محمدرضا زائری به سمت ریاست پژوهشگاه فرهنگ منصوب شد


با دستور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران؛

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری را به عنوان سرپرست اتاق فکر فرهنگی سازمان اسناد و کتابخانه های کشور منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، محمدرضا زائری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با صدور حکمی به عنوان رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران منصوب شد. اندیشه فرهنگی این سازمان منصوب شد.

متن این جمله به شرح زیر است:

«برادر گرامی حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا زائری

سلام

نظر به تعهد، دانش و شایستگی درخشان علمی و اجرایی جناب عالی در عرصه علمی و پژوهشی، به موجب این حکم به سمت «رئیس اندیشه فرهنگی» سازمان اسناد و کتابخانه های کشور منصوب می شوید.

امید است در دوران تصدی جنابعالی، اندیشمند فرهنگی پویا و متمرکز در سپهر معرفتی نظام مقدس جمهوری اسلامی، اندیشه و اندیشه ایفای نقش کند.

از درگاه خداوند متعال توفیق شما را مسئلت دارم.

و از خداوند توفیق

علیرضا مختارپور »

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری در سال 1349 در کرمان به دنیا آمد. در دو دهه گذشته، او تحقیق، ویرایش و مدیریت رسانه های مختلف را در کار حرفه ای خود ثبت کرده است. وی علاوه بر تحصیلات عالی در حوزه، دارای مدرک دانشگاهی در دکترای دین است و در زمینه سیاست گذاری فرهنگی، آسیب شناسی فرهنگی انقلاب اسلامی، معارف و اخلاق نیز فعالیت دارد.

مرکز تحلیلی فرهنگی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران مکانی برای تولید افکار نخبگانی و ارتباطات محسوب شد و از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدرضا زائری از دی ماه سال 1400 مدیریت این مجموعه را بر عهده داشت.

انتهای پیام/