مبارک در ژاپن به یاد سعدی افشار به سنگلج بازگشت


نمایش مبارک علی فتحعلی در ژاپن آخرین روزهای تمرین خود را می گذراند که از چهارشنبه 10 تیرماه به یاد استاد سعدی افشار در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی، نمایش “شاد در ژاپن”. نویسندگی و کارگردانی علی فتحعلی تماشاخانه سنگلج که پیش از این در شهرهای مختلف ایران روی صحنه رفته بود، بار دیگر پذیرای علاقه مندان به نمایش های سنتی و ایرانی خواهد بود و این اجرا در یادها ماندگار خواهد شد. سعدی افشار دویدن.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «در دهه شصت و پس از تعطیلی تئاترهای لاله زار، برخی از هنرمندان با موج اجتماعی به ژاپن رفتند، اما با مشکلاتی مواجه شدند.

بازیگران فیلم مبارک ژاپن عبارتند از: داود داداشی، علی فتحعلی، محمود موسوی، نگار مقدسی، حمیدرضا جهانگیری، حمیدرضا مرادی، مهدی نوری، اسماعیل یوسف پور و محمد حاج محمدی.

از دیگر بازیگران می توان به کسری ریاحی اوفا دستیار کارگردان، محمد حاج محمدی کارگردان، علی طائفی، کیوان نیازمند و امیرحسین زارع زاده نوازندگان، مهری پرخیزکار طراح صحنه و لباس، اختر تاجیک، مهسا بابازا عکاس و … اشاره کرد. ، روابط عمومی و رسانه.

نمایش “شاد در ژاپن”. مدت زمان 105 دقیقه، از چهارشنبه اول تیرماه ساعت 19:30 تئاتر سنگلایی اجراهایش را شروع می کند و یک ماه روی صحنه می رود.

انتهای پیام/