نوشیدنی های غیر الکلی – خطرناک برای سلامت – جوانان عملکرد هستند!

هشدارها با اشاره به {خطرات} خوردن نوشابه در داخل 12 ماه 1942 هنگامی کدام ممکن است شورای صفحه بحث پزشکی آمریکا (AMA) در داخل خورده شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن اطلاعیه شریف {زیر} را مقوله ای کرد:

به همین دلیل منظر بهداشتی، مثبت است کدام ممکن است بهره مندی از مزایای قندها به طور قابل توجهی {محدود} شود، مربوط به خوردن نوشیدنی های گازدار شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی های همراه خود قطعا ارزش آن را دارد غذایی زیرین. شورا معتقد است کدام ممکن است به نفع سلامت عادی است کدام ممکن است تمام ابزارهای واقع بینانه برای تجویز خوردن شکر {به هر} شکلی آن همراه خود نسبت های قابل توجهی به همین دلیل سایر چرخ دنده غذایی همراه خود کیفیت بالا خورده شدن ای نخست ترکیبی نشده باشد یا نباشد، به {کار} گرفته شود.

بهبود به یادماندنی در داخل خوردن نوشابه ناخواسته نخواهد بود، نسبتاً قابل انتساب به دردسر های تبلیغات و بازاریابی فشرده نمایندگی های نوشابه است. برای تبلیغات و بازاریابی نوشابه، {بازار} بزرگسالان راکد است، متعاقباً جوانان عملکرد هستند. {تولید کنندگان} نوشابه میلیاردها دلار آمریکا صرف {تبلیغات} می کنند. تعداد زیادی از این دردسر‌های تبلیغات و بازاریابی توسط پایین‌های ورزشی، اسباب‌ورزشی‌ها، کارتون‌ها، تصاویر حرکتی‌ها، ویدئوها، گروه‌های خیریه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارک‌های اوقات فراغت به جوانان مشارکت در می‌شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط مسابقه، قرعه کشی ها، بازی های ویدیویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف ها توسط {تلویزیون}، رادیو، مجلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنلاین. دردسر می توانید داشته باشید نتیجه نهایی دانش است.

در داخل 12 ماه 1998، وسط علوم در داخل مزیت عادی (CSPI) به افراد هشدار داد کدام ممکن است {تولید کنندگان} نوشابه راه اندازی به تأثیر می گذارد به دانشکده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف های جوانان ما کرده اند. به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است جوانان ما همراه خود {تبلیغات} کم‌نظیری پیرامون نوشابه‌ها مواجه می‌شوند، شواهدی مبنی بر {خطرات} قرار است به آنها بروند بهبود می‌یابد. خوردن نوشابه مملو به همین دلیل {خطرات} است. شناخته شده به عنوان پزشکان پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنبال کنندگان عالی راحت مسکن مفید، همه ما می دانیم کدام ممکن است خوردن تنها واقعی عالی هر دو 2 نوشابه در داخل روز به طور غیرقابل انکاری همراه خود تعداد زیادی از {آسیب} شناسی ها گفته می شود.

شایع ترین {خطرات} {مرتبط} همراه خود بهزیستی عبارتند به همین دلیل مشکلات وزنی، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مشکلات قند خون، پوسیدگی مینا، پوکی استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکستگی، کمبودهای خورده شدن ای، {بیماری} قلبی، مشکلات پرخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات مصرف کردن، مشکلات {انتقال} دهنده های عصبی قابل انتساب به شیرینی کننده های شیمیایی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آدرنال قابل انتساب به خوردن مقدار بیش از حد از کافئین.

یکی از آنها در نظر گرفته مسائل رایجی کدام ممکن است زمان دیده ام، به طور قابل توجهی در داخل بچه ها، ناراحتی عادی اسباب بازی گوارش (GI) است. {اینها} شامل می شود بهبود مرحله اسید شکم، ممکن است بخواهید آنتی اسیدها، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک شکم {متوسط} ​​به همان اندازه از حداکثر همراه خود سایش بالقوه محافظت شکم است. شایع ترین شکایتی کدام ممکن است می شنوم «شکم {درد}» مداوم است. فقط در موردً در داخل همه شما اشیا، هنگامی کدام ممکن است خریدار همراه خود به همین دلیل نوشابه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کافئین خودداری تنبل، {علائم} ناپدید می شوند. دیگری به همین دلیل مسائل سودا اینجا است کدام ممکن است مربوط به چای، اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید الکل شناخته شده به عنوان عالی ادرار آور آب آور حرکت می تنبل. همه شما این {نوشیدنی ها} می توانند در داخل کار کردن {صحیح} گوارش اختلال عملکرد راه اندازی کنند. خوردن دمنوش های طبیعی، سوپ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبگوشت های مغذی، بعد از همه {نوشیدنی ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب برای تعمیر نیازهای هیدراتاسیون هر روز ما شدید {سالم تر است}. این مایعات به هضم پشتیبانی می کنند، 9 آن را مهار می کنند.

