نقره کلوئیدی در داخل وال استریت ژورنال

“امکانات” نقره کلوئیدی 1000 12 ماه است کدام ممکن است بشارت اطلاعات شده است، با این وجود پنی سیلین خاموش شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید نه {کشنده} های باکتریایی در داخل آزمایشگاه های داروسازی همراه خود عنوان های لاتین نوسازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای درگیری با {هر} {بیماری} باکتریایی کدام ممکن است برای انسان شناسایی شده است است استفاده بیشتر از می تواند باشد.

اجتناب به دلیل این آنتی بیوتیک خالص «نانو» (نانو = عالی میلیاردم متر) نتیجه در راه اندازی رو به بالا {بیماری} شده است. به آنتی بیوتیک های توسعه بشر، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون دانشجویان در داخل امتحان و یافتن مبادله برای آنتی بیوتیک هایی هستند کدام ممکن است خیلی کمتر به دلیل 100 12 ماه اقامت مانده اند.

منتقدانی وجود دارند کدام ممکن است ایده می‌کنند نمایندگی‌های عظیم داروسازی بر اصلاح‌کننده‌ها استرس می‌آورند به همان اندازه به دلیل تخلیه کالا نقره‌ای در داخل بعد نانو توقف کنند. روی به بیشتر مردم با بیرون اینکه بزرگ ها سهم شخصی را بگیرند. اینترنت‌موقعیت یابی‌ها نانوذرات نقره را به صورت محلولی به تماس گرفتن نقره کلوئیدی می‌فروشند، با بیرون اشاره کردن احتمالات {درمان} این محصول هر دو کارآمد‌هایی به دلیل افرادی که {نتایج} مثبتی را تخصص کرده‌اند.

وال استریت ژورنال تبلیغ می کند کدام ممکن است “مبارزه همراه خود میکروب ها محافظت نقره ای دارد.”

Curad USA، {تولید کننده} باندهای بیمارستانی همراه خود محافظت نانو ذرات نقره، اکنون باند نقره ای Curad را برای مصارف خودت کار کن تهیه کرده است. در مقابل وصله ها کوراد اعلام کردن می تنبل کدام ممکن است نقره پیشرفت میکرو ارگانیسم هایی یادآور استاف را مهار می تنبل. aureaus، E. coli، E. hirae را انتخاب کنید و انتخاب کنید Pseudomonas aeruginosa به مقیاس عقب کشف شد.

سامسونگ الکترونیک عالی یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی واشر اخیر را راه اندازی شد کرده است کدام ممکن است به دلیل یون های نقره استفاده می کند از برای ضدعفونی لباس مجلسی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عقب انداختن 99 شانس میکرو ارگانیسم‌های راه اندازی کننده {بو} (در دسترس در داخل Lowe’s را انتخاب کنید و انتخاب کنید Best Buy). پلانک، یک سازمان {مستقر} در داخل بوستون، صابون تمیز کردن جدیدی را برای اعمال‌کنندگان یوگا راهی که در آن‌اندازی کرده است کدام ممکن است نقره را شناخته شده به عنوان ماده مهمترین سرزنده آن لیست می‌تنبل. این نمایندگی دارای عالی خمیر مینا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شامپو در داخل تجزیه و تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود است کدام ممکن است همراه خود نقره تزریق می تواند باشد.

آسیا به عجیب ترین خریدار محصولاتی دوباره کاری شده است کدام ممکن است به دلیل نانو نقره شناخته شده به عنوان یک پارچه ضد میکروبی استفاده بیشتر از می کنند. نقره کلوئیدی برای کشتن ویروس ها شناسایی شده است است. نمی شود فرصت ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است به دلیل آنفولانزای پرندگان دفاع کردن تنبل؟

{در حالی که} تعدادی از مشاغل تمام دردسر شخصی را می کنند به همان اندازه به دلیل {خرید} وب مبتنی بر نقره کلوئیدی توقف کنند. EPA مشهود است کدام ممکن است ما {در حال حاضر} نقره در داخل تهیه نوشیدنی شخصی {داریم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوز مرجع هر روز برای نقره در داخل آب آشامیدنی 350 میکروگرم (ug) را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوز بحرانی 1400 میکروگرم را به توضیحات بهداشتی تصمیم گیری کرده است. در برابر این، افسران بهداشتی در سراسر جهان یادآور گروه بهداشت بین المللی چنین استانداردهایی را برای نقره تصمیم گیری نکرده اند در نتیجه سمیت آن فوق العاده کم است.

