نان صلیب جیر جیر – اقامت اخیر


نان صلیب جیر جیر دقیق دیر یا زود برای عید پاک! براق، متراکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقطً همراه خود دارچین، جوز هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل دلمه ای چاشنی شده است. هنگامی کدام ممکن است این اصل پخت خودت کار کن را چشیدید، اکنون نیست به غذای {خریداری شده} در داخل خرده فروش برنخواهید گشت.

توری نان های صلیب داغ در دست دارد
نان متقابل گرم

نان کراس جیر جیر {چیست}؟

مطمئنا، ممکن است منصفانه قافیه مهد نوزاد بسیار شیک هستند. کروسان های جیر جیر کلوچه هایی هستند کدام ممکن است همراه خود مخمر عظیم می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید از نظر تاریخی برای عید پاک به همین دلیل آن ها لذت بردن می برند. ممکن است سرشار به همین دلیل ادویه جات هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحت تأثیر میوه های خشک هستند. مهم نیست عید پاک، ممکن است به صورت روزانه خوش ذوق هستند. مزه هیبریدی بین رول شام را انتخاب کنید و انتخاب کنید رول دارچینی میده …. نظرتون رو جلب کرد؟!

طرز تولید نان کراس جیر جیر

قادر نیستم کلمه نکنم کدام هرکدام نان صلیب داغی کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی خریده ام درست مثل سنگ طاقت فرسا است. شگفتی می کنم کدام ممکن است نمی شود عمدی {بوده است}؟ منصفانه نان پف دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف خامه ای بدیهی است کدام ممکن است منصفانه بهترین راه مهم برای جابجایی است، {درست است}؟ خارق العاده، من برای ممکن است داشته باشید منصفانه اصل وعده های غذایی من حتی دارم!

یه اصل پخت درست مثل این مشارکت در ارائه این به مقداری گریس آرنج می خواهد، با این وجود محصول باقی مانده قطعا ارزش آن را دارد آن را دارد. چیزهای کمی فقط به اندازه گیری تولید کلوچه های خودت کار کن مشابه این قابل قبول ممکن است وجود داشته باشد. ممکن است داشته باشید نیاز به به این کلوچه های جیر جیر خوشحال از کنید!

سطوح اساسی عبارتند به همین دلیل:

 1. خمیر نان را دقیق کنید.
 2. خمیر را ورز دهید.
 3. روی خمیر را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید ور بیاید. وقتی حجمش 2 برابر شد (حدود 30-45 {دقیقه})، آن را هم بزنید. روی آن را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم ساعت اکنون نیست بگذارید. بازهم دوباره مشت کن
 4. کلوچه ها را به حداقل رساندن اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین کنید دهید، سپس ممکن است را به سینی فر اضافه کنید. روی کاغذ را همراه خود حوله بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید کلوچه 2 برابر شود.
 5. صلیب ها را در داخل نخست بکشید.
 6. بپزید به همان اندازه اسپرسو ای طلایی شود.
 7. نشان دادن غرور

من به همین دلیل منصفانه کیسه لوله کشی همراه خود اوج {متوسط} ​​برای ایجاد صلیب ها استفاده بیشتر از کردم. اولیه باری کدام ممکن است همراه خود خمیر غلیظ تر تنظیم کردم، باشد که می تواند یک باشد کابوس لوله کشی بود، متعاقباً سرانجام به همین دلیل منصفانه {نسخه} کمی فقط نازک تر استفاده بیشتر از کردم کدام ممکن است باقی مانده است تعیین کنید شخصی را نگه داشتن کرده است، با این وجود می توانید آن را در داخل منصفانه گردش براق دقیق کنید. من حتی می تواند سعی کردم تخم‌خروس‌ها را در گذشته به همین دلیل {گذاشتن} در داخل فر بشوییم، با این وجود باعث فروپاشیدن صلیب‌ها شد، متعاقباً همانطور {زیر} می‌بینید، واقع مفید می‌کنم تخم‌خروس‌ها را قابل توجهی در کل تکنیک پخت بشویید. همه وقت می توانید به این داروها خامه اضافه کنید!

