نکات بیشتر برای بیمه عمر ارزان تر

خرید پوشش زندگی برای خانواده بسیار مهم است