مجوزهای صادر شده برای همه دستگاه ها و موسسات را می توان اجرا کرد/تلاش کرد تا روند اجرا را تسهیل کند


این موضوع در گفتگوی دستیار هنری با سیروان خسروی مطرح شد.

معاون فرهنگی وزیر ارشاد در گفتگو با سیروان خسروی درباره لغو کنسرتش در اهواز با وی صحبت کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگوی تلفنی با سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ کشورمان از برگزار نشدن کنسرت این خواننده در اهواز دلجویی کرد. .

وی در این تماس با اشاره به نقش مهم هنرمندان در ایجاد نشاط و گسترش روحیه امید در جامعه، از نقش هنرمندان به ویژه در حوزه موسیقی در این زمینه قدردانی کرد.

سالاری در ادامه با تاکید بر اهمیت رعایت مجوزهای قانونی صادر شده از سوی این وزارتخانه برای تمامی نهادها و سازمان های کشور خاطرنشان کرد: تمامی برنامه های فرهنگی و هنری کشورمان بر اساس قوانین در زمینه انتشار و اجرای برنامه های هنری در کشور است. و در این زمینه قانون بالاترین مرجع برای رفع ابهامات احتمالی است.

معاون فرهنگی هنری همچنین از رایزنی های این وزارتخانه با سایر نهادها و سازمان ها در چارچوب اجرای این قوانین خبر داد و خاطرنشان کرد: این وزارتخانه آمادگی رفع شبهات در خصوص برگزاری نمایش های هنری قانونی توسط سایر نهادها را دارد. . برگزاری جلسات مشترک در این زمینه و شرایط تسهیل اجراهایی که از این وزارتخانه مجوز دارند.

انتهای پیام/