مراقبت از پوست ارگانیک برای زنان باردار

بارداری دورانی زیبا و در عین حال چالش برانگیز در زندگی یک زن است. برای هر کشف شادی‌آور، یک پیشرفت ناامیدکننده وجود دارد، مانند شیوع پوست یا ریزش مو.

با این حال، مادر آینده مدرن خوش شانس است، زیرا تولید کنندگان شروع به اذعان به نیازهای ویژه بدن باردار کرده اند. در واقع، امروزه به معنای واقعی کلمه صدها محصول در بازار وجود دارد که برخی از ناراحتی‌های رایج‌تری که زنان باردار در طول تکامل 9 ماهه خود با آن مواجه هستند را برطرف می‌کنند.

مراقبت از پوست یکی از حوزه‌هایی است که تولیدکنندگان اغلب آن را هدف قرار می‌دهند، حرکتی عاقلانه، زیرا مراقبت از بزرگترین عضو بدن ما یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از زنانی است که در پرتگاه مادر شدن هستند.

با گزینه های بسیار زیادی که در دسترس است، پیدا کردن آنچه برای شما بهترین کار را دارد می تواند یک کار نسبتاً دلهره آور باشد. یک خانم باردار چگونه محصولات مراقبت از پوست را که هم ایمن و هم موثر هستند، پیدا می کند؟

ارگانیک فکر کنید

روزی روزگاری مردم به دلیل نگرانی‌های پارانوئیدی در مورد آلاینده‌ها، محصولات ارگانیک را چیزی می‌دانستند که گیاه‌خواران و نئو هیپی‌ها می‌خرند. امروزه، ما متوجه شده‌ایم که نئوهیپی‌ها به دنبال چیزی بودند، زیرا FDA و چندین سازمان دیده‌بان سلامت شروع به اثبات این موضوع کرده‌اند که اقلام بهداشتی و زیبایی، مانند لوسیون‌ها و کرم‌ها، مملو از مواد سمی هستند.

در واقع، یک لوسیون اصلی می تواند حاوی چندین ماده شیمیایی سرطان زا باشد که به طور بالقوه می تواند به سلامت باروری آسیب برساند. استفاده از چنین موادی در دوران بارداری می تواند برای مادر و نوزاد بسیار خطرناک باشد.

از سوی دیگر، اقلام بهداشتی و زیبایی ارگانیک واقعی عاری از چیزهایی هستند که می توانند به شما و فرزند عزیزتان آسیب برسانند.

در زیر چند محصول وجود دارد که یک مادر باتدبیر که به مراقبت از پوست ارگانیک علاقه دارد می تواند برای شروع رژیم زیبایی خود بررسی کند.

o کرم استرچ مارک – هر مادری، چه اولین فرزندش را داشته باشد و چه پنجمین فرزندش، نگران این است که دچار ترک های پوستی شود. خبر خوب این است که تولیدکنندگان لوسیون‌ها و کرم‌های ارگانیک این موضوع را درک کرده‌اند و کره‌های شکم و مرطوب‌کننده‌هایی پر از مواد گیاهی خالص ساخته‌اند که به درخشش پوست شما کمک می‌کنند.

o روغن تقویت کننده بدن – زنان باردار نیز نگران افتادگی پوست پس از زایمان هستند، اما استفاده از روغن های تقویت کننده می تواند در صورت استفاده صادقانه از این اتفاق جلوگیری کند. تولید کنندگان محصولات ارگانیک تمام روغن های طبیعی تقویت کننده بدن را با مواد آزمایش شده و واقعی مانند روغن آووکادو، انار و جوجوبا تولید می کنند که تولید کلاژن را افزایش داده و به پوست کمک می کند تا حالت ارتجاعی خود را حفظ کند.

o پاکسازی بدن – خرید شامپوهای ارگانیک، شوینده های بدن و صابون ها راه عالی دیگری برای صاف نگه داشتن پوست کودک شما و عاری از مواد شیمیایی خشک کننده خشن است.

برای یافتن محصولات ارگانیک می توانید به یک فروشگاه مواد غذایی جامع در محله خود مراجعه کنید یا به دنبال توزیع کنندگان ارگانیک آنلاین باشید. همیشه لیست مواد تشکیل دهنده را نیز بررسی کنید، زیرا برخی از شرکت ها به طور قانونی می توانند از مواد بدون مواد شیمیایی بسیار کمی در فرمول های خود استفاده کنند و همچنان رتبه ارگانیک را دریافت کنند. برای اطمینان، به دنبال برچسب “ارگانیک تایید شده” باشید. این اغلب به این معنی است که 100 درصد ارگانیک و 100 درصد کاملا طبیعی است.

در رابطه با رابطه مادر فرزند شما و نوزادتان شایسته بهترین شروع ممکن هستید. مراقبت خوب از خود در دوران بارداری با استراحت و مراقبت مناسب از پوست یک گام در مسیر درست است.