مراقب داروخانه های آنلاین تقلبی باشید

شرکت‌های دارویی آنلاین صادقانه مختلفی وجود دارند که قوانین بین‌المللی و محلی را رعایت می‌کنند. از آنجایی که صفحات وب وجود دارند که معمولاً ایمنی اولیه مصرف کننده را در درجه اول قرار می دهند، می توانید دو برابر تعداد بیشتری از آنها را پیدا کنید که باعث ناراحتی شما می شوند و احتمالاً سلامت شما را بسیار کمتر می کنند و وضعیت شما را بسیار کم می کنند.

سفارش آنلاین دارو در حال حاضر بسیار مفید است. فقط چند کلیک ماوس را انجام دهید و داروها را درست در آستانه خانه خود خواهید داشت. با این حال، انجام یک تراکنش از طریق اینترنت، ممکن است گهگاه از شما بخواهد که محتاط باشید و به خطرات احتمالی که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازند، توجه داشته باشید. به عنوان مثال، FBI ایالات متحده، این جرم را یک جنایت سایبری رایج در نظر گرفته است و آن را در فهرست نظارتی خود قرار داده است. اخیرا، FDA ایالات متحده تحقیقاتی را انجام داده است که آیا یک موتور جستجوی اینترنتی پیشرو از تبلیغات غیرقانونی دارو سود می برد. به همین ترتیب، تعداد زیادی از کشورها به هیئت‌های مختلف غذا و داروی خود اطلاع داده‌اند تا مراقب سازمان‌هایی باشند که اقدامات فروش نامشروع را انجام می‌دهند.

اکثر داروخانه های آنلاین مجرم گاهی بدون نیاز به نسخه درخواست دریافت می کنند و حتی به خردسالان و معتادان به مواد مخدر می فروشند. برخی از شما نیازی به ارائه سابقه پزشکی یا پر کردن یک نظرسنجی پزشکی مناسب ندارند. بدتر از آن، در صورتی که دارویی که ارائه می دهند بی فایده باشد، نمی توانند پول شما را بازپرداخت کنند یا پاسخگو باشند. معمولاً، این نوع سازمان‌های غیرقانونی، چیزهایی را تبلیغ می‌کنند که معمولاً تاریخ خاتمه، تقلبی، تقلبی یا برچسب‌گذاری نادرست دارند. این داروها می‌توانستند به‌طور تصادفی در آزمایشگاه‌های زیرزمینی یا شاید در مراکز ثبت‌نشده خارج از کشور حمل و بسته‌بندی شوند. علاوه بر این، این محصولات از مواد اولیه مشکوک ساخته شده اند که ممکن است زندگی شما و خانواده تان را به خطر بیندازد.

FBI گزارش کرده است که گسترش چنین عملیات مبهمی به دلیل فروش غیرقانونی فضای تبلیغاتی توسط وب سایت های پورتال است که معمولاً آنها را به 1400 صفحه وب لنگر پیش بینی شده پیوند می دهند که به مشتریان اجازه می دهد از طریق داروخانه های غیرقانونی سفارش دهند. برخی از بررسی‌های داروخانه‌های آنلاین می‌گویند که اغلب شما حتی نیازی به جستجوی آنها ندارید، زیرا آنها به سادگی از شیوه‌های جدید ارسال هرزنامه و فیشینگ استفاده می‌کنند.

در زیر چند راه مهم ذکر شده است که اطمینان حاصل می کند که با یک شرکت تجاری صادقانه سر و کار دارید. همچنین می توانید تعدادی از بررسی های معتبر داروخانه آنلاین را برای دریافت نکات بیشتر بررسی کنید.

1. بررسی کنید که آیا داروخانه آنلاین واقعاً توسط مقامات مربوطه مجاز است یا خیر که فهرستی از وب‌سایت‌های همه مشاغل معتبر را نیز حفظ می‌کنند.

2. نسخه خود را همیشه آماده داشته باشید. آنها را از یک پزشک معتبر دریافت کنید.

3. همیشه یک کپی از تمام گواهی های پزشکی خود را نگه دارید. داروخانه های آنلاین معتبر اغلب از شما می خواهند که تاریخچه پزشکی دقیق خود را ارسال کنید.

4. حریم خصوصی و امنیت شما باید موضوع اصلی باقی بماند. سعی کنید سایت های امنی را پیدا کنید که از نرم افزار قابل اعتماد استفاده می کنند.

5. مطمئن شوید که قیمت ها و هزینه های حمل و نقل و تحویل آنها مناسب است. سایت های غیرقانونی ممکن است شما را با قیمت های غیرممکن کم و تخفیف ترغیب کنند.

فریب پیشنهادهای غیرمعمول و باورنکردنی را نخورید. از سلامتی و حساب های بانکی خود فقط با تراکنش با داروخانه های اینترنتی آنلاین قانونی محافظت کنید. همچنین می توانید با گزارش دادن سایت هایی که فکر می کنید اقدامات غیرقانونی انجام می دهند به دیگران کمک کنید.