محصولات زیبایی ضروری که هر خانمی باید داشته باشد

اگر از بهترین فروشگاه های آرایشی و بهداشتی در ایالات متحده بازدید کنید، تعداد زیادی از محصولات آرایشی و بهداشتی را در اختیار خواهید داشت. بنابراین، مسلم است که شما گیج خواهید شد و نمی توانید محصولاتی را که شایسته پول نقد شما هستند، انتخاب کنید. با این حال، می توانید با تهیه لوازم ضروری، حدس و گمان را از خرید محصولات زیبایی و لوازم آرایشی دور کنید. اما، آنها چه هستند؟ موارد زیر موارد زیبایی است که هر خانمی باید داشته باشد:

ضروری 1: رژگونه

تقویت فوری صورت شما یک رژگونه است. چه تمشک، گل رز، فوشیا یا زردآلو باشد یا مایع، کرم، ژل یا پودر را انتخاب کنید، باید رژگونه ای در زرادخانه زیبایی خود داشته باشید. هیچ چیز نمی‌تواند سریع‌تر از این که با رژگونه، رنگی به گونه‌هایتان بیافزایید، چهره‌تان را زنده کند.

Essential 2: کانسیلر

اگر شما فردی هستید که به طور مرتب دچار لک، حلقه های تیره، جوش یا قرمزی می شوید، باید کانسیلر داشته باشید. با استفاده از این محصول زیبایی، می توانید در پنهان کردن هر گونه نقص روی صورت خود حرفه ای شوید. این باید اولویت شما باشد و می توانید انواع کانسیلرهای موجود با توجه به نوع پوست را در بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی و زیبایی در ایالات متحده پیدا کنید.

ضروری 3: بی بی کرم

لک یا مومیایی زیبایی چیزی کمتر از یک معجزه در لوله در نظر گرفته می شود. این محصول زیبایی امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا یک پرایمر، مرطوب کننده، زیرسازی شفاف و تونر است که همگی به صورت یکجا در می آیند. اما، این بهترین بخش در مورد کرم BB نیست. بهترین چیز در مورد آن این است که نه تنها لک های شما را پوشش می دهد، بلکه می تواند در طولانی مدت برای درمان آنها مفید باشد.

ضروری 4: ریمل

شما دوست دارید گیلاس را بالای صحرای خود داشته باشید، درست است؟ ریمل معادل زیبایی این گیلاس است و می‌تواند مژه‌هایی شاداب و بلند را برای شما به ارمغان بیاورد، مخصوصاً زمانی که مژه‌های طبیعی شما کاملاً جذاب نیستند. از مژه‌های کم‌پشت و کوتاه، می‌توانید با ریمل مژه‌ای به ظاهر روزانه‌ی خود بیافزایید زیرا آن‌ها را پر و پف می‌کند. به یکی از بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی و زیبایی در ایالات متحده مراجعه کنید و می توانید ریمل های حجم دهنده و بلند کننده زیادی پیدا کنید.

ضروری 5: رژ لب قرمز

یکی دیگر از لوازم زیبایی که باید به مجموعه خود اضافه کنید رژ لب قرمز است. بله، رنگ‌های زیادی وجود دارد، اما قرمز یک انتخاب عالی است، زیرا می‌تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس داشته باشید، نوار آن و همچنین اتاق جلسه مناسب است و همچنین می‌تواند تقریباً برای هر لباسی جذاب باشد.

Essential 6: شامپو خشک

آخرین، اما نه کم‌اهمیت، زمانی که برای یک جلسه نرم‌کننده و پاک‌سازی کامل وقت ندارید، به شامپوی خشک نیز نیاز دارید. آنها دارای فرمول پودری هستند که برای جذب آلودگی اضافی، روغن، بو و تجمع محصولات عالی است و می توانید آنها را در بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی در ایالات متحده پیدا کنید.