مجوز نمایش چهار فیلم/از «رگ‌های آبی» تا «ورود ممنوع»


هیئت پروانه ساخت فیلم با صدور چهار پروانه فیلم موافقت کرده است.

گزارش صبا به گزارش اداره کل روابط عمومی سازماندهی کارهای سینمایی و سمعی و بصریدر جلسه اخیر هیات فیلم های سینمایی مجوز نمایش این فیلم ها را صادر کرد.راه رفتن روی چمن خشکتهیه کنندگی مهدی بدرلو و کارگردانی مهران مهدویان.رگهای آبیبه تهیه کنندگی و کارگردانی جهانگیر کوثری.ورود و خروج ممنوع استبه تهیه کنندگی مرتضی شایسته و کارگردانی امید آقایی وریش قرمزاو با تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان و کارگردانی ماکان عشوری موافقت کرد.

رگ های آبی به تهیه کنندگی و کارگردانی جهانگیر کوثری زندگی فارو فرخزاد را دنبال می کند. باران کوثری و ستاره پازیانی از جمله بازیگران این فیلم هستند. این فیلم اولین کارگردانی جهانگیر کوتزاری است که آثاری چون زیر پوست شهر، خون خون، ارواح، سوت پایان، فراری، آهسته را ساخته است. “، “نسل جادویی”. ، «نرگس»، «یک شب»، «دختران خورشید».

«ورود و خروج ممنوع» نیز درباره کشیشی است که مسئول فرهنگ زندان است و در این بین اتفاقاتی برای او می افتد که درس عبرتی برای دیگران می شود. محمدرضا شریفی نیا، یاسر جعفری، نیوشا دیگمی، اکبر عبدی، محمدرضا هدایتی، هادی کاظمی، نیما شاهرخ شاهی و نعیمه نظام از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

«ریش قرمز» درباره ورود یک پزشک به روستایی است که در 5 سال گذشته کشف شده است. بازیگران این فیلم: رضا احلیک راد، نگین معتضدی، مهران نائل، محیا دقانی، محمد ربانی پور، حسین کزالباش، آزاده بهرامی و آزاد ناظریان.

انتهای پیام/