مروری بر کتاب الکترونیکی محبوب – آقای ایکس آکنه می گوید

کتاب های آکنه زیادی وجود دارد. من می دانم، زیرا من بسیاری از آنها را خریداری کرده ام. می توانم بگویم که این وسط این است که چه تعداد از آنها کمک می کنند و چه تعداد از آنها فقط کلاهبرداری هستند. چیزی که من می خواهم بررسی کنم آقای X Acne Says نام دارد و من نمی توانم از خریدم راضی باشم. من به شما می گویم چرا.

به مدت 12 سال من از آکنه رنج می بردم، از جمله آکنه کیستیک بدن، جوش های سر سیاه و سر سفید. واقعا بد بود من آکوتان را ادامه دادم که ماه‌ها بعد آکنه‌ام را بدتر کرد و کاملاً خسته شدم از اینکه تا آخر عمر با آکنه گیر کرده‌ام. این تا زمانی بود که من شروع به تحقیق در مورد راه های طبیعی برای درمان آکنه کردم و متوجه شدم که چگونه اطلاعات زیادی وجود دارد که حتی نمی دانستم وجود دارد.

اگر شما هم مثل من هستید، به دنبال کرم ها و آنتی بیوتیک ها بوده اید. این چیزی است که هر متخصص پوست ناآگاهانه تجویز می کند زیرا این تنها چیزی است که آنها می دانند. من تخمین می زنم که اکثر متخصصان پوست هرگز حتی آکنه شدید نداشته اند، بنابراین آنها به سادگی “آن را” مانند ما نمی گیرند. کرم‌ها و داروها با علت ایجاد آکنه که التهاب بیشتر به دلیل هورمون‌هایی است که به دلیل انتخاب‌های سبک زندگی بد از جمله رژیم غذایی از بین رفته‌اند، مقابله نمی‌کنند. آنچه پزشکان به شما می گویند را فراموش کنید، رژیم غذایی یکی از بزرگترین نقش ها را در بروز آکنه ایفا می کند، من می توانم این را به عنوان یک واقعیت مطلق به شما بگویم.

غذاهای خاصی وجود دارند که آقای X آنها را “غذاهای فاجعه بار” می نامد که اگر می خواهید از شر آکنه خلاص شوید، باید از آنها اجتناب کنید. هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. برخی از افراد می توانند “غذاهای فاجعه آمیز” را تحمل کنند (به همین دلیل است که دوستان شما می توانند هر چه می خواهند بخورند و دچار آکنه نشوند) و برخی افراد نمی توانند. همه چیز به ساختار ژنتیکی ما برمی گردد. پس از توقف فقط 2 مورد از “غذاهای فاجعه آمیز”، تخمین می زنم که آکنه من حدود 80٪ پاک شده است. این بعد از حدود 3 هفته بود.

یک چیز بزرگ دیگر مکمل است. آقای ایکس آکنه می گوید چند مکمل نسبتا ارزان را توصیه می کند که همگی طبیعی هستند. بعد از مصرف مکمل‌ها، بعد از 4 هفته حدود 99 درصد بهبود پیدا کردم. شگفت انگیز بود. پس از 12 سال همه چیز به چند تغییر سبک زندگی محدود شد. اگر در دوران دبیرستان این را می دانستم!

پس از خواندن Mr. X Acne Says، صادقانه می‌توانم بگویم که معتقدم تقریباً هر کسی می‌تواند آکنه خود را به طور کامل درمان کند، اگر کوچک‌ترین تلاش را انجام دهد و آنچه را می‌گوید دنبال کند. از میانبرها استفاده نکنید زیرا کار نمی کنند. فقط گلوله را گاز بگیرید و متوجه شوید که ممکن است مجبور شوید تغییرات کمی در زندگی خود ایجاد کنید. باور کنید کاملا ارزشش را دارد. هنگامی که پوستی شفاف داشته باشید، عزت نفس و اعتماد به نفس شما در سطح جدیدی قرار می گیرد.

امروز سلامت خود را کنترل کنید.