نقل قول های بیمه عمر – نحوه انجام مقایسه

قیمت مقایسه چند بیمه عمر فقط با یک کلیک ماوس فاصله دارد. شما می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد دریافت بیمه خود را دریافت کنید.

انجام یک تجزیه و تحلیل مقایسه ای از قیمت ها شما را از پایان دادن به سیاست اشتباه با قیمت اشتباه نجات می دهد. امروزه می توانید با پوشش خوب بیمه مقرون به صرفه دریافت کنید. از این رو، بهتر است به دنبال شرکتی بگردید که انتظارات شما را برآورده کند.

پوشش زندگی و انواع بیمه

قبل از مقایسه قیمت بیمه، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که در صورت فوت خود به چه میزان پوشش برای محافظت از خانواده خود نیاز دارید. با دریافت کل مبلغ سالیانه ای که خانواده شما به آن نیاز دارد، ضربدر تعداد سال هایی که طول می کشد تا پس از مرگ شما بهبود پیدا کنند، شروع کنید. سپس، هزینه های تشییع جنازه و سایر هزینه های مرتبط، وام مسکن و بدهی های معوق خود و مبلغ مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه را اضافه کنید. این به شما ایده ای از کل پوشش مورد نیاز شما می دهد.

شما می توانید از نمایندگان حرفه ای در مورد انواع مختلف بیمه پرس و جو کنید. اگر می خواهید این بیمه نامه تا پایان عمر شما را پوشش دهد، می توانید از بیمه کل عمر استفاده کنید. این همچنین دارای ارزش افزایش نقدینگی است، بسیار شبیه سرمایه‌گذاری که در طول سال‌ها سود کسب می‌کند. از سوی دیگر، بیمه عمر مدت دار در مقایسه با سابق بسیار ارزان تر است، زیرا پوشش فقط برای تعداد سال های توافق شده است.

نرخ ها و گزینه های پرداخت

نرخ های بیمه بین شرکت ها نیز باید در هر مقایسه قیمت بیمه عمر در نظر گرفته شود. نرخ ها را برای گزینه های پرداخت ماهانه، سه ماهه و سالانه مقایسه کنید. پرداخت سالانه ممکن است در هزینه شما صرفه جویی کند. اگر قصد بیمه مدت دار را دارید، مدت زمان مورد نیاز برای پوشش را انتخاب کنید، خواه 5، 10، 15 یا 20 سال باشد. بسیاری از ارائه دهندگان بیمه 30 روز ضمانت بازگشت وجه ارائه می دهند. بنابراین، اگر از بیمه راضی نیستید، می توانید آن را در مدت مقرر برای بازپرداخت کامل حق بیمه پرداختی، مرجوع کنید.

اگر قصد خرید بیمه نامه دارید، بهتر است همین الان سلامت خود را بهبود ببخشید و در دوران جوانی از بیمه استفاده کنید تا حق بیمه کمتری بپردازید. سیگاری ها و کسانی که مشکلات سلامتی دارند مشتریان پرخطر در نظر گرفته می شوند و به احتمال زیاد حق بیمه بالاتری دارند.

تامین بیمه عمر یکی از راه‌هایی است که می‌توانید خیالتان را راحت کنید که وقتی شما رفتید، خانواده‌تان از نظر مالی مستقل خواهند بود. مقایسه قیمت‌ها، انتخاب‌های سیاستی را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، محدود می‌کند.