مروری بر مراقبت های بیمارستانی در گوایاکیل برای گردشگران

بزرگترین شهر اکوادور، گوایاکیل نیز یکی از شلوغ ترین و صنعتی ترین شهرهای آن است. این شهر یکی از محبوب ترین نقاط توریستی در آمریکای جنوبی است زیرا مناظر فوق العاده و همچنین گزینه های سرگرمی مختلف زیادی را ارائه می دهد. گاهی اوقات از آن به عنوان “مروارید اقیانوس آرام” یاد می شود و دارای تعدادی بنای تاریخی و کلیسای جامع جالب است. گردشگران اخیراً به تعداد زیادی از این شهر دیدن می کنند. این شهر از نظر حوزه های مراقبت پزشکی و درمانی یکی از پیشرفته ترین شهرهاست. بنابراین، در سفر به گوایاکیل می توانید این اطمینان را داشته باشید که در موارد اورژانس پزشکی به خوبی از شما مراقبت می شود.

بیمارستان‌های گوایاکیل همگی دارای بودجه خوبی هستند و استانداردهای به‌روز دارند. این بیمارستان ها دارای جدیدترین تجهیزات و امکانات لازم برای مراقبت های ویژه پیشرفته هستند. پزشکان و سایر کارکنان در زمینه های خود به خوبی آموزش دیده اند. بیماران علیرغم این که ساکن نیستند، هرگز هیچ گونه رفتار تبعیض آمیزی دریافت نمی کنند. هزینه ها در بیمارستان معمولا کمتر از هزینه های اکثر بیمارستان های ایالات متحده است. با این حال، درمان ها به هیچ وجه به خطر نمی افتد.

بهترین بیمارستان‌های گوایاکیل که هم درمان درجه یک ارائه می‌دهند و هم در بین گردشگران بسیار محبوب هستند، کلینیکا آلسیوار، بیمارستان کلینیکا کندی، کلینیکا مدرنا، کلینکا گوایاکیل، کلینیکا ایدروبو و کلینیکا کندی هستند. همه این بیمارستان ها خصوصی هستند و درمان عالی ارائه می دهند. بخش های جداگانه ای برای اورژانس و بخش های تخصصی برای انواع اختلالات وجود دارد. اکثر پزشکان انگلیسی می دانند. در هر صورت، اگر همچنان با مشکلی در زمینه زبان مواجه هستید، ممکن است بهترین کار برای شما باشد که یک مترجم استخدام کنید. دانشجویان محلی معمولاً می توانند به عنوان مترجم استخدام شوند زیرا بسیاری از آنها انگلیسی صحبت می کنند. به عنوان یک بازدیدکننده، هرگز از خدمات پزشکی در گوایاکیل ناامید نخواهید شد.

توصیه مهم دیگر برای همه گردشگرانی که از گوایاکیل بازدید می کنند این است که پاسپورت و اوراق مربوطه را در دسترس داشته باشند زیرا این تنها مدرک هویت آنها در یک سرزمین خارجی است. مطمئن شوید که تمام داروهای لازم را بدون نسخه به مقدار کافی حمل می کنید. به اندازه کافی دارو همراه داشته باشید تا در تمام طول سفر دوام داشته باشید. به دلیل تمایز در نام برخی داروها در سراسر قاره، اگر بخواهید آن را بدون نسخه در گوایاکیل تهیه کنید، ممکن است داروی اشتباهی دریافت کنید.