مشاغل صنعت موسیقی و شرایط کاری

هنگامی که برای اولین بار در صنعت موسیقی شروع می کنید، به خصوص به عنوان یک مجری، سطح خاصی از عشق در مورد بازی در یک باشگاه دودی و استفاده از کمد انباری تیره در اتاق رختکن شما وجود دارد. شما فکر می کنید که حقوق خود را پرداخت می کنید و در نهایت آن را بزرگ خواهید کرد و سپس می توانید با دلتنگی به این زمان های ساده تر نگاه کنید. به این واقعیت توجه نکنید که شرایط کاری شما ناراحت کننده است و حتی می تواند خطرناک باشد.

شرایط کار در صنعت موسیقی از سالن‌های کنسرت و استودیوهای ضبط موسیقی تا زیرزمین‌های غم‌انگیز و کلوپ‌های فرسوده متفاوت است. با این حال، به محض اینکه اعلام کردید که یک حرفه ای در صنعت کار هستید، از شما و سلامتی شما توسط استانداردهای OSHA محافظت می شود. OSHA مخفف مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی است و شاخه ای از دولت فدرال است که از ایمن بودن شرایط کاری شما اطمینان می دهد.

برای اطمینان از اینکه شرایط کاری صنعت موسیقی شما برای شما ایمن است، باید حقوق خود را تحت OSHA بدانید. این بدان معنی است که صرف نظر از اینکه در کجا بازی می کنید یا چه پولی دریافت می کنید، باید یک مکان امن برای تعویض و ذخیره تجهیزات خود داشته باشید. شما باید دسترسی آسان به آب آشامیدنی و یک سرویس بهداشتی تمیز داشته باشید. باید به شما اجازه استراحت کافی در طول زمان کار داده شود. استاندارد صنعت به طور کلی نود دقیقه بازی و پانزده دقیقه استراحت است. اگر احساس می کنید که تجهیزات یا زیرساخت ناامن است، باید بتوانید بدون ترس از نقض قرارداد، آن را به مخاطب ساختمان خود گزارش دهید.

شرایط کاری در صنعت موسیقی لازم نیست آنقدر بد باشد که هر نوازنده ای، از کودکی که اولین کنسرت زنده اش گرفته تا مجری کهنه کار، با هم متحد می شوند تا شرایط کاری ایمن و تمیز را مطالبه کنند تا بتوانند تولید کنند. بهترین موسیقی ممکن