مبارزه با چاقی متحد جدیدی در استفاده از پالس اکسی متر پیدا می کند

به گفته جراح عمومی ایالات متحده، چاقی یکی از مهمترین نگرانی های سلامتی است که امروزه کشور ما با آن مواجه است. در مورد علت دقیق این وضعیت سلامتی، بحث‌های واقعی در میان جامعه پزشکی وجود دارد، اما اثرات کوتاه‌مدت و بلندمدت آن را می‌توان در حال حاضر مشاهده کرد. یکی از دلایل اصلی چاقی در کشور عدم ورزش است. به عنوان یک فرهنگ به طور کلی، ما تاکید زیادی بر آمادگی جسمانی یا ورزش نداریم و در واقع ما به طور کلی یک جامعه کاملاً ثابت هستیم.

چه ما سر کار باشیم و چه فرزندانمان در مدرسه، فعالیت بسیار کمی جز نشستن وجود دارد. و حتی بعد از کار یا مدرسه، اکثریت افراد به خانه می روند و زمانی که شام ​​می خورند یا تلویزیون تماشا می کنند یا فقط به خواب می روند. این در واقع راه را برای بسیاری از افراد در سنین مختلف منجر شده است که از چاقی رنج ببرند. با این حال، پزشکان شروع به تجویز نه تنها ورزش برای مبارزه با این وضعیت کرده‌اند، بلکه از پالس اکسی‌متر در ارتباط با هنگ ورزشی نیز استفاده می‌کنند. در هنگام استفاده از پالس اکسیمتر به یک عنصر ضروری برای کاهش وزن به روش مناسب تبدیل شده است.

دلیل اینکه بسیاری از پزشکان استفاده از پالس اکسی متر را برای کاهش وزن پیشنهاد کرده اند این است که به فرد اجازه می دهد تا علائم حیاتی خود را در حین ورزش کنترل کند تا به روشی سالم وزن کم کند. بسیاری از افراد کاملا مصمم هستند که هنگ خود را شروع کنند، اما در واقع بدن خود را بیش از حد گسترش می دهند و در واقع می توانند آسیب زیادی به سلامتی خود وارد کنند.

به عنوان مثال، اگر فرد برای اولین بار شروع به دویدن روی تردمیل کند ممکن است متوجه نشود که قلبش برای انجام چنین جهشی بزرگ در فعالیت بدنی آماده نیست و در واقع ممکن است به خود آسیب برساند. در نتیجه، با استفاده از این دستگاه، فرد می تواند نه تنها ضربان نبض خود، بلکه سطح اکسیژن خود را نیز از نزدیک کنترل کند تا اطمینان حاصل شود که آنها در محدوده سالم تجویز شده توسط پزشک هستند.

آمارهای اخیر نشان داده است که در واقع با استفاده از این دستگاه همراه با ورزش منظم، آزمودنی ها کاهش وزن قابل توجهی را تجربه کرده اند و در عین حال به سطح تناسب اندام عالی از نظر سلامت کلی خود دست می یابند. مبارزه برای دستیابی به سلامت کلی ملی همچنان ادامه دارد و یک متحد جدید برای کمک به این مبارزه در دسترس است.