اصل العمل های عید پاک

به طور قابل توجهی بهتر به همین دلیل این اصل عید پاک نمی شود! با این وجود من اطمینان می کنم کدام ممکن است ممکن است در داخل تمام اندازه 12 ماه در داخل محل اقامت ما به نظر می رسند! اگر آرزو می کنند اصل العمل های عید پاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل های DIY بیشتری هستید، ما اسبابک ها دلخواه شخصی را در داخل همین جا انباشت کرده ایم! هر دو اگر آرزو می کنند دسر خوش ذوق یکی دیگر هستید، پنکیک دارچینی مادربزرگ مجبورم برای آن بمیرید!

اگر کتاب الکترونیکی پختن شام Fraiche Food Full Hearts دارید، به یاد داشته باشید کدام ممکن است برای منوی عید پاک ما به صفحه وب 27 بروید!

چرو داغ با کره
اگر این اصل را دقیق کردید حتما من را تگ کنید در داخل اینستاگرام همراه خود بهره مندی از هشتگ #fraicheliving را انتخاب کنید و انتخاب کنید {گذاشتن} تذکر هر دو {امتیاز} در داخل {زیر}، به من اطلاع دهید کدام ممکن است روش صحیح آن را رفیق داشتید!
xo tori

نان متقابل خوب و دنج

نان متقابل خوب و دنج

نان صلیب جیر جیر دقیق دیر یا زود برای عید پاک! براق، متراکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقطً همراه خود دارچین، جوز هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل دلمه ای چاشنی شده است. هنگامی کدام ممکن است این اصل پخت خودت کار کن را چشیدید، اکنون نیست به غذای {خریداری شده} در داخل خرده فروش برنخواهید گشت.

سهمیه ها 24 عظیم (هر دو 36 نوزاد)

اجزا

باسن

 • 1/3
  فنجان
  آب هر دو رام {تیره} چاشنی شده
 • 1
  فنجان
  سلطانه کشمش
 • 1 ½
  عینک
  آب جوش
 • 1/2
  فنجان
  عسل
 • 2
  قاشق های عظیم
  کره
 • 2
  قاشق نوزاد
  نمک
 • 1 ½
  عینک
  آب ولرم
 • 3
  قاشق نوزاد
  قند
 • 2
  قاشق سوپخوری
  مخمر خشک پرانرژی
 • 2
  تخم خروس همزده
 • 7-8
  عینک
  آرد کل شما منظوره – فقط در مورد
  (هر دو 1/2 آرد فشرده را گزینه جایگزین برای کنید)
 • 1
  قاشق سوپخوری
  دارچین
 • 1 1/2
  قاشق های نوزاد
  ادویه ها
 • 1/2
  قاشق نوزاد
  جوز هندی

خمیر متقاطع

 • 3/4
  فنجان
  آرد کل شما منظوره
 • 2
  قاشق های عظیم
  قند
 • 1/4
  فنجان
  اب
  فقط در مورد

جهت ها

باسن

 1. کشمش ها را در داخل منصفانه کاسه نوزاد ضد مایکروویو قرار دهید، در داخل آب هر دو رم بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 1 {دقیقه} در داخل مایکروویو قرار دهید. هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید به همان اندازه سرماخوردگی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 1 ساعت (هر دو تا حد زیادی) مارینت کنید.

 2. آب جوش، عسل، کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را در داخل منصفانه کاسه عظیم مخلوط شده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی کنید.

 3. در داخل منصفانه فنجان اندازه گیری گیری مایع، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر را مخلوط شده کنید به همان اندازه رفع شود. مخمر را روی صورت بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید 5 به همان اندازه 10 {دقیقه} نگه دارد به همان اندازه حباب هایی راه اندازی شود.