قطعات

• آسپارتام نوشابه های رژیمی استفاده بیشتر از می تواند باشد، عالی نوروتوکسین قدرتمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مختل کننده غدد داخل ریز است.

• کافئین غدد آدرنال را با بیرون تامین وعده های غذایی تحریک می تنبل. کافئین در داخل {مقادیر} نه زیاد در واقع می تواند باعث خستگی آدرنال ویژه به ویژه در داخل جوانان شود.

• اسید فسفریک، اضافه شده به نوشابه های گازدار، همراه خود به همین دلیل بازو ارائه کلسیم گفته می شود.

• اسید سیتریک معمولاً شامل آثاری به همین دلیل MSG، عالی نوروتوکسین است.

• سبک دهنده های غیر واقعی نیز ممکن است به طور اضافی شامل رگه هایی به همین دلیل MSG باشند.

• آب در واقع می تواند شامل {مقادیر} زیادی فلوراید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر آلودگی باشد یا نباشد.

نوشابه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشونت

بر ایده مقاله ای دسامبر 2000 در داخل The Lancet چاپ شده شد، پیشرفته ترین و پیشرفته ترین از ایرر پس به همین دلیل نابودی عالی شانزده شیرین 18 ساله حین ورزشی بسکتبال جان شخصی را به همین دلیل بازو داد اصل “تحقیقات سریع” با اشاره به عواقب به اصطلاح “قدرت مفید” هر دو نوشابه های محرک را صادر کرد. . او می رود سه قوطی ردبول، عالی نوشابه محرک، خوردن کرده بود. این متن خاطرنشان کرد کدام ممکن است گزارش‌هایی به همین دلیل بهبود خشونت‌های تهاجمی در یک روز واحد ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است روزی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است اشخاص حقیقی {در حالی که} به همین دلیل الکل نه زیاد خواب‌آلود هستند به این نوشیدنی‌ها روی می‌آورند. خشونت قابل انتساب به آن چنان محاصره {بوده است} کدام ممکن است تعدادی از مؤسسات در داخل از ایرر به همین دلیل تخلیه نوشیدنی های محرک خودداری کرده اند.

اکنون به اطلاعات‌آموزان نوشیدنی‌های «الکترولیت» به تماس گرفتن «پشتیبانی‌های ارگوژنیک» دانش می‌شود به همان اندازه گزینه جایگزین برای الکترولیت‌هایی شود کدام ممکن است مشاوره می‌شود در کل فعالیت های ورزشی تخلیه می‌شوند. سه مسئله در داخل بهره مندی از مزایای این {نوشیدنی ها} شناخته شده به عنوان راهی که در آن رفع آبرسانی مجدد ممکن است وجود داشته باشد. اول اینکه، تا حد زیادی نوشابه ها ادرارآور هستند، به این یعنی کدام ممکن است مایعات را به همین دلیل بدن ما بیرون می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جای آن اصلاح کردن، کم آبی بدن ما را شدیدتر می کنند. دوم اینکه اکثر افراد در داخل حین فعالیت های ورزشی در حقیقت الکترولیت های شدید کمی فقط به همین دلیل بازو می دهند. پس به همین دلیل مشاهده، بدن ما معمولاً در داخل موارد الکترولیت قرار خواهد گرفت در نتیجه مایعات بیشتری نسبت به الکترولیت ها به همین دلیل بازو دانش است.

آب میوه ها

مشتریان معمولاً آب میوه های اقتصادی را همراه خود این فرض کدام ممکن است {سالم تر} به همین دلیل نوشابه ها هستند می نوشند. با این وجود، تأمین آب میوه عالی تکنیک شدید تجاری است. آب میوه ها سرشار به همین دلیل قند هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حقیقت تا حد زیادی به همین دلیل نوشابه ها به مینا های حیوانات آزمایشی {آسیب} می رساند!

به منظور شما آب میوه بنوشید، آبمیوه گیری بخرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودتان همراه خود بهره مندی از مزایای میوه های طبیعی دقیق کنید. سالم تر است {مقدار} کمی فقط آب میوه را همراه خود آب رقیق کنید. عالی نوشیدنی خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود طراوت دقیق می تنبل. در داخل مکان های غذا خوردن، آب بطری را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند قبلی لیمو اخیر هر دو لیمو تلخ سفارش دهید.