مهدی امینی رئیس هیأت سنجش و نظارت شد / خداحافظ وحید فهر موسوی


مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی مهدی امینی را به عنوان رئیس هیئت ارزشیابی و نظارت این اداره کل منصوب کرد.

به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، امروز ۲۶ خرداد. کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صدور حکم مهدی امینی رئیس هیئت ارزیابی و نظارت بر عملکرد منصوب شد.

در متن حکم کاظما نظری برای مهدی امینی آمده است:

«آقای مهدی امینی عزیز

سلام

با توجه به اهمیت ارزیابی و نظارت بر هنرهای نمایشی به منظور ارتقای کیفی آثار هنری در چارچوب ضوابط و مقررات و تسهیل و تسریع در فرآیندهای مربوط به صدور مجوز آثار نمایشی در کشور و تجربیات ارزنده جنابعالی، شما به عنوان رئیس هیئت ارزیابی و نظارت بر هنرهای نمایشی اداره کل هنرهای نمایشی منصوب خواهید شد. انتظار می رود در طول مدت همکاری با حضور مستمر و برگزاری جلسات تخصصی با استفاده از تجربیات همکاران محترم و نیروهای خلاق و فداکار در این مسیر کوشا و پیروز باشید.

در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید هیأت ارزشیابی و نظارت سه شنبه 17 خردادماه در سالن همایش های دفتر موسیقی معاونت امور هنری با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد. ، از زحمات رحمانی جناب آقای وحید فهر موسوی رئیس سابق شورا تقدیر کرد.

نظری گفت: شبانه روز شاهد حجم کار هیأت سنجش و نظارت هستیم و شخصا شاهد زحمات همه نزدیکان خود در هیئت بوده ام.

وی ابراز امیدواری کرد که مهدی امینی و همکارانش در هیئت ارزیابی و نظارت پیشرفت خوبی داشته باشند.

مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان سخنان خود گفت: در پایان از همه نزدیکان به ویژه وحید فهرو موسوی در هیات ارزیابی عملکرد تشکر می کنم و برای همه نزدیکان آرزوی موفقیت دارم. ».

در ادامه مطلب رضا بصیرت مدیرکل انجمن هنرهای نمایشی وی ضمن تشکر از زحمات سید وحید فهر موسوی در شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایشنامه، به مهدی امینی تبریک گفت و برای وی آرزوی سلامتی، موفقیت و بهروزی کرد.

همچنین هوشنگ هیوند عضو هیئت نظارت و ارزیابی است وی در این نمایش با تشکر از حضور 42 ماهه سیدوحید فهر موسوی به بیان سختی ها و شیرینی های این کار پرداخت و برای مهدی امینی آرزوی موفقیت و موفقیت کرد.

سخنران بعدی مراسم، فهر موسوی نیز گفت: جا دارد از سه مدیری که در این ۴۲ ماه به من اعتماد کردند، شهرام کرمی که من را به این سمت منصوب کردند، تشکر کنم. دوم آقای کادر آشنا که با خونسردی و متانت و همراهی من را همراهی کردند و سوم دوست عزیزم جناب آقای کاظم نظری که این بار را از دوش من برداشتند و حالم را راحت و خوب کردند.

بخش پایانی این مراسم به سخنرانی مهدی امینی، رئیس هیئت ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی اختصاص داشت.

مهدی امینی گفت: از اعتماد و محبت آقای نظری به من و همچنین از آقای فهر موسوی و محبت ایشان به من تشکر می کنم و این سوالی است که برای همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند. همچنین خداوند متعال را شاکرم که این افتخار را به من عطا فرمود که در زمره تحصیلکرده ترین و ارجمندترین حاکمان باشم و البته علم و دانش گذراندن دوره ای معین را داشته باشم و این برای من بسیار مهم است و مشتاقانه منتظر ریاست اصلی اداره کل هستم. هنرهای نمایشی در این صنعت.

انتهای پیام/