است باعث مشکلات سلامت آلت تناسلی مانند موارد زیر که در اینجا ذکر شده است، شود.

آ. مالش فعال پوست خشک آلت تناسلی ممکن است به آلت تناسلی آسیب برساند

1. مالش خشک پوست آلت تناسلی در حین نوازش دستی ممکن است باعث ایجاد ترک های میکروسکوپی یا شکستگی در پوست آلت شود. این ترک های میکروسکوپی ممکن است به باکتری ها و ویروس ها اجازه ورود، سفر و ایجاد عفونت را بدهد

در هر نقطه از بدن

2. مالیدن پوست خشک آلت تناسلی ممکن است به سلول های عصبی آلت تناسلی آسیب برساند و حساسیت آلت تناسلی را کاهش دهد و در نهایت لذت جنسی را کاهش دهد.

3. مالش بیش از حد خشک با نوازش دستی ممکن است باعث آسیب مجرای ادرار و ایجاد بافت اسکار مجرای ادرار شود. این به نوبه خود می تواند منجر به تنگی مجرای ادرار شود. جریان ادرار را کاهش می دهد و باعث مشکل در ادرار می شود یا ممکن است حجم انزال را کاهش دهد.

4. مالش بیش از حد خشک با نوازش دستی ممکن است باعث آسیب ورید آلت تناسلی شود و می‌تواند منجر به مشکلات گردش خون آلت تناسلی مانند اختلال نعوظ یا رگ‌ها و مویرگ‌های کوچک آسیب دیده ناخوشایند شود.

5. مالش خشک توسط نوازش دستی قدرتمند ممکن است باعث آسیب به بافت همبند فالیک شود که ممکن است منجر به بیماری پیرونی شود که با انحنای جزئی ساقه آلت تناسلی به سمت بالا یا خم شدن یا کوتاه شدن ساقه آلت تناسلی نشان داده می شود.

6. مالش دستی خشک آلت تناسلی ممکن است به مرور زمان یک اثر “پهلو” روی پوست آلت تناسلی ایجاد کند که به طور میکروسکوپی پوست آلت تناسلی را “سفت” می کند. نواحی پینه مانند از پوست آلت تناسلی می توانند احساس آلت تناسلی را کاهش دهند.

راه حل: ملایم باشید. به همسرتان یا خودتان بگویید هنگام نوازش آلت تناسلی از یک لمس سبک استفاده کند یا از یک روان کننده یا حتی یک جسم نرم مانند پر یا تی شرت نرم استفاده کند. از تخیل خود استفاده کنید، اما ملایم بودن کلید جلوگیری از مشکلات احتمالی سلامت آلت تناسلی است.

در مورد مراقبت های بهداشتی مناسب آلت تناسلی از جمله ویتامین ها و مواد معدنی ضروری “باید” برای سلامت آلت تناسلی بیشتر بیاموزید: http://www.man1health.com.