مزایای کرم سلامت آلت تناسلی: افزایش احساس لذت با استیل ال کارنیتین

اگر آلت تناسلی همراه با دفترچه راهنما عرضه می شد، مردان هیچ سوالی در مورد مراقبت و مدیریت این ابزار بسیار مهم نداشتند. متأسفانه، اطلاعاتی که مردان در مورد آلت تناسلی به دست می‌آورند اغلب از طریق آزمون و خطا به دست می‌آیند، و زمانی که مردان متوجه می‌شوند که مرتکب اشتباه شده‌اند، باید بر میزان قابل توجهی آسیب غلبه کنند. این یک مشکل سخت مراقبت از آلت تناسلی است، اما کرم سلامت آلت تناسلی که با استیل ال کارنیتین تقویت شده است ممکن است کمک کند.

آسیب معمولی

آلت تناسلی با سلول های حسی پوشانده شده است که برای ارتباط مستقیم با مغز طراحی شده اند. کوچکترین لمس باید باعث شود که پوست با لذت زمزمه کند و تماس مداوم ممکن است مرد را از لبه پرتگاه به سعادت شدید سوق دهد. با این حال، این نوع جمع‌آوری زمان می‌برد و مردان جوان در هنگام لذت بردن بی‌صبر هستند. در نتیجه، ممکن است در طول جلسات خودارضایی خود از یک چنگال بسیار محکم استفاده کنند و ممکن است استفاده از روان کننده را به کلی حذف کنند.

سوار شدن بر خط بین لذت و درد در لحظه می تواند شدید باشد، اما می تواند آسیب قابل توجهی را پشت سر بگذارد، از جمله پارگی های ریز در سطح. غلبه بر آسیب های پوستی مانند این نسبتا آسان است، اما در زیر پوست، اعصابی که آلت تناسلی را تامین می کنند نیز ممکن است ساییده شده و آسیب ببینند.

سلامت اعصاب

بافت هایی که سیستم عصبی را تشکیل می دهند به طور قابل توجهی در برابر روند بهبودی مقاوم هستند. برای مثال، افرادی که دچار سکته مغزی می‌شوند، ممکن است چنان ضربه‌ای به سیستم عصبی وارد کنند که سلول‌های آنها هرگز در آینده به یک شکل عمل نکنند. مگر اینکه کمک در مکان مناسب در زمان مناسب تحویل داده شود، آسیب می تواند دائمی باشد.

استیل ال کارنیتین می تواند به طور مستقیم بر روی بافت هایی که سیستم عصبی را تشکیل می دهند، کار کند. این مکمل در سطح سلولی کار می کند، تولید انرژی را افزایش می دهد و ترمیم بافت را افزایش می دهد. این یک مکمل قابل توجه است، به ویژه از نظر سلامت آلت تناسلی، زیرا ممکن است به یک مرد کمک کند تا آسیبی را که طی دهه‌ها از خواب رفتن نادرست وارد کرده است، جبران کند.

دوز مناسب

فروشگاه‌های مواد غذایی بهداشتی و فروشگاه‌های ویتامین اغلب مکمل‌های استیل ال کارنیتین را به شکل قرص می‌فروشند، که می‌تواند به افراد اجازه دهد تا قرص‌هایی را برای سالم نگه داشتن بافت‌هایشان بنوشند. در حالی که مصرف مکمل های خوراکی مانند این ممکن است برای برخی افراد ایده خوبی باشد، این مکمل خاص می تواند عوارض جانبی بدی داشته باشد که ممکن است برای بسیاری ناپسند باشد.

مکمل های خوراکی استیل ال کارنیتین به طور کلی بی خطر در نظر گرفته می شوند، اما برخی از افراد ممکن است این موارد را تجربه کنند:

  • حالت تهوع
  • استفراغ
  • بی قراری
  • بوی ماهی مانند به نفس و عرق

اینها می توانند اثرات فوق العاده ناخوشایندی داشته باشند و می توانند برخی از افراد را از مصرف داروهایی که می تواند به آنها کمک کند باز دارد. پس از چند روز احساس بی‌حالی و بوی ماهی، ممکن است افراد مکمل‌های خود را دور بریزند و ایده شفا را پشت سر بگذارند.

یک جایگزین جدید

کرم سلامت آلت تناسلی ممکن است تا حدودی انقلابی باشد، زیرا به طور کلی سیستم گوارش را دور می زند. اگر بیشتر عوارض جانبی منفی مرتبط با این مکمل با عبور قرص از معده ایجاد می شود، روشی که به هیچ وجه از معده استفاده نمی کند ممکن است تمام ناراحتی را از بین ببرد. پس از آن، مردم می‌توانند بدون اینکه حتی به ترک درمان‌های خود فکر کنند، به احساس مزایای این مکمل ادامه دهند، همه اینها به این دلیل است که از سیستم گوارشی برای انجام کار سخت برای ارائه درمان در جایی که لازم است، نمی‌خواهند.

یک کرم موثر برای سلامت آلت تناسلی (متخصصان بهداشت روغن Man1 Man Oil را توصیه می کنند) طراحی شده است تا در عرض چند دقیقه به بافت های آلت تناسلی نفوذ کند و سلول ها را با تمام ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای عملکرد صحیح تغذیه کند. محصولات باکیفیت غنی شده با استیل ال کارنیتین می‌توانند مردی را به وضعیتی سالم برسانند که او هرگز آرزویش را هم نمی‌کرد، گویی در طول زندگی‌اش دستورالعمل‌های مالک را به طور کامل دنبال می‌کرد.