مزایای کوسن حلقه دونات برای درمان انبوه انبوه

کوسن های حلقه ای دونات … برای هرکسی که برای مدت طولانی در یک میز یا محل کار می نشیند، احتمال ابتلا به گردن درد، کمردرد و گرفتگی عضلانی افزایش می یابد و اغلب ناراحتی های آشنا با نشستن است. در طول روز در دفتر ساعت ها نشستن تمرین خوبی نیست، اما گاهی اوقات به عنوان بخشی از برخی از محیط های اداری اجتناب ناپذیر است. اگر کار شما دوره‌های استراحتی را که می‌توانید در آن پرسه بزنید، ورزش کنید یا پاهایتان را بکشید محدود می‌کند، می‌توانید به فکر تهیه یک بالشتک صندلی مانند کوسن دونات باشید تا به هر گونه ناراحتی کمک کند.

تعداد زیادی از مطالعات آکادمیک نشان می دهد که بسیاری از ما مشاغلی داریم که بیشتر روز را در حالت نشسته بمانند، احتمال بیشتری دارد که کمر آنها را تحت فشار شدید قرار دهند. استفاده از بالشتک های صندلی ارگونومیک مانند بالشتک دونات به کاهش استرس وارده به ستون فقرات و ناحیه دنبالچه کمک می کند.

بالشتک‌های شمع، کوسن‌های مخصوص نشیمنگاه منحصربه‌فردی هستند که بخش میانی ندارند. معمولاً از واسکو (فوم حافظه) با خاصیت قالب‌گیری ساخته می‌شود که باعث می‌شود توده بدن فرد به طور مساوی توزیع شود به طوری که هیچ قسمتی از بدن مجبور به تحمل وزن بیش از حد نباشد.

بالشتک های حلقه دونات فوم مموری برای افرادی که از کمردردهای مزمن (لگن) رنج می برند عالی هستند. افرادی که استخوان های دم آسیب دیده دارند و در ناحیه دنبالچه احساس ناراحتی می کنند، بالشتک دونات فشار روی ستون فقرات و همچنین ناحیه لگن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

پزشکان بالشتک دونات را برای بیمارانی که از انبوه / بواسیر رنج می برند توصیه می کنند، وضعیتی که مشخصه آن التهاب وریدهای داخلی یا خارجی رکتوم است که اغلب با نشستن طولانی مدت ایجاد می شود. اگرچه این موضوع معمولاً جدی نیست، اما ناراحتی زیادی به همراه خواهد داشت. با استفاده از بالشتک دونات، بیماران مبتلا به هموروئید فشار کمتری را احساس می کنند و به همین دلیل، راحتی را در ناحیه آسیب دیده بهبود می بخشند.

خیلی ساده، یک کوسن دونات ممکن است به تسریع بهبودی پس از زایمان کمک کند.

بالشتک های دونات نه تنها برای افرادی که مشکلات فعلی در ارتباط با نشستن دارند، بلکه برای افرادی است که می خواهند در نشستن آرامش بیشتری داشته باشند و می خواهند از ناراحتی یا آسیب های ناشی از نشستن طولانی مدت جلوگیری کنند. علاوه بر این، از آنجایی که کوسن های دونات بزرگ نیستند، قابل حمل بودن آنها یک مزیت اضافی است. این برای مسافران مکرر و کارمندان اداری فوق العاده است زیرا حمل آن آسان است. بالشتک‌های دونات در مواد مختلفی یافت می‌شوند که برخی از آن‌ها یک پوشش 2 طرفه ضدآب نفوذپذیر به‌دست می‌آورند که در بیمارستان‌ها و محیط‌های خانه مراقبت‌ها یافت می‌شود که برای افرادی که از بی‌اختیاری ادرار رنج می‌برند عالی است.

مزایای کوسن حلقه ای دونات

* عالی برای مبتلایان به انبوه، عمل پس از زایمان

* خواص قالب گیری فوم حافظه فضایی

* فشار مستقیم را از بین می برد و وزن را توزیع می کند

*غیر تجویزی و قابل حمل – آن را در هر کجای دفتر، خانه یا ماشین ببرید