مزایای استخرهای کوی

مطمئناً، این روزها داشتن یک حوضچه کوی بسیار مرسوم است. با محبوبیت فزاینده آنها به نظر می رسد که همه خواهان یک حوضچه کوی هستند. اما آیا مزایای واقعی برای داشتن حوضچه شخصی وجود دارد؟ شهادت صاحبان حوضچه خوشحال، مشاوران املاک، و حتی پزشکانی که در مورد بهبود سلامتی بیماران خود که حوض دارند گزارش می دهند، مطمئناً نشان می دهد که داشتن حوض کوی خود مزایایی دارد.

وجود یک حوض بر روی یک قطعه از املاک و مستغلات باعث می شود که بسیاری از مشاوران املاک به شما بگویند که املاک “قابلیت بازاریابی” دارند. این امر، جذب خریداران احتمالی ملک را برای نماینده آسان‌تر می‌کند و اغلب نقشی کلیدی در سرعت و قیمت آن دارد. زیبایی را در اختیار دارند و بسیاری از آنها مایلند برای خرید ملکی که دارای حوض است، قیمت های بالاتری بپردازند. املاک و مستغلاتی که دارای ارزش واقعی بازار هستند نه تنها احتمال اینکه صاحب خانه قیمت درخواستی بالاتری از خریدار دریافت کند را افزایش می دهد، بلکه املاک اطراف ملکی که دارای حوض کوی است نیز از ارزش های بالاتری بهره مند می شوند.

صاحبان استخرهای ماهی کوی گزارش می دهند که داشتن یک حوضچه شخصی برای لذت بردن در اوقات فراغت به آنها اجازه می دهد تا آرامش داشته باشند و میزان استرسی را که سبک زندگی معمولی همیشه در حال حرکت که بیشتر ما می تواند ایجاد کند، کاهش دهد. تنش زدایی در نزدیکی لبه آب نیز زمانی است برای تماس با خود روحی درونی. بسیاری از این صاحبان استخر ماهی کوی به اشتراک می گذارند که پس از گذراندن زمان آرام در نزدیکی حوضچه خود احساس “جوان شدن” می کنند. آنها احساس “مرکز بودن” را گزارش می کنند و احساس می کنند که توانایی بیشتری برای مدیریت استرس های زندگی روزمره دارند.

برخی از پزشکان شروع به بیان نظرات خود در مورد مزایای داشتن یک استخر ماهی شخصی کوی کرده اند. آنها این نظرات را با مشاهده بهبود در شرایط پزشکی مانند فشار خون بالا، اختلالات اضطرابی و برخی از بیماری های قلبی در بیمارانی که به عنوان حوضچه شخصی خود شناخته شده اند به دست آورده اند. استرس می تواند این شرایط را تشدید کند و پزشکان همیشه به دنبال راه هایی هستند که بتوانند به بیماران خود برای کاهش میزان استرس در زندگی خود برای سلامتی بهتر توصیه کنند. پزشکان حتی دریافته‌اند که بسیاری از مبتلایان به سکته مغزی و حمله قلبی زمانی که منطقه‌ای دارند که می‌توانند اغلب برای استراحت به آن دسترسی داشته باشند، مانند حوضچه کوی، زودتر بهبود می‌یابند.