مشاغل ODP در نیوزلند – محیط های کاری عالی

اگر قصد دارید در نیوزلند به عنوان یک ODP کار کنید، فرصت های زیادی برای شما وجود دارد. شما می توانید در تمام شهرهای بزرگ مانند اوکلند، ولینگتون و کرایست چرچ کار کنید یا می توانید در شهرها و شهرهای کوچکتر در سراسر کشور کار کنید. کیفیت عالی سیستم مراقبت های بهداشتی امکان استفاده گسترده از آخرین فن آوری را فراهم می کند. نیوزیلند دارای سیستم مراقبت بهداشتی به خوبی توسعه یافته و پیشرفته است و ODP که به دنبال کار در اینجا است از این محیط مدرن لذت خواهد برد. ده سال گذشته شاهد افزایش دسترسی به پروتکل، دستورالعمل‌های بالینی، روش‌شناسی مبتنی بر شواهد و تحقیقات خلاقانه از نیوزلند بوده‌ایم. در حال حاضر به طور گسترده در نظر گرفته می شود که عمل بالینی در این کشور به اندازه هر جای دیگر در جهان غرب پیشرفته است.

اکثر مشاغل ODP در نیوزیلند شامل کار در بیمارستان های دولتی یا خصوصی است و تعداد کمی از آنها توسط جراحی های خصوصی دندانپزشکی استخدام می شوند. شما می توانید در سراسر کشور کار کنید، اما بیشتر مشاغل تکنسین بیهوشی در مراکز اصلی کشور که بیمارستان های بیشتر و بزرگتری وجود دارد انجام می شود. اوکلند با 36 درصد بیشترین درصد ODP را دارد، کانتربری با 16 درصد در رتبه دوم قرار دارد و مسیر Waikato و ولینگتون به ترتیب با 12 و 7 درصد در رتبه دوم قرار دارند. شما محدود به کار در مراکز اصلی نیستید، زیرا ODP ها در سراسر کشور مورد نیاز هستند و سیستم مراقبت های بهداشتی مدرن اجازه می دهد تا این تخصص را به روشی گسترده تر انجام دهید. دستمزد درگیر در این حرفه بستگی به میزان تجربه شما دارد. مشاغل ODP در نیوزلند برای متقاضیان واجد شرایط حقوقی بیش از 40000 تا 54000 دلار فراهم می کند و ممکن است بتوانید در صورت انجام نوبت کاری یا فراخوانی بیشتر از این درآمد کسب کنید. کسانی که در حال آموزش هستند می توانند انتظار داشته باشند که بین 27000 تا 37000 دلار در سال درآمد داشته باشند. ODP های ارشد که به کارآموزان آموزش می دهند یا در زمینه های تخصصی کار می کنند می توانند تا 70669 دلار درآمد داشته باشند.

کار در اوکلند به عنوان یک ODP مزایای زیادی دارد. علاوه بر داشتن یک محیط کاری مدرن با طیف وسیعی از متخصصان پزشکی مجرب، شما در نزدیکی سواحل زیبا، مسیرهای پیاده روی و جزایر جذاب تعطیلات مانند Waiheke و Great Barrier Islands هستید. آب و هوای آفتابی و فرهنگ متنوع تجربه شما را بسیار لذت بخش تر و خاطره انگیزتر می کند. ولینگتون همچنین یک محیط کاری عالی با طیف وسیعی از بیمارستان‌های درجه یک برای انتخاب در مکان‌های مرکزی فراهم می‌کند. تکنولوژی پیشرفته تجربه کاری شما را بسیار آسان تر می کند. ولینگتون مرکز فرهنگی نیوزلند به شمار می‌رود که موزه ملی، Te Papa و همچنین میزبان رویدادهایی مانند World of Wearable Arts است. فرصت های مدرسه و دانشگاه نیز آموزش عالی را برای خانواده شما فراهم می کند. کرایست چرچ مکانی عالی برای کار به عنوان یک ODP با فرصت های فراوان است. این شهر زیبا و عجیب است و به خاطر رودخانه نمادین آون و بسیاری از پارک ها و باغ های دوست داشتنی شهرت دارد. مردم با زیبایی و فرهنگ پر جنب و جوش آن به این شهر جذب می شوند. محیط کاری که تجربه خواهید کرد با امکانات مدرن و سیستم های پشتیبانی در سطح عالی است.