میان وعده های مفید برای جوانان ممکن است داشته باشید

مطمئناً یکی مشکل های اخیراً برای افراد به طور قابل توجهی {مادران}، تولید میان وعده های مفید برای فرزندانشان هنگام جابجایی به دبیرستان است. برخی هر دو روزی برای گرفتن داروها مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن کردن ندارند، {در حالی که} برخی نه نمی دانند کدام میان تضمین ها در داخل دسته «مفید» قرار می گیرند.

اینکه به فرزندتان پول نقد بدهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او می رود {اجازه} دهید قطعنامه بگیرد چه میان وعده ای در دانشگاه بخورد، واقعا مفهوم خوبی نخواهد بود. یک کودک نوپا عموماً به چیزهای شیرینی کشیده می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این همان چیزی است که احتمالاً همراه خود پول نقد شخصی می دانش. رانندگی در داخل خوب رستوران فست فود برای گرفتن تنقلات او می رود در گذشته به دلیل آزاد کردن او می رود به دبیرستان نیز مفهوم بهتری نخواهد بود. ممکن است داشته باشید به ساده بدن ما او می رود را همراه خود داروها ناسالم پر می کنید.

عالی، تنقلاتی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است می‌توانید تولید کنید کدام ممکن است برای کودکتان خطرناک به نظر نمی رسد که باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت‌ها وقت صرف نمی‌کنند. در داخل همین جا به تعدادی از ممکن است ردیابی می کنیم:

هلو می ترکد – پیرمردها (در داخل تمام سنین) آن خواهد شد پاپ های در واقع را دوست خوب دارند. به جای آن اینکه به کودکتان مطمئناً یکی داروها نگهدارنده بدهید، چرا خودتان دقیق نکنید؟ می توانید به دلیل هلو (هر دو {هر} خوب به دلیل میوه های {مورد علاقه} فرزندتان) برای تولید پوره هلو را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریز کردن آن خواهد شد بیشترین استفاده را ببرید.

سالسا هندوانه – اگر کودک ممکن است داشته باشید چیپس تورتیلا را دوست خوب دارد (چه کسی است دوست خوب ندارد؟)، به جای آن دقیق کردن سالسا گوجه فرنگی، همراه خود گزینه جایگزین برای کردن آن خواهد شد همراه خود هندوانه، آن خواهد شد را سرگرمی انگیزتر کنید. این به طور قابل توجهی در داخل آن خواهد شد روزهای خوب و دنج نهایی است.

اون ترشی ها رو تصمیم گیری در مورد کن – نیازی به گفتن نیستً می توانید ترشی های کنسرو شده را به دلیل بقالی تولید کنید. با این وجود هیچ عامل بالاتر به دلیل یک چیز نخواهد بود محل اقامت خودتان نوسازی شده باشد یا نباشد. حساس عشق آمیز ممکن است داشته باشید چیزهای بیشتری به وعده های غذایی فراهم می کند کدام ممکن است هیچ بازار مواد غذایی {نمی تواند} فراهم کردن دهد. خیارشور را می‌توان فوری کنار هم قرار دادن کرد، به علاوه می‌تواند به همان اندازه 10 روز در داخل یخچال نگه دارد.

پولنتا بیسکوتی – این پایین تر های طلایی ترد وقتی همراه خود میوه هر دو نوشیدنی خوب و دنج (معادل چای) در کنار می شوند، می توانند تضاد خوبی راه اندازی کنند. عنوان این میان وعده ممکن است به طور اضافی وحشتناک به تذکر برسد، با این وجود برای مناسب کردن آن خواهد شد ها نیازی نخواهد بود کدام ممکن است خوب نانوای متخصص باشید. ممکن است داشته باشید به سادگی به قبلی ماده مقدماتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری جادوی آشپزخانه خواستن دارید.

خمیر کورنیش – این میان وعده در داخل در سراسر اطراف بریتانیای کبیر مشهور را انتخاب کنید و انتخاب کنید رایج است. این برای ظروف بسته بندی ناهار هر دو میان وعده نوزاد ممکن است داشته باشید مهم است. حتی می توانید آن خواهد شد را شناخته شده به عنوان غذای مهمترین همراه خود سرو {سبزیجات} معاصر نیاز کنید.

اسموتی ماست همراه خود موز– هیچ عامل بالاتر به دلیل میوه های معاصر شناخته شده به عنوان خوب میان وعده مفید نخواهد بود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر میوه هایی معادل موز را همراه خود لبنیات ترکیبی کنید، خوب وعده غذایی نوزاد خواهید داشت کدام ممکن است هم سیر کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم برای بهزیستی مفید به نظر می رسد.

این ها قبلی مفهوم میان وعده ای هستند که قادر خواهید بود با بیرون {به خطر انداختن} سلامت نوزاد شخصی برای او می رود تولید کنید. این احتمالاً ممکن است به ممکن است داشته باشید استراحت دهد کدام هرکدام موارد کدام ممکن است در دانشگاه است به ساده چیزهای عالی خوردن می تنبل.