نکاتی برای جلوگیری از ورشکستگی پزشکی

آیا می دانستید که بیش از نیمی از ورشکستگی ها به این دلیل است که مردم قادر به پرداخت قبوض پزشکی خود نیستند؟ این موضوع دیگر قابل غفلت نیست زیرا افراد زیادی به دلیل گرانی قبوض پزشکی روز به روز مجبور به شکایت ورشکستگی هستند. چیزی که باید بدانید این است که برای جلوگیری از ورشکستگی پزشکی ابتدا باید بدانید که چگونه می توانید از آن جلوگیری کنید و چه اقداماتی را باید انجام دهید تا از ورشکستگی دور بمانید. اگر چیزی وجود داشته باشد که نمی خواهید انجام دهید، این است که درخواست ورشکستگی می کنید زیرا تنها کاری که قرار است انجام دهید این است که اعتبار شما را به مدت 7 سال یا بیشتر از بین ببرد و به قدرت وام گیری شما حتی بیش از آنچه که قبلاً می دانید آسیب برساند.

وقتی نوبت به ماندن در حاشیه یک مشکل مالی می رسد، نکات مهمی که برای شما دارم این است که در جایی نباشید که نتوانید قبض های خود را پرداخت کنید. می‌دانم که قبض‌های پزشکی معمولاً غیرمنتظره هستند، اما واقعیت این است که شما نمی‌توانید فکر بیش از حد در مورد پرداخت‌های دیگران را پوشش دهید، زیرا به نظر می‌رسد همه چیز تمام قبض‌های پزشکی آنها را برمی‌گرداند. توصیه من به شما این است که مطمئن شوید که هیچ جای دیگری بدهی ندارید زیرا در مرحله دوم که قبض پزشکی را دریافت کردید که باید پرداخت شود باید آن را بپردازید وگرنه در معرض خطر وثیقه گرفتن خانه خود خواهید بود. مرکز پزشکی که از حساب بانکی شما پول می گیرد و حتی مواردی مانند گرفتن دستمزد شما را تضمین می کند.

نکاتی برای جلوگیری از ورشکستگی پزشکی

داشتن بیمه مناسب – اولین کاری که باید برای جلوگیری از ورشکستگی پزشکی انجام دهید داشتن بیمه مناسب است. چیزی که باید درک کرد این است که بسیاری از مردم در ایالات متحده بیمه کافی ندارند و این دلیل عمده ای است که چرا بسیاری از افراد مجبور به ثبت ورشکستگی پزشکی هستند. توصیه من به شما این است که هر کاری می توانید انجام دهید تا بهترین بیمه ممکن را دریافت کنید زیرا بدون آن شانس بیشتری برای اعلام ورشکستگی خواهید داشت در حالی که واقعاً مجبور نیستید.

از قبل برنامه‌ریزی کنید – اگر می‌دانید که برای چیز مهمی باید به اتاق عمل بروید، باید برنامه‌ای داشته باشید و آماده باشید تا برای هر چیزی که نیاز دارید پول نقد بپردازید. چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که همیشه زمان کافی برای پس انداز برای یک عمل پزشکی وجود دارد، بنابراین اگر می دانید که در راه است، چیزهایی را بفروشید، هزینه ها را کاهش دهید و در نهایت بخشی از درآمد خود را پس انداز کنید تا هزینه های پزشکی خود را پوشش دهید.

مهمترین عاملی که یک فرد برای فرار از ورشکستگی پزشکی باید بداند این است که مطمئن باشد که صورت حساب های معوق پرداخت شده یا در شرف پرداخت است.