معاونت امور هنری بر حفظ اصالت آثار خوشنویسی و پاسداشت پیشکسوتان تاکید کرد.


در نشست با اعضای شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران؛

معاون امور هنری وزارت ارشاد با شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران دیدار کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز 25 خرداد با حضور اعضا شورای عالی انجمن خوشنویسان ایران ملاقات کردیم و صحبت کردیم.

در ابتدای این جلسه علی اشرف صندوق آبادی نماینده مجلس و عارف براتی مدیرعامل انجمن خوشنویسان ایران در جریان ارائه گزارشی از فعالیت ها و برنامه های اجرایی شعب کشور در سراسر کشور، دیدگاه ها و پیشنهادات خود را برای گسترش همکاری ها با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و توسعه همکاری ها ارائه کرد. . .

سایر حاضران در جلسه نیز به بیان دغدغه ها و سوالات ویژه خود از انجمن خوشنویسان پرداختند.

محمود سالاری با ابراز خرسندی از شرکت در این جلسه، بر حفظ تشکل رسمی و قانونی در انجمن خوشنویسان تاکید کرد و این انجمن را انجمنی هویتی دانست و بر لزوم حفظ اصالت در خوشنویسی اشاره و بر حفظ و حراست از شما تاکید کرد. جانبازان

وی همچنین با بیان فعالیت های این انجمن، آمادگی خود را برای همکاری در طرح آموزش رایگان هنری، برگزاری نمایشگاه های تخصصی در اعیاد مختلف مذهبی و برگزاری کارگاه های آموزشی اعلام کرد.

در این جلسه علی اشرف صندوق آبادی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، عارف براتی مدیر اجرایی، سید حیدر موسوی عضو شورا، علی گنجی بازرس انجمن خوشنویسان ایران و حسن حسین نژاد و عزیزالله گلکارزاده حضور داشتند.

انتهای پیام/