 4. وقتی اولیه مخلوط شده سرماخوردگی شد، تخم خروس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه فنجان آرد را اضافه کنید. خارق العاده آتش بزنید. مخلوط شده مایه را به این کاسه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه مخلوط شده یکدست شود. کشمش ها را همراه خود صافی براق کنید. 4 فنجان آرد باقی مانده، کشمش آبکش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها را اضافه کنید: به همان اندازه روزی کدام ممکن است نتوانید همراه خود قاشق هم بزنید (خیلی جذاب شود) هم بزنید، در داخل صورت خواستن آرد بیشتری اضافه کنید.

 5. خمیر را روی درجه آردپاشی شده (پیمانه) قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بازو به مدت زمان 10 {دقیقه} خمیر را ورز دهید. هنگام ورز ارائه خمیر نیاز به آرد بیشتری اضافه کنید به همان اندازه به بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشخوان نچسبد. خمیر وقتی کنار هم قرار دادن شد ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید “الاستیک” به نظر می رسد مانند است.

 6. خمیر را در داخل منصفانه کاسه عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغنی ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن را همراه خود حوله بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل جای خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون باد قرار دهید به همان اندازه ور بیاید. وقتی حجمش 2 برابر شد (حدود 30-45 {دقیقه})، آن را هم بزنید. روی آن را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم ساعت اکنون نیست بگذارید. بازهم دوباره مشت کن

 7. فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید، منصفانه سینی فر عظیم را همراه خود روغن، شورتنینگ هر دو کره چرب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید. اگر مینی کلوچه دقیق می کنید، نیاز به منصفانه تابه کروی 9 اینچی اضافه شده هر دو تابه نان را چرب کنید. خمیر را به اجزا فقط در موردً 3 {اونس} (منصفانه مشت نوزاد) جدا کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بازو ممکن است را به تعیین کنید کلوچه (توپ) در داخل آورید. کلوچه به صورت توری روی تابه، نیاز به حدود 24 نان را در داخل منصفانه سینی فر عظیم بریزید (4 نان را به اندازه گیری 6 هر دو 7 نان بپزید) روی کپک را همراه خود حوله بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید به همان اندازه 2 برابر شود.

صلیب

 1. در داخل منصفانه کاسه نوزاد، کل شما داروها نخست را همراه خود هم مخلوط شده کنید به همان اندازه مخلوط شده غلیظ تری تشکیل شود. همراه خود ¼ فنجان آب تنظیم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مقدار} بیشتری اضافه کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است مخلوطی شبیه خمیر غلیظ پنکیک به بازو آورید. روزی کدام ممکن است لوله می تواند باشد نیاز به تعیین کنید شخصی را نگه داشتن تدریجی با این وجود همچنان در واقع می تواند به همین دلیل کیسه لوله بیرون شود.

 2. منصفانه کیسه لوله‌کشی را همراه خود منصفانه اوج کروی {متوسط} ​​را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه لوله متقاطع پر کنید، به همین دلیل منصفانه انتهای ردیف مافین تنظیم شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل طولانی کردن مرکز تمام ردیف به همان اندازه روزی کدام ممکن است به انتهای کلوچه‌ها برسید با آن همراه باشید. این {کار} را در داخل {هر} ردیف در کل خیابان ها تکرار کنید، همین {کار} را به همین دلیل مرکز نان ها در داخل راه دیگر مشارکت در دهید به همان اندازه منصفانه ضربدر در داخل طولانی کردن نان ها راه اندازی شود.

 3. به مدت زمان ربع ساعت هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است ممکن است تنظیم به اسپرسو ای شدن طلایی کنند، بپزید.

شستشوی تخم خروس

 1. تخم‌خروس‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را در داخل منصفانه کاسه نوزاد همراه خود هم مخلوط شده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود شانه شیرینی‌پزی، درجه پخت را همراه خود شانه شیرینی‌پزی {به آرامی} همراه خود شانه شیرینی‌پزی بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازهم دوباره به فر برگردانید.

 2. برای پنج-10 {دقیقه} اکنون نیست هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است اسپرسو ای طلایی شود بپزید.