مراقبت از پوست آلت تناسلی: 5 کلید برای ظاهری جوان

افراد هر دو جنس تمایل دارند که تأثیر خوبی بگذارند، و این شامل یک تأثیر فیزیکی خوب است. این – بدیهی است – یکی از دلایلی است که چرا بسیاری از مردان وقت خود را در باشگاه می گذرانند، مراقب غذاهایی که می خورند و در انتخاب لباسی که می پوشند دقت می کنند. در برخی موارد، آنها ممکن است به دنبال بازیابی یا حفظ ظاهری جوان باشند، اگرچه بسیاری از مردان ترجیح می دهند “همسن و سال خود به نظر برسند” – اما بهترین نسخه سن خود به نظر برسند. با این حال، یکی از زمینه هایی که در آن مردان می خواهند جوان به نظر برسند، آلت تناسلی آنها است. آنها می خواهند سلامت آلت تناسلی مردانه را به نمایش بگذارند، سلامتی که احساس نشاط و سرزندگی می دهد. و مراقبت مناسب از پوست آلت تناسلی یکی از راه های رسیدن به این هدف است.

پوست آلت تناسلی (PS) مهم است

PS سالم تأثیر زیادی بر شرکای خود می گذارد – یا حتی فقط روی سایر بچه ها در باشگاه. (مردان تجهیزات یکدیگر را بررسی می کنند، نه لزوماً برای مقاصد جنسی، بلکه به عنوان راهی برای مقایسه مردانگی خود و دیدن نحوه انباشته شدن آنها.) آنچه مورد نظر است PS است که دارای درخشندگی سالم و نسبتاً عاری از لک باشد.

واضح است که برخی ویژگی‌ها وجود دارند که می‌توانند فوراً برای کسی خاموش شوند – برای مثال زگیل تناسلی. اینها نه تنها جذاب نیستند، بلکه این پیام را نیز ارسال می کنند که صاحب این آلت تناسلی ممکن است یک عفونت مقاربتی (STI) داشته باشد و بنابراین ممکن است رابطه جنسی بلافاصله از جدول خارج شود. سایر انواع بثورات، حتی اگر ممکن است به دلیل یک بیماری مقاربتی نباشد، از سایر نقاط ظریف آلت تناسلی نیز منحرف می شوند.

گاهی اوقات مشکل یک بثورات پوستی نیست. آن را به سادگی خشک PS. هنگامی که پوست بیش از حد خشک می شود، می تواند پارگی ها و ترک های کوچک ایجاد کند یا ممکن است پوسته پوسته یا پوسته پوسته شود. هیچ کدام از اینها خوب نیست. به طور مشابه، آلت تناسلی که بیش از حد خشن مورد استفاده قرار می گیرد (اغلب از طریق خودارضایی بدون روغن کاری کافی) می تواند پوستی خشن، ترک خورده و فرسوده داشته باشد.

پوست آلت تناسلی (ps) را درست درمان کنید

مراقبت از PS فقط به زمان و تلاش کمی نیاز دارد و نتایج ارزش آن را دارد. برخی از نکات اساسی مراقبت از PS عبارتند از:

– به طور منظم – و به درستی بشویید. شستن آلت تناسلی در صورت نیاز کار سختی نیست، اما خیلی وقت‌ها بچه‌ها در حالت «مرد غارنشین» قرار می‌گیرند که در آن چند روز تعطیل هستند و فقط دوش نمی‌گیرند. خوب نیست. اما استفاده از صابون هایی با تعداد زیادی عطر و مواد شیمیایی نیز خوب نیست. PS ظریف است و به پاک کننده های ملایم بهترین پاسخ را می دهد. همچنین، آب گرم خوب است. آب گرم نه چندان هنگامی که آب خیلی داغ است، در واقع می تواند روغن هایی را که PS برای بسته نگه داشتن آب به آن نیاز دارد، خشک کند. در نهایت، حوله های نرمی که آلت تناسلی را خشک می کنند – به جای حوله های خشن که به شدت آلت تناسلی را می مالند – بهتر عمل می کنند.

– لباس مناسب بپوشید. رفتن کماندو می تواند سرگرم کننده باشد، اما وقتی PS به پارچه خشن ساییده می شود، آن را ساییده می کند. پوشیدن زیر شلواری نخی ایده بهتری است.

– از شوینده های ملایم استفاده کنید. PS به مواد خشن موجود در برخی مواد شوینده واکنش نشان می دهد که می تواند باعث خشک شدن و ترک خوردن آن شود یا ممکن است باعث ایجاد جوش شود. استفاده از شوینده های ملایم به جلوگیری از این امر کمک می کند.

– لوب کن چه در حال خودارضایی و چه در رابطه جنسی شریک جنسی، مهم است که آلت تناسلی به خوبی روغن کاری شود. در غیر این صورت، عمل خشن باعث پارگی و به طور بالقوه زخم می شود.

– جوانی پوست آلت تناسلی (ps) با استفاده روزانه از کرم بهداشتی برتر آلت تناسلی راحت تر به دست می آید (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man Oil را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است). کرم‌هایی با تیمی از عوامل مرطوب‌کننده (مانند کره شی و ویتامین E) مزیت مشخصی دارند و به اطمینان از اینکه PS به خوبی هیدراته می‌شود تا درخششی زیبا داشته باشید، کمک می‌کند. حتی بهتر است کرم حاوی آنتی اکسیدانی مانند آلفا لیپوئیک اسید نیز باشد. این می تواند پوست ظریف آلت تناسلی را با جلوگیری از آسیب رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو که می توانند ایجاد کنند، تقویت کند.