نکات بهداشتی روشنگرانه از Ascended Masters

در سال 1992، یک زوج مرموز در اتاق نشیمن ساده گری رنارد ظاهر شدند. آن شب آنها به گری گفتند که «استادان معراج» هستند که آمده بودند تا اسرار هستی را فاش کنند. دیدارها و گفتگوهای بعدی او با گری اساس سه کتاب را تشکیل داد.

هر از چند گاهی کتابی می آید که نگاه ما به جهان را تغییر می دهد. این اتفاق برای من هنگام خواندن اولین کتاب گری رنارد، ناپدید شدن جهان (DU) افتاد. این کتاب وعده داد که حقیقت را در مورد دلیل حضور ما در اینجا فاش کند. معنا یا هدف زندگی همیشه موضوع مورد علاقه من بوده است. در مدرسه کاتولیک سعی کردند آن را توضیح دهند، اما بسیاری از سؤالات با نامیدن آنها “اسرار” پاسخ داده شد که فقط خدا می تواند بداند. سعی کردم کتابی به نام دوره معجزه بخوانم اما نفهمیدم. بعد تو آمدی

آدم باید عاشق کتابی باشد که معنای هستی را توضیح دهد. من می دانم که کتاب مقدس مسیحی برای بسیاری از مردم این هدف را دنبال می کند، اما پس از مطالعه کتاب مقدس دریافتم که بسیاری از چیزها هنوز “اسرار” هستند. من این ایده را دوست داشتم که معنای زندگی یک بار برای همیشه به زبان مدرن توضیح داده شود.

آیا کتاب تحویل داده شد؟ برای من این بود. کتاب بلافاصله مرا گرفت. احساس می کردم دارم چیزهایی یاد می گیرم که همیشه می دانستم، چیزهایی که همیشه می دانستم اما فراموش کرده بودم. این کتاب در واقع نوعی مقدمه برای کتاب دیگری به نام دوره ای در معجزات (ACIM) است. همانطور که اشاره کردم، چند سال پیش خواندن ACIM را امتحان کرده بودم و نتوانستم آن را درک کنم. پس از خواندن DU در سمیناری توسط گری رنارد شرکت کردم. آنجا بود که من اولین نسخه ACIM را خریدم. الان برای من منطقی تر است و از آن زمان تاکنون در حال مطالعه این دوره هستم.

گری دوست دارد جوک بگوید و آن روز چند جوک خوب انجام داد. من یکی در مورد خودم به او گفتم، اما به نظر نمی رسید که او خیلی سرگرم کننده باشد. شاید او قبلاً آن را شنیده بود و آنقدر مؤدب بود که آن را گفت. نکته دیگری که از سمینار برداشتم این بود که گری رنارد متواضع، مؤدب و به آموزه هایش صادق است. همچنین می توانم بگویم که هنگام صحبت کردن، نورهای رنگی اطراف سر او را مشاهده کردم. من هرگز قبل و بعد از آن چنین چیزی ندیده بودم.

گری کتاب دومی به نام واقعیت جاودانه تو نوشت. کتاب دوم خوب بود – چند تکرار مفاهیم مطرح شده در کتاب اول و برخی مطالب جدید، از جمله برخی پیش بینی های جذاب در مورد آینده. ممکن است روزی در مورد این پیش بینی ها بنویسم، اما امروز می خواهم آموزه های مربوط به سلامتی و شفا را به اشتراک بگذارم.

کتاب سوم گری چندین سال به تعویق افتاد. من هرگز نفهمیدم چرا این مدت طولانی به تعویق افتاد، اما فکر می‌کنم به این دلیل است که کتاب‌های اولیه گری از او سخنران محبوبی ساخته است. زندگی او تبدیل به گردبادی از سفر، سخنرانی و تبلیغ کتاب شد. او به یکی از محبوب ترین معلمان ACIM در کشور تبدیل شده است.

وقتی کتاب سوم بالاخره منتشر شد، نقدها متفاوت بود. در دو کتاب اول و ACIM بررسی های بیشتری در مورد آموزه ها وجود داشت. پیش بینی های دیگری در مورد آینده وجود داشت. یک روز در مورد برخی از پیش بینی ها خواهم نوشت.

