میثاقی و احمدی با «جام 2022» روی آنتن می روند / بیش از 10 نام مختلف برنامه فوتبال


شبکه سه و ورزش سیما جزئیات ویژه برنامه های خود در جام جهانی 2022 را اعلام کردند.

گزارش صبا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما، شبکه سه و ورزش سیما جزئیات ویژه برنامه جام جهانی 2022 خود را اعلام کرد.

مهدی هاشمی تهیه کننده ویژه برنامهجام 2022شبکه سه با بیان اینکه رسانه ملی در این دوره از جام جهانی در همه بخش ها شاهد آمادگی ویژه است، گفت: شبکه سه متولی اصلی این مسابقات است. در هفته اول روزی 4 بازی داریم که از ساعت 12:30 قبل از شروع مسابقات شروع شده و تا پایان شب با برنامه ویژه از ساعت 8:30 الی 14:30 ادامه دارد. در صبح، یعنی تقریباً. ما یک برنامه 12 ساعته داریم.

تهیه کننده «جام 2022» افزود: قبل از شروع جام 250 آیتم مختلف ساخته شد. تیمی را برای تولید اقلام در جام جهانی فوتبال به قطر فرستادیم و سعی کردیم از فناوری‌های مدرن AR در تولید اقلام استفاده کنیم تا جذابیت بصری این جام را افزایش دهیم.

هاشمی با اشاره به مسائل سیاسی روزهای اخیر و تلاش برای حذف ایران از این مسابقات گفت: آنچه در این مسابقات مهم است این است که در بین 32 کشور حاضر در جام جهانی فوتبال حضور داریم و این نقطه قوت ماست. مردم باید از این جام لذت ببرند و ما می خواهیم اقتدار و همدلی ایرانیان را به جهانیان نشان دهیم. ما فارغ از هر نتیجه ای آرزو داریم ایران مانند دوره قبل بازی های قوی و منصفانه ای داشته باشد و امیدواریم نتیجه به نفع تیم ملی کشورمان باشد.

وی ادامه داد: ویژگی های خاصی مانند آنالیز تیم، ستاره ها، نوستالژی، ارائه کشور و … ایجاد شده است.

هاشمی افزود: ویژه برنامه «جام 2022» از جمعه 6 آبان ماه با سخنرانی محمدرضا احمدی و محمدحسین میشاقی روی آنتن می رود.

سینا معتضدی مدیر شبکه ورزش درباره آماده سازی این شبکه تخصصی برای فوتبال دوستان نیز گفت: با توجه به اینکه شبکه ورزش شبکه تخصصی معاونت سیما در حوزه ورزش است، سعی کردیم امکانات را در تعداد، تنوع در نظر بگیریم. قالب و ساختار برنامه ها

معتضدی گفت: ویژه برنامه های شبکه ورزش صرفاً ترکیب نیست و ما از ساختار مسابقه گرفته تا مستندهای روایی-روایی، تیزرها و کلیپ ها را در راهنمای ویژه جام جهانی شبکه قرار داده ایم تا به مخاطبان، به ویژه نوجوانان، جوانان و اقشار مختلف جامعه پاسخ دهیم. علاقه مند به فوتبال از تابستان 1401 شبکه ورزش شروع به تهیه و تولید برنامه های اختصاصی جام جهانی فوتبال 2022 کرد و از تیرماه و از تابستان 1401 تا پایان جام جهانی فوتبال تعدادی مستند روی آنتن برد. 35000 دقیقه برنامه تهیه کرده است و حدود 10 عنوان برنامه پخش خواهد شد.

معتزادی برنامه «جام 22» را اصلی ترین برنامه جام جهانی در شبکه ورزش دانست که پخش آن روزهای دوشنبه و جمعه از ساعت 21 اول مهرماه آغاز شد و اولین برنامه تحلیلی معاونت سیما است. درباره مسابقات قهرمانی جهان در قطر رسول مجیدی او مجری اصلی این برنامه است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از قسمت های جذاب و دیدنی این برنامه «کاتارنامه» است که با رویکردی طنز، جذابیت ها و حواشی جام جهانی را به نمایش می گذارد. عبدالله روآ نشان می دهد. همچنین هر شب ساعت 21:30 با همکاری تل بیون مسابقه «تل کیو جم 22» پخش می شود و علاقه مندان می توانند از طریق تل بیون آنلاین در مسابقه شرکت کنند. یک مسابقه بزرگ پیش بینی نیز ایجاد شده است که بینندگان می توانند در آن شرکت کرده و با پیش بینی نتایج بازی ها امتیاز خود را افزایش دهند. محمد میر همچنین به نمایندگی از این برنامه در قطر حضور خواهد داشت تا مخاطبان را از آخرین اخبار جام جهانی مطلع کند. یکی دیگر از ویژگی های برنامه کاپ 22 این است که در استودیوی کاپ 22 شاهد چندین مسابقه مهم با خانواده ها در حال تماشای همزمان بازی ها خواهیم بود. همچنین در قالب کمپین «تا آخر عمر برای ایران» که مطابق با حمایت رسانه ملی از تیم ملی کشورمان است، بینندگان می‌توانند شعارها و متن‌های خود را در حمایت از این کمپین به برنامه این کمپین ارسال کنند. تیم ملی. تیم ملی فوتبال کشورمان

سینا معتضدی در پایان گفت: این برنامه دارای 4 استودیو استودیو کاپ 22، استودیو اخبار جام جهانی، استودیو مسابقات جام جهانی و استودیو قطر خواهد بود و برای اطلاع مخاطبان از آخرین اخبار جام جهانی، برنامه اول ویژه -برنامه دست همه روزه در دو نوبت 11 صبح و 16 بعدازظهر آخرین اخبار و حواشی جام جهانی را به اطلاع بینندگان می رساند.

انتهای پیام/