مدارک پزشکی الکترونیکی – فرآیندی مهم در کامپیوتری کردن امکانات بهداشتی و درمانی

سوابق الکترونیکی پزشکی در سیستم های کامپیوتری اطلاعات سلامت نقش اساسی دارند. این به متخصصان و مدیران مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا سطوح بالایی از کارایی و حرفه ای بودن را در کار خود ایجاد کنند. این فناوری بدون کاغذ برای دستیابی به اوج عملکرد در سایر زمینه های عملیات پزشکی مانند سیستم های پشتیبانی تصمیم بسیار مهم است. آنها برای کمک به ارائه راه حل های مراقبت بهداشتی با کیفیت بالا، کارآمد و مقرون به صرفه به تمام بخش های جامعه مهم هستند.

خدمات تبدیل سند برای خدمات درمانی، بیمارستان ها و موسسات پزشکی در دسترس است که می تواند به آنها در مدیریت بهتر اسناد بیماران کمک کند. سوابق موجود را می توان به راحتی در مخزن جدید مدارک پزشکی الکترونیکی اسکن کرد و پس از آن سوابق با استفاده از راه حلی که به بهترین وجه مناسب سازمان و نیازهای آنها است، به روز می شوند.

شرکت های ثبت اسناد الکترونیکی پزشکی از فناوری و تخصص لازم برای کمک به سازمان شما در تبدیل سوابق شما به فرمت الکترونیکی در هر شرایطی برخوردار هستند. آنها برای بهبود کارایی و عملکرد سازمان شما بسیار مفید و مرکزی هستند. با استفاده از نوع مناسب خدمات، این فناوری می تواند به متخصصان پزشکی کمک کند تا داده ها را در همان ابتدای مراحل درمان جمع آوری کرده و آنها را از منابع مختلف داخلی و خارجی ادغام کنند. همچنین به دلیل وضوح و در دسترس بودن اطلاعات مورد نظر، به پزشکان کمک می کند تا فرآیند تصمیم گیری خود را تسریع بخشند.

سوابق پزشکی الکترونیکی در ارتقای ایمنی بیشتر، ارائه کیفیت بهتر و موثرتر کردن فرآیند تحویل سلامت بسیار مفید است. اسکن سند فرآیندی است که برای تبدیل داده ها از یک سند کاغذی به تصویر الکترونیکی آن استفاده می شود. وضوح و دقت در طول فرآیند تبدیل تضمین می شود. تصاویر خالی پاک می‌شوند و تصاویر مربوطه لکه‌زدایی و کج‌کردن می‌شوند تا محصول نهایی از نظر کیفیت برتر باشد.

جدای از مزیت عمده صرفه جویی در فضا، مزایای کلیدی دیگری در استفاده از سیستم بایگانی الکترونیکی برای ذخیره سوابق پزشکی وجود دارد. آنها از آتش و سرقت یا هر بلای طبیعی در امان هستند. از سوابق کپی تهیه کنید و آنها را در مکان های مختلف ذخیره کنید تا به بخش های مختلف دسترسی داشته باشید. برخلاف اسناد کاغذی، ایجاد کپی و ذخیره مدارک پزشکی الکترونیکی فرآیندی ساده، سریع و مقرون به صرفه است. با وجود بهترین محافظت ممکن، کاغذ به مرور زمان خراب می شود. سوابق ذخیره شده در بایگانی های الکترونیکی می توانند چندین دهه بدون کوچکترین کاهش کیفیت در صورت رعایت روش های نگهداری مناسب زنده بمانند. آنها بسیار مقرون به صرفه هستند و مستلزم مسدود کردن فضای ارزشمند برای ذخیره سازی نیستند.

تبدیل مدارک پزشکی از کاغذی به سیستم های آرشیو الکترونیکی فرآیندی تخصصی است و نیازمند تخصص بالا و دسترسی به ابزارهای پیشرفته تبدیل اسناد است. ارائه دهندگان خدمات باید از نظر فنی مجهز باشند تا خدمات با بالاترین کیفیت را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه دهند.