مکمل های ویتامین کل غذا در مقابل مصنوعی

امروزه بسیاری از افراد برای جبران مواد معدنی و ویتامین های از دست رفته، علاوه بر رژیم غذایی معمولی، مکمل های ویتامین کامل غذا را امتحان می کنند. مصرف مکمل‌های ویتامین راهی مناسب برای اطمینان از دریافت مواد مغذی مورد نیاز بدن برای سلامتی مطلوب است.

متأسفانه، آمریکایی ها هر روز بدن خود را از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز با تغذیه نامناسب تخلیه می کنند. این نوع سبک زندگی می تواند باعث مشکلات عمومی سلامت، خستگی و سایر مسائل شود. تغذیه مناسب در دنیای شلوغ می تواند دشوار باشد و اغلب افراد برای افزایش شانس سلامتی خود به سمت مکمل های غذایی روی می آورند.

غذا مواد مغذی را برای بدن فراهم می کند. استخراج مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز به طور مستقیم از مکمل های غذایی کامل بهتر و ایمن تر از برخی از مکمل های مصنوعی است که امروزه یافت می شود.

هضم مکمل های غذایی واقعی نیز برای معده آسان تر است زیرا طبیعی هستند. برخی از قرص های مصنوعی می توانند باعث ناراحتی معده یا سایر مشکلات سلامتی شوند. برخی از قرص های ویتامین را می توان به طور کامل از بدن عبور داد، بنابراین هیچ فایده ای برای شما ندارد. و این بدترین آن نیست.

ببینید، برخی از مکمل های مصنوعی ارزان قیمت از مواد پتروشیمی ساخته می شوند. اینها می توانند در دراز مدت برای سلامتی شما مضر باشند، زیرا پتروشیمی ها با مجموعه ای از بیماری های جدی از جمله سرطان مرتبط هستند.

همچنین مکمل های ویتامین مصنوعی اغلب حاوی مواد افزودنی و رنگ های دیگر هستند. آیا واقعا به یک قرص ویتامین صورتی یا نارنجی نیاز دارید؟ ممکن است جذاب به نظر برسد، اما معنایی ندارد و نیازی به خوردن رنگ، چه خوراکی چه غیر خوراکی نیست. آنچه واقعا مهم است این است که چه چیزی از آن ویتامین یا قرص مولتی ویتامین دریافت می کنید.

هنگام خرید مکمل های ویتامین، برخی تحقیقات اساسی توصیه می شود. مکمل های ویتامین کامل مواد غذایی، انتخاب ایمن تری برای سلامت رژیم غذایی هستند. برخی از مارک های ویتامین های بدون نسخه در واقع می توانند ترکیبی از مواد غیر مصنوعی و مصنوعی باشند. انتخاب مکمل ها با بالاترین کیفیت نمی تواند مورد تاکید قرار گیرد.