ملاحظات بیمه عمر برای مبتلایان به آسم

مبتلایان به آسم به بیمه عمر نیز نیاز دارند.

چگونه و چرا افراد مبتلا به مشکلات تنفسی باید بیمه نامه های عمر ساده ای دریافت کنند.

در مورد شرایط زمینه ای و اینکه چرا خرید بیمه عمر ساده مدت ممکن است برای شما هزینه بیشتری داشته باشد.

شرایط

آسم یک بیماری پیچیده است که شامل محدودیت های راه های هوایی است. آسم معمولاً مزمن است و می تواند زندگی را تهدید کند. طبق گفته انجمن ریه آمریکا “هیچ درمانی برای آسم وجود ندارد.”

با این حال، این بدان معنا نیست که درمان های زیادی برای این بیماری وجود ندارد. برخی از درمان‌ها شامل استنشاق‌ها و برخی دیگر شامل نبولایزر با تجویز پزشک است. اگر آسم دارید یا فکر می کنید ممکن است، باید به پزشک مراجعه کنید.

اینکه دقیقاً چه چیزی باعث تحریک و ایجاد آسم می شود، به طور گسترده مورد توافق نیست.

چرا آسم با بیمه عمر هزینه بیشتری دارد:

حقیقت این است که آن آشتم در شرایط نادری می تواند کشنده باشد. با این حال، می تواند یک عامل ثانویه باشد که منجر به مسائل دیگر می شود. به عنوان مثال، مبتلایان به آسم مبتلا به آنفولانزا می توانند مشکلات تنفسی را افزایش دهند. به این دلایل و بسیاری دیگر، مبتلایان به آسم معمولاً باید بیشتر برای بیمه عمر هزینه کنند.

عدم توافق عمومی با بیمه گذاران:

هیچ راه واحدی وجود ندارد که بیمه‌گران عمر بیمه عمر را برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند مدیریت کنند. برخی از بیمه‌گران درخواست بیمه را رد می‌کنند، برخی رتبه‌بندی جدول را به شما ارائه می‌دهند، در حالی که دیگران ممکن است شما را برای قیمت‌گذاری ترجیحی در نظر بگیرند اگر آسم شما پایدار و کنترل شده باشد.

آسم کنترل شده از دیدگاه بیمه گذاران زندگی چیست:

اینکه دقیقاً چه چیزی آسم کنترل شده را تشکیل می دهد، پاسخ ساده ای نیست. با این حال به طور کلی آنها شامل معیارهای زیر هستند:

  • در چند سال گذشته هیچ مراجعه ای به اورژانس برای آسم نداشته است.

  • یک رابطه خوب با معاینات به موقع زیاد با پزشک عمومی.

  • پر کردن به موقع نسخه و تمام داروها مصرف شده.

  • یک نکته واضح از پزشکان که آسم شما را کنترل شده در نظر می گیرند.

هنگام درخواست بیمه عمر، بیمه گذاران به تمام پرونده های پزشکی شما که پزشک شما پر کرده است دسترسی خواهند داشت. بنابراین آنها می توانند تمام یادداشت های مربوط به همه بازدیدهای شما را بخوانند. بیمه‌گر همچنین می‌تواند سوابق نسخه شما را جستجو کند.

نحوه خرید صحیح بیمه عمر در هنگام ابتلا به آسم:

هنگام خرید بیمه مدت دار در هنگام ابتلا به آسم چندین کار مهم وجود دارد.

گام یک:

به پزشک خود مراجعه کنید و تمام نسخه های خود را دنبال کنید. اگر دکتر به شما می گوید کاری را انجام دهید – آن را انجام دهید. این گام اول بسیار واضح به نظر می رسد، اما بسیاری از مردم در انجام آن شکست می خورند. یک صورتحساب سلامت نسبی تمیز برای مدت طولانی چیزی است که بیمه‌گران عمر به دنبال آن هستند.

گام دوم:

در مورد آسم خود با نمایندگان بیمه خود صادق باشید. این نیز معمول به نظر می رسد، اما باز هم، بسیاری از افراد در این آزمون مردود می شوند. برای اینکه بتوانید بهترین قیمت را دریافت کنید، باید وضعیت خود را به نماینده بیمه خود بگویید. پنهان کردن وضعیت خود و نشان دادن آن در حالی که خط مشی پیشنهادی شما در حال بررسی است، معمولاً هزینه بیشتری برای شما در بر خواهد داشت.

مرحله سوم:

برای دریافت قیمت بیمه عمر با بیمه‌گر خودروی خانگی‌تان تماس بگیرید و مطمئن شوید که آسم دارید. تمام مشخصات بیماری خود را همراه داشته باشید، مانند داروهایی که مصرف می کنید و هر آمار تنفسی که ممکن است داشته باشید. قیمت را از بیمه‌گر خودروی خانگی دریافت کنید و سپس به مرحله بعد بروید.

مرحله چهارم:

اکنون با یک نماینده مستقل تماس بگیرید، نماینده ای که با ده ها بیمه عمر کار می کند. همه همان اطلاعاتی را که به بیمه‌گر خودروی خانگی خود داده‌اید بردارید و در اختیار نماینده زندگی مستقل قرار دهید. بر اساس معیارهای مورد نیاز و اطلاعات پزشکی گذشته شما – ممکن است بتوانید واجد شرایط قیمت گذاری بهتر باشید.

مرحله پنجم:

ادامه دهید و قیمت‌های بیمه را که دارید مقایسه کنید و براساس طول مدت بیمه نامه، مبلغ پوشش، هزینه حق بیمه و رتبه‌بندی قدرت مالی تصمیم آگاهانه بگیرید. محصولی را انتخاب کنید که برای شما و خانواده شما بهترین کار را دارد.

در صورت رد شدن چه باید کرد:

اگر با درخواست بیمه خود رد شدید، ناامید نشوید. در این مرحله شما کاملاً می خواهید با یک متخصص بیمه عمر تماس بگیرید که ممکن است بتواند بیشتر به شما کمک کند.

رتبه بندی قدرت مالی چیست؟

به بیان ساده، رتبه بندی قدرت مالی یک نظر تخصصی در مورد توانایی بیمه گر برای پرداخت و پرداخت خسارت است. به طور کلی شما باید بالاترین امتیاز بیمه ای را که می توانید بخرید. برای AM Best معمولاً تیراندازی برای A، A+ و A++ برای بیمه مدت دار کافی است.

جانسون یک نماینده بیمه مستقل مستقر در خارج از سانفرانسیسکو CA است که در فروش بیمه عمر برای بیماران آسمی تخصص دارد. او مدافع حقوق مصرف کنندگان و مبتلایان به آسم است.