کتاب های گری رنارد ماهیتی معنوی دارند و بدن فیزیکی را به نفع ذهن و روح کم اهمیت می دانند. به همین دلیل است که یافتن فصلی در مورد سلامت جسم فیزیکی در کتاب سوم بسیار شگفت انگیز بود. این کتاب نه تنها در مورد سلامتی است، بلکه به اندازه آموزه های معنوی به ظاهر ظالمانه دو کتاب اول، اظهاراتی جسورانه و شگفت انگیز دارد.

کتاب اول فصلی در مورد شفای معنوی داشت و این همان چیزی بود که در کتاب سوم انتظار داشتم. در عوض، پیشنهادهایی برای سالم نگه داشتن بدن فیزیکی وجود داشت. این کتاب شامل دوازده پیشنهاد برای سالم ماندن بود، از جمله توصیه هایی در مورد نوشیدن 35 درصد پراکسید هیدروژن درجه غذایی. همچنین ذکر شده است که درمان های ویتامین C داخل وریدی سرطان را در برخی از نقاط جهان درمان می کند.

این کتاب به خوانندگان هشدار می دهد که هنگام نوشیدن پراکسید هیدروژن با درجه مواد غذایی دستورالعمل ها را با دقت دنبال کنند و کتابی به نام درمان یک دقیقه ای را برای یافتن بهترین دستورالعمل ها پیشنهاد می کند. از زمانی که کتاب عشق هیچ کس را فراموش نکرده است، من پراکسید هیدروژن مناسب غذایی می‌نوشم و به طور فزاینده‌ای نسبت به سلامتی خود اطمینان دارم.

من همچنین برنامه خود را برای نوشیدن پراکسید هیدروژن سه بار در روز شروع کرده ام و بر اساس ایده های فصل سلامت بدن تحقیق و مقاله نوشته ام. در حالی که نمی توانم بگویم که توانسته ام صحت همه ایده ها را تأیید کنم، همچنین می توانم بگویم که چیزی مخالف آنها پیدا نکرده ام. من آموخته ام که مردم در بیشتر قرن گذشته درباره پراکسید هیدروژن نوشته اند. هم به صورت داخل وریدی و هم به صورت خوراکی استفاده می شود. همین امر در مورد ویتامین C نیز صدق می کند. لینوس پاولینگ شناخته شده ترین طرفدار ویتامین C به عنوان یک درمان سرطان است، اما موارد دیگری نیز وجود دارد. دکتر جین دریسکو از دانشکده پزشکی دانشگاه کانزاس یک مدافع قوی است. او از درمان IV ویتامین C در ترکیب با شیمی درمانی استفاده می کند و نتایج بسیار دلگرم کننده ای را منتشر می کند.

چیزهایی که در «عشق هیچ کس را فراموش نکرده» یاد گرفتم برایم غافلگیرکننده بود. افراد دیگری از این درمان ها آگاه هستند و سال هاست در مورد آنها می نویسند. من سهم کوچک خود را انجام می‌دهم تا با نوشتن در مورد این درمان‌ها آگاهی بیشتری به دست بیاورم. من چندین مقاله در مورد پراکسید هیدروژن درجه غذایی و مقاله دیگر در مورد ویتامین C داخل وریدی نوشته ام. من متوجه شده ام که در جامعه پزشکی مخالفت های زیادی با درمان های به اصطلاح جایگزین وجود دارد، اما برخی از آن ها قابل انتظار است. من معتقدم اگر چیزی درست شود، در نهایت مورد پذیرش سازمان پزشکی قرار می گیرد. افرادی مانند دکتر دریسکو با آزمایش درمان ها و مستندسازی نتایج، راهنمای ما خواهد بود. اگر این درمان واقعاً افراد سرطان را در برخی از نقاط جهان معالجه می‌کند، این فقط یک مسئله زمان است که در اینجا عملی پذیرفته شود.

اگر مواردی را می شناسید که ویتامین C داخل وریدی سرطان را در هر جای دنیا درمان کرده است، خوشحال می شوم. در ضمن، من به تحقیق ادامه خواهم داد و روزی 3 بار پراکسید هیدروژن 35 درصدی خود را رقیق شده در آب مقطر می‌نوشم!

جوکی که به گری رنارد گفتم؟ در مورد دو آنتنی که با هم ازدواج کردند شنیدی؟ عروسی زیاد نبود اما “پذیرایی” عالی بود!