نحوه تغییر صفحه نمایش شکسته بلک بری

من یک جستجوی بزرگ در همه جا انجام دادم تا نحوه تغییر صفحه نمایش بلک بری را بدون خراب کردن خود دستگاه بلک بری بیابم. بله، بلک بری 8330 من از روی میزم افتاد، به چرخ صندلی ام خورد و صفحه نمایش را ترک کرد! هیچ چیز مانند “CrackedBerry!” من تیک خورده بودم… به هر حال… من هیچ دستورالعمل خوبی پیدا نکردم، بنابراین فکر کردم آنچه را که پیدا کردم کار می کند پست کنم زیرا… فهمیدم که چگونه آن را بدون یک خراش در قسمت بیرونی تعمیر کنم. بلک بری من آره اما اگر مال خود را خراشیدید مرا سرزنش نکنید… من هیچ مسئولیتی در قبال آن نمی پذیرم. فقط وقتی این کار را انجام می دهید وقت بگذارید.:) اگر BlackBerry خود را رها کردید و صفحه نمایش آن شکسته شد، نگران نباشید، می توانید آن را تعمیر کنید. صفحه نمایش شکسته بلک بری توسط شما قابل تعمیر است! اول از همه، شما باید صفحه نمایش BlackBerry را متناسب با دستگاه خود پیدا کنید. من مال خودم را از شبکه سراسری تلفن همراه. می توانید آن را در گوگل جستجو کنید. مطمئن شوید که مدل BlackBerry شما برای جستجو در این سایت استفاده می شود!

من روز پنجشنبه 22 فروردین قطعاتمو سفارش دادم و چهارشنبه 28 فروردین تحویل گرفتم بد نیست حتی قطعات از چین هم اومدن! من حدود 6 دلار برای صفحه نمایش جدید بلک بری پرداخت کردم و یک ترک توپ آبی خنک و حلقه بیرونی کروم آبی را به قیمت حدود 5 دلار خریداری کردم. حمل و نقل و جابجایی 5 دلار ثابت بود. بنابراین برای 17 دلار، برای من عالی بود. هنگامی که من محموله را دریافت کردم، قطعات در یک جعبه کوچک ضخیم ایمن بودند که توسط یک پاکت با بسته بندی حباب دار محافظت می شد. تمام محتویات داخل جعبه سالم بود و طبق سفارش رسید. من از این که چقدر سریع سفارش اومده بودم! صفحه نمایش دارای نوار محافظ در دو طرف بود، بنابراین در شرایط عالی قرار داشت، به علاوه نوار دو طرفه که دقیقاً متناسب با قسمت بیرونی صفحه نمایش بود تا صفحه جدید BlackBerry را ایمن کند! باورم نمی شد، حتی روی صفحه نمایش لوگوی بلک بری هم بود! شیرین!

خوب، اینجاست “چگونه صفحه نمایش شکسته بلک بری را تغییر دهیم” دستورالعمل ها. سخت افزار و اقلام ضروری:

1. پیچ گوشتی سر مسطح کوچک – آنهایی که واقعا کوچک هستند. عرضی که من استفاده کردم تقریباً 1/16 اینچ بود، اما به اندازه‌ای طولانی بود که به راحتی در دست شما قرار بگیرد.

2. یک چاقوی تیز Xacto که انتهای آن نوک تیز است.

3. یک تکه کاغذ 3*3 اینچی به 5 تکه مساوی برش دهید و هر کدام را از وسط تا کنید.

4. نوار چسب دو طرفه که همراه با صفحه نمایش جدید بلک بری است. مراقب این کار باشید زیرا باید تمام سوراخ های از پیش بریده شده را بردارید و طرفین آن بسیار نازک هستند… نمی خواهید آن را پاره کنید.

5. قوطی هوا. قبل از قرار دادن صفحه نمایش جدید، هیچ گرد و غباری در داخل آن وجود ندارد.

6. یک پارچه نخی بسیار نرم (بدون محصول کاغذی! آن را خراش می دهد!) که سطح صفحه نمایش بلک بری یا صفحه نمایش LCD بلک بری را خراش نمی دهد. قبل از قرار دادن صفحه نمایش جدید، از این استفاده خواهید کرد تا مطمئن شوید هیچ اثر انگشت بدی روی صفحه نمایش یا به طور تصادفی روی صفحه LCD وجود ندارد.

خوب، اکنون شما آماده حذف و تعویض صفحه نمایش شکسته یا ترک خورده بلک بری هستید.

1. ترفند حذف آن بدون پیچاندن کامل لبه های زیبای اطراف صفحه نمایش، شکستن قطعه نقره ای بالای صفحه است. از پیچ گوشتی در مقابل صفحه نمایش بد استفاده کنید تا با دقت قطعه نقره را بشکنید. پیچ گوشتی را به اندازه 1/2 میلی متر در شیار گوش فرو کردم و تکه نقره را پیچاندم و شکستم.

2. کاغذ تا شده را بگیرید. هنگامی که از پیچ گوشتی برای باز کردن صفحه نمایش استفاده می کنید، از لبه های بیرونی BlackBerry محافظت می کند.

آ. من تکه کاغذ تا شده را زیر صفحه که قطعه نقره ای بود لبه زدم و از نوک پیچ گوشتی برای بالا بردن لبه صفحه با چرخاندن پیچ گوشتی استفاده کردم. پیچ گوشتی را به سمت پایین فشار ندهید تا صفحه نمایش را بلند کنید، این کار لبه های BlackBerry شما را در کنار صفحه نمایش خراب می کند.

ب سپس تکه کاغذ را به دو طرف لغزیدم که همراه با پیچ گوشتی راحت ترین را از دست می داد و دوباره پیچیدم. من این الگو را با دقت دنبال کردم تا زمانی که قسمت بالایی از چسبندگی تولید کننده شل شد.

ج سپس کناره‌ها را پایین بیاورید… می‌توانید از تکه‌های کاغذ دیگر برای بالا نگه‌داشتن صفحه استفاده کنید تا کاری که انجام داده‌اید دوباره انجام نشود. تا زمانی که طرفین را شل کنید، اطراف کلیدها و گوی تراک دیگر نیازی به لمس شدن نخواهید داشت… باید درست بالا بیاید. در این مرحله، صفحه نمایش شما باید خاموش باشد!

3. زمان آن رسیده است که مطمئن شوید صفحه نمایش جدید بلک بری متناسب است، بنابراین محافظ های پلاستیکی شفاف را از هر طرف صفحه جدید بردارید و مطمئن شوید که هیچ زباله ای در جایی که صفحه جدید قرار می گیرد وجود ندارد. با مقداری هوا به آن شلیک کنید – روی آن باد نکنید، احتمالاً روی صفحه LCD تف خواهید انداخت. برخی از شما این کار را انجام خواهید داد. اوه، خوب، انتخاب شماست.

4. هنگامی که متوجه شدید که مناسب است، وقت آن است که ابتدا نوار دو طرفه را روی BlackBerry قرار دهید… نوار را روی صفحه نمایش BlackBerry قرار ندهید. این کار خسته کننده است تا مطمئن شوید که به درستی قرار گرفته است و تمام برش ها به درستی در یک راستا با دستگاه قرار دارند و نوار روی صفحه LCD نیست. پس از پایین آمدن، ایمن نیست، می توانید کمی آن را حرکت دهید و زمانی که در جای مناسب قرار گرفت… از چاقوی Xacto یا لبه پیچ گوشتی استفاده کنید تا مطمئن شوید که نوار روی بلک بری محکم فشار داده شده است.

5. در حال حاضر یک بخش دیگر از روی حیله و تزویر می آید … قرار دادن صفحه نمایش BlackBerry در.

آ. مطمئن شوید که ال سی دی و بلک بری عاری از اثر انگشت و گرد و غبار هستند! از نورپردازی خوب استفاده کنید و قطعات را زاویه دهید تا ببینید آیا قطعاتی که باید حذف شوند یا خیر. اگر اثر انگشت وجود داشت، از هوای گرم و مرطوب استفاده کردم و دهانم را باز کردم و روی آن نفس کشیدم، سپس با استفاده از پارچه نرم آن را جدا کردم. سپس از هوا برای دمیدن ذرات گرد و غبار استفاده کردم. صفحه BlackBerry را مجدداً بررسی کنید و پس از تکمیل مجدد LCD را بررسی کنید. بدون اثر انگشت و گرد و غبار

ب اگر “Good-to-Go” است، پوشش چسب را روی نوار دو طرفه که از قبل در جای خود قرار دارد بردارید. این برای من سخت بود… مجبور شدم از چاقوی Xacto برای برداشتن پوشش چسب استفاده کنم. نوار بسیار نازک است، بنابراین باید مطمئن شوید و تمام کاغذ را تهیه کنید. از بین می‌رود و چسب شفافی را برای قرار دادن صفحه نمایش روی آن می‌بینید.

ج حالا صفحه BlackBerry Screen را با دقت روی چسب قرار دهید. من از سمت چپ شروع کردم و صفحه را با لبه دستگاه ردیف کردم، جایی که صفحه در نزدیکی کلیدها و بالای BlackBerry قرار دارد. در تمام این مدت مراقب باشید که اثر انگشت زیر صفحه نمایش قرار نگیرد.

6. خوب، شما باید با موفقیت تغییر صفحه نمایش بلک بری شکسته خود را با خراش یا خراب کردن گوشی خود انجام داده باشید و باید به اندازه نو باشد!

تبریک می گویم!

برد اچ.