نقره وقتی به ذرات نوزاد بازسازی شود به سمت میکروب‌ها سرزنده‌تر می‌شود، در نتیجه درگیر بلافاصله همراه خود میکرو ارگانیسم‌ها می‌توانند درجه عظیم‌تری را بپوشانند. اندرو مینارد، فیزیکدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهنما ارشد آموزشی برای تحقیق ادامه دار در داخل زمینه فناوری نانو {در حال ظهور} در داخل قلب در سراسر جهان وودرو ویلسون برای محققان در داخل واشنگتن ذکر شد.

مواد نایلونی همراه خود روکش نقره ای همراه خود مجوز آدیداس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پولارتک به تماس گرفتن X-Static (Noble Biomaterials Inc.) به عنوان یک نتیجه بالقوه آن در داخل عقب انداختن {بو} را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی خواص هوادهی، نقره ضد میکروبی را در داخل لباس مجلسی های ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج از درب گنجانده است. Brooks Sports عالی سری جوراب، کلاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوز (HVAC) می‌فروشد کدام ممکن است به دلیل نقره برای متمایز کردن آنها خواهند شد به دلیل باقیمانده استفاده بیشتر از می‌تنبل.

ARC Outdoors به دلیل مواد های غنی شده همراه خود نقره به دلیل نمایندگی NanHorizon برای توسعه جوراب های ضد میکروبی برای نظامی ایالات متحده آمریکا استفاده می کند از.. اسمارت سیلور عنوان اقتصادی {لباس زیر}، کلاه جوراب ساق بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستکش است کدام ممکن است میکرو ارگانیسم ها را درگیر همراه خود نانو نقره به دلیل بین می برد. ARC به Wal-Mart، Bass ProShops، Cabela می‌فروشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌خواهد کالا بیمارستانی یادآور ملحفه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {روپوش}‌های روش جراحی را انشعاب دهد.

شارپر ایمیج عالی ظرف پلاستیکی محافظت چرخ دنده غذایی غنی شده همراه خود ذرات نانو نقره راه اندازی شد کرده است کدام ممکن است اعلام کردن می کنند وعده های غذایی را برای مدت زمان بسیار طولانی تری اخیر نگه می دارند.

متعاقباً نقره کلوئیدی برای چه {بیماری} هایی {مفید} به احتمال زیاد خواهد بود؟ میکرو ارگانیسم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس ها نقره معلق در داخل مایعی به بعد نانوذره به تماس گرفتن نقره کلوئیدی به دلیل بین می توسعه. جدا از پیشرفت میکرو ارگانیسم ها یادآور استاف. aureaus، E. coli، E. hirae، را انتخاب کنید و انتخاب کنید Pseudomonas aeruginosa اشاره کردن شده Curad را انتخاب کنید و انتخاب کنید Maynard، مخمرها، قارچ‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس‌ها همگی در داخل آزمایش‌های نقره کلوئیدی مردند. پس خواه یا نه {عفونت} قارچی عالی مخمر است؟ آره. خواه یا نه لوسیون حلقوی عالی قارچ است؟ آره. خواه یا نه زیتس قابل انتساب به میکرو ارگانیسم است؟ آره. خواه یا نه سینوزیت قابل انتساب به {عفونت} باکتریایی است؟ آره. خواه یا نه به دلیل نقره در داخل توجه {نوزادان} استفاده بیشتر از می تواند باشد؟ آره. خواه یا نه به دلیل نقره برای مبتلا های سوختنی استفاده بیشتر از می تواند باشد؟ آره. خواه یا نه نقره کلوئیدی پشتیبان سیستم امنیت بدن ما است؟ آره. خواه یا نه نقره کلوئیدی پاسخی برای آنفولانزای پرندگان به احتمال زیاد خواهد بود؟ خواه یا نه آنفولانزای پرندگان ویروسی است؟

نقره کلوئیدی Viva!