نظریه های کارل یونگ و تعبیر خواب پیشرفته و سلامت روان

سفر به خود یک سفر درونی از طریق تعبیر خواب یا از طریق ادبیات است که در آن خواب بیننده یا نویسنده ادبی محتوای روان خود را حدس می زند. معنای نمادین این سفر، جستجوی معنای واقعی زندگی است.

طبق روانشناسی کارل یونگ، این سفر بخشی از سطح پیشرفته تعبیر خواب است. تنها زمانی شروع می شود که رویاپرداز از مراحل اولیه روان درمانی ناخودآگاه اولیه عبور کرده باشد. این سفر را فقط کسانی دنبال می کنند که میل به کشف راه حل هایی برای مشکلات وجودی دارند که به راحتی قابل حل نیست.

من مجبور شدم در این مورد با کارل یونگ پس از ادامه تحقیقات او در منطقه ناشناخته روان انسان مخالفت کنم. من ریشه های پوچی انسان را کشف کردم و تمام نکات مبهمی را که او با دانشی که داشت نمی توانست ببیند را روشن کردم.

وقتی تصمیم می گیرید محتوای ناشناخته روان خود را حدس بزنید، لازم نیست قهرمان بزرگ توصیف شده توسط یونگ باشید، زیرا این محتوا به لطف تحقیقات من قبلاً شناخته شده است. من از ابتدا تمام خطرات سفر پیش رو را به شما نشان می دهم و در پایان چه خواهید یافت. شما فقط باید تعبیر خواب را جدی بگیرید و واقعاً به خرد ناخودآگاه اعتقاد داشته باشید.

برای کارل یونگ، سفر به خود بسیار خطرناک بود، زیرا او نمی‌دانست که تمام شرارت و پوچی ذهن انسان از ضد وجدان، جنبه وحشی وجدان ما سرچشمه می‌گیرد. یونگ معتقد بود کسانی که نیازی به یادگیری بیشتر ندارند باید به سادگی بر اساس تصورات آگاهانه خود زندگی کنند، بدون اینکه محتوای تاریک روان خود را بررسی کنند.

من کاملا با گفته او مخالفم. هر کس باید قبل از داشتن مشکلات روانی، محتوای روان خود را از طریق تعبیر خواب بررسی کند. نوجوانان باید یاد بگیرند که چگونه معنی رویاهای خود را ترجمه کنند در حالی که وجدان انسانی آنها هنوز بسیار قوی است. به این ترتیب آنها هرگز در زندگی خود دچار بیماری روانی نمی شوند.

دیوانگی که ما در ضد وجدان به ارث برده ایم یک بمب واقعی است. ما باید هر چه سریعتر از شر این محتوای سمی خلاص شویم.

ضمیر ناخودآگاه با تعبیر خواب می تواند تمام بیماری های روانی را درمان کند. با این حال، درمان بیمارانی که از بیماری های روانی شدید مانند روان پریشی، اسکیزوفرنی یا برخی از انواع اختلال دوقطبی رنج می برند، زمان زیادی می برد.

این بیماران نمی توانند رویا درمانی را به تنهایی دنبال کنند. آنها با پزشکان خود همکاری نمی کنند. آنها از توجه به رویاهای خود یا ارتباط آنها با آنچه در زندگی خود می گذرد خودداری می کنند. روان درمانی آنها بر اساس رویاهایی است که روانپزشک/روانشناس در مورد وضعیت روانی آنها خواهد دید و بر روی مشاهده رفتار آنها. ضمیر ناخودآگاه اطلاعات روشنی در مورد سلامت روحی و جسمی بیماران به همه پزشکان می دهد.

افراد افسرده و روان رنجور در یک دوره زمانی که از 2 تا 8 ماه روان درمانی متغیر است، درمان می شوند، در حالی که بیمارانی که از بیماری های روانی شدید رنج می برند ممکن است تا 15 سال به روان درمانی نیاز داشته باشند. به همین دلیل است که قبل از اینکه دیر شود، توجه خود را بر پیشگیری از دیوانگی متمرکز کردم.

درس های من را دنبال کنید و زبان رویا را یاد بگیرید. شما دائماً توسط ذهن ناخودآگاه خردمند و مقدسی که رویاهای شما را تولید می کند محافظت و هدایت خواهید شد. پس از به دست آوردن سلامت روان کامل، با این دانش به همه اطرافیان خود کمک خواهید کرد.