مقرون به صرفه بودن زندگی

در زندگی چیزهای زیادی برای قدردانی وجود دارد. از آنجایی که همه ما زندگی روزمره خود را انجام می دهیم و کارهایی را که باید انجام دهیم، انجام می دهیم، چند نفر از ما واقعاً هزینه های زیادی را برای درک اینکه چیزهای زیادی برای شکرگزاری وجود دارد محاسبه می کنیم؟ سپس بهای تمام تصمیماتی که به صورت روزانه می گیریم وجود دارد. کارهای خاصی وجود دارد که ما می توانیم و نمی توانیم انجام دهیم. همانطور که ما پیر می شویم و به زیبایی رشد می کنیم. بدن فیزیکی شروع به صحبت با ما می کند، و هنگامی که یک بیماری یا نوع دیگری از بیماری حمله می کند، روند بهبودی طولانی تر طول می کشد.

ما نه تنها باید نگران محافظت از بدن فیزیکی خود باشیم، بلکه باید از امور مالی خود نیز محافظت کنیم. اکثر مردم در این زمینه از زندگی شکست می خورند. مایه شرمساری است که چگونه کسی بیشتر به محافظت از دارایی های مادی خود علاقه مند است، بیش از جان خود با نوع مناسب محصولات بیمه عمر و سلامت.

جدول زمانی و چند برابر شدن پول حوزه ای است که هر یک از ما باید بخواهیم آن را بیاموزیم، زیرا همه زندگی با زمان و امور مالی احاطه شده است. بهترین زمان برای پوشش دادن، زمانی است که جوان هستید و هنوز نسبتاً سالم هستید. برای کسانی از شما که از طریق کارفرمای خود مشغول به کار هستید، حق بیمه ماهیانه شما در مقایسه با فردی که بخشی از طرح گروهی بزرگ یا حتی متوسط ​​نیست، بسیار کمتر خواهد بود. پوشش فردی همیشه در بیشتر موارد گران تر است. با این حال، زمانی که صحبت از محافظت از درآمد شما و اطمینان از اینکه اگر اتفاقی برای شما بیفتد، هزینه‌های پزشکی شما و شما نیز به آن رسیدگی می‌شود، نرخ‌ها بسیار معقول هستند. اگر زخمی شود یا بیماری رخ دهد.

یک چیز مسلم است، ما نمی توانیم بدون انواع خاصی از محصولات بیمه ای نمانیم. از خود بپرسید که آیا شما یا یکی از اعضای خانواده تان بیمار شده اید. آیا برای پرداخت قبوض جاری و سایر تعهدات ماهانه خود پول نقد یکبار مصرف در بانک دارید؟ زندگی گاهی مانند یک راز به نظر می رسد، قلمرو ناشناخته و ناشناخته ندانستن زمانی که ممکن است اتفاقی بیفتد. بهترین سلاح‌هایی که می‌توانیم داشته باشیم، داشتن یک برنامه با حضور در هر دو طرف میدان است. هم در حمله و هم دفاع بازی کردن فرقی نمی کند که من یا شما از کدام قیاس ورزشی استفاده کنید، به همان اندازه که داشتن یک برنامه حمله برای محافظت از ارزش خود از هر طرف بازی مهم است. بهتر از این است که فقط روی نیمکت بنشینید یا در کنار زمین، فقط منتظر باشید که با بیمه نشدن درست دچار یک فاجعه مالی شوید.

امروز وقت بگذارید و نگاهی به وضعیت مالی خود بیندازید تا مطمئن شوید که تمام امور مالی خود را مرتب کرده اید. آخرین چیزی که شما یا من می خواهیم این است که در موقعیت سازشکارانه ای قرار بگیریم که قبوض بیشتری نسبت به پول داشته باشیم و پول کافی برای پرداخت آنها نداشته باشیم. پول و سلامتی دست به دست هم می دهند، چرا مطمئن نباشید که واقعاً می توانید زندگی ای را که در طول سال ها به آن عادت کرده اید، بپردازید. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که بیشتر از پول خود بگذرانید یا جریان نقدی نداشته باشید، محصولات بیمه یکی از راه حل ها برای اطمینان از عدم تحقق آن است. امروز از خود و خانواده خود محافظت کنید.