مقالات آنلاین: موضوعاتی که بازدیدها و کلیک ها را جذب می کنند

با بیش از پنج سال تجربه در ارسال مقالات به صورت آنلاین، این فرصت به وجود می‌آید تا درباره موضوعاتی که بیشترین موفقیت را در جذب بازدید داشته‌اند و کدام مقاله‌ها در ترغیب خوانندگان برای کلیک کردن روی یک وب‌سایت مؤثر بوده‌اند، فکر کنید. برای پرداختن به بدیهیات ابتدا، کلمه جنسی تا حد زیادی قوی ترین آهنربا است و هر مقاله ای با عنوانی شامل این کلمه جادویی مطمئناً برای محتوایی اسکن می شود که از قوانین موجود سانسور عبور نمی کند. این موضوعاتی هستند که در رتبه های دوم، سوم و بالاتر قرار دارند، با وجود اینکه امتیاز آنها ممکن است به طور قابل توجهی از رهبر عقب بماند، مورد توجه جدی تری هستند.

تمام موضوعات مربوط به ظاهر شخصی برای بینندگان جذاب بوده است. با کمال تعجب، مقالاتی در مورد لباس و مدل موی مردان آفریقایی نسبت به موضوعات مربوط به زنان آفریقایی بازدیدهای بیشتری را به خود جلب کرده است. با این حال، از نظر تبلیغ کلیک‌های URL به یک وب‌سایت تجاری، مؤثرترین مقاله‌ها درباره لباس‌های زنانه بوده است، به طوری که یک مقاله در مورد لباس‌های ابریشمی سایز بزرگ در ویتنام با 38 کلیک از 158 بازدید، به نرخ کلیک URL 24 درصدی دست یافت.

مقاله‌های مربوط به سلامت به یک نگرانی اولیه انسان می‌پردازند و توجه بیش از حد متوسط ​​را به خود جلب می‌کنند. یک مقاله در مورد طب هومیوپاتی پس از ده ماه چهارمین مقاله پرخواننده نویسنده شد، در میان مقالاتی که برای سه یا چهار سال فعال بودند، و مقاله ای در مورد سلامت در غرب آفریقا که در ژانویه 2013 منتشر شد، در طول شیوع ابولا به طور گسترده مشاهده شد. از سال‌های بعد، اگرچه خوانندگان باید از این که هیچ اشاره‌ای به بحران کنونی آن زمان نکرده است، ناامید شده باشند. بعد از سلامت باید غذا و نوشیدنی را به عنوان موضوع مورد علاقه جهانی رتبه بندی کند، با مقاله ای در مورد نوشیدنی های الکلی در غنا که در فهرست کلی بیش از 500 رتبه سیزدهم را دارد.

با توجه به این موضوعات نسبتاً واضح که مورد علاقه شخصی گسترده است، توجه به این نکته اطمینان بخش است که موضوعات مورد علاقه خاص نیز می توانند در معرض دید منصفانه قرار گیرند. در مورد نویسنده حاضر این فرهنگ و توسعه منطقه اشانتی غنا بود. چهار مقاله در زمینه فرهنگ در بیست مقاله برتر قرار دارند. در شماره شش مقاله ای در مورد ضرب المثل های معروف آکان ها، در شماره نه، گزارشی از موجودات افسانه ای جنگل معروف به mmoatia، در شماره شانزده مقاله ای در مورد ارتباط درختان با نام مکان ها و در شماره بیست شرحی است. یک خانه مرکب سنتی اشانتی.

علیرغم فرهنگ سنتی غنی، غنا بر روی موفقیت های خود آرام نمی گیرد. بسیاری از مقالات نویسنده تلاش های پیشگام در توسعه صنعتی مردمی را توصیف می کنند و سیزده مورد از این مقالات در رتبه پنجاه برتر قرار دارند. به طور خاص، پنج گزارش از مهندسان و دانشمندانی وجود دارد که نقش های اصلی را در این برنامه ایفا کردند. خرسند است که در شرایطی که اکثر بینندگان بالقوه در درجه اول به دنبال موضوعات مورد علاقه شخصی هستند، این افراد شایسته همچنان می توانند در معرض دید مناسبی از سوء استفاده های خود قرار گیرند.