مزیت سخت تر نعوظ – سه راه برای به دست آوردن دیک فولادی که مانند قبل از آن لذت می برد!

داشتن آلت تناسلی بزرگ عالی است (و اگر ندارید پس باید مانند من به بزرگ کردن آن بپردازید) زیرا بهتر به نظر می رسد، احساس بهتری به شما می دهد و زندگی جنسی شما در یک منحنی رو به بالا قرار می گیرد.

اما با این وجود، صرف نظر از اندازه تجهیزاتی که دارید، مهم است که نعوظ سختی داشته باشید تا خانم‌ها واقعاً از آن لذت ببرند و بتوانید تمام احساسات خوب رابطه جنسی را به درستی احساس کنید.

در اینجا سه ​​راه وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا یک دیک فولادی داشته باشید:

1/ مراقب رژیم غذایی خود باشید – غذا می تواند نقش مهمی در حفظ سلامتی، خلق و خو و گردش خون شما داشته باشد. بنابراین ضروری است که مراقب رژیم غذایی خود باشید.

به طور کلی هر غذایی که برای قلب شما مفید است برای آلت تناسلی شما نیز مفید است، زیرا سلامت قلب و عروق در پایه هر برنامه بهداشتی قرار دارد. بنابراین باید مراقب سطح کلسترول خود باشید و سعی کنید از غذاهایی مانند بادام، صدف و گردو استفاده کنید که همگی برای شما مفید هستند.

2/ سعی کنید آرام و آرام بمانید – این واقعاً به‌عنوان دلیلی برای از دست دادن نعوظ در زمانی که استرس دارید نشان می‌دهد، زیرا زمانی که خود را زیر ابری از نگرانی می‌بینید، برای آلت تناسلی‌تان بسیار سخت است که در بهترین حالت خود عمل کند.

شما باید چیزهایی مانند یوگا و مدیتیشن را امتحان کنید، که ممکن است کمی “عصر جدید” به نظر برسد، اما واقعا می تواند کمک کند.

3/ برخی از مکمل ها را امتحان کنید – می‌توانید قرص‌های بزرگ‌کننده آلت تناسلی را مصرف کنید، اما بیشتر آنها واقعاً فقط مکمل‌های ویتامینی هستند (فقط چند برابر قیمت). به جای آن سعی کنید مکمل هایی مانند روی، نیاسین و جینکو بیلوبا را به صورت جداگانه مصرف کنید، و خواهید دید که به طور کلی می توانید آنها را به صورت جداگانه با قیمت بسیار پایین تری تهیه کنید.

علاوه بر این سه، مطمئن شوید که تمرینات هدفمند آلت تناسلی را انجام دهید که می تواند به شما کمک کند آلت تناسلی قوی تر، سخت تر و پر جنب و جوش تر داشته باشید.