نحوه استفاده از قهوه برای درمان های زیبایی خانگی

اگر شما یکی از بسیاری از زنانی هستید که روزانه از یک فنجان جو خوشمزه لذت می برند، پس خبر خوب برای شما این است که مزایای بیشتری از جاوای روزانه خود به دست آورید. زیبایی، کسی؟ من برای شما چند درمان زیبایی خانگی شگفت انگیز با استفاده از قهوه دارم که ظاهر شما را کاملاً جوان و تازه می کند، کمتر از قیمتی که برای یک فنجان جو می پردازید. این فوق العاده است که بتوانید از ماده طبیعی جاوا استفاده کنید، که ثابت شده است سرشار از آنتی اکسیدان است و فواید بی شماری برای سلامتی و تندرستی شما به طور کلی دارد. ادغام قهوه در رژیم زیبایی روزانه تاثیرات مختلفی بر رنگ و ظاهر پوست شما دارد و همچنین سلولیت را به حداقل می رساند. اینها نکات ساده زیبایی خانه هستند که باید سعی کنید آنها را باور کنید!

1. موهای خود را تغذیه کنید: برای استفاده از قهوه در مراقبت از موهای خود، یک شات اسپرسو قوی دم کنید و بگذارید خنک شود تا به دمای اتاق برسد. سپس می توانید اسپرسو را به موهای خشک خود بمالید و بگذارید 15 دقیقه بماند و سپس خوب آبکشی کنید. این درخشش بسیار مورد نیاز را به موهای شما می بخشد و ابریشمی موهای شما را با یک درمان آسان تقویت می کند.

2. از بین بردن بوها: اگر بوی بدی مانند پیاز یا ماهی روی دستان خود دارید که به سختی از بین می رود، دستان خود را به خوبی با تفاله قهوه استفاده شده بمالید و طوری بشویید که گویی دستان خود را با صابون معمولی می شویید. این کار بوها را کاملا خنثی می کند و بوی ماندگاری که روی پوست شما باقی مانده است را از بین می برد. آسان!

3. کاهش سلولیت: چیزی که ممکن است بدانید یا ندانید این است که کافئین موجود در جاوا یک گشادکننده عروق است که در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست برای سفت کردن سطح پوست و کاهش ظاهر سلولیت استفاده می شود. شما می توانید این کار را به راحتی در خانه با استفاده از خاک های استفاده شده روی بدن خود، مانند ران یا پشت خود انجام دهید، اما برای جلوگیری از بهم ریختگی، حتما این کار را در وان حمام یا روی حوله انجام دهید. سپس محل را با نایلون ساران می‌پیچید و اجازه می‌دهید تا 10 دقیقه بماند. این یک روش طبیعی برای استفاده از محتوای کافئین موجود در منابع اضافی جاوای روزانه برای سفت و شاداب کردن پوست، و همچنین یک روش سازگار با محیط زیست برای استفاده مجدد از مواد باقیمانده است.

4. تراشیدن! این یک راه بسیار آسان برای استفاده مجدد از مواد برای لایه برداری تمام سلول های مرده از صورت شما است و چهره ای درخشان و درخشان برای شما به ارمغان می آورد. می توانید 1/3 فنجان تفاله استفاده شده را با سفیده تخم مرغ مخلوط کنید. اکنون یک لایه بردار با بوی فوق العاده جاوا دارید که می توانید از آن برای اسکراب و پاکسازی صورت خود استفاده کنید و به خوبی آبکشی کنید.

اینها برخی از بهترین روش هایی هستند که من برای آن با استفاده از قهوه در روال زیبایی شما پیدا کرده ام تا بیشترین بهره را از مراقبت از پوست خود ببرید. به یاد داشته باشید که نوشیدن جاوا با دادن آنتی اکسیدان های بسیار مورد نیاز برای داشتن پوستی زیبا به سلامت پوست شما نیز کمک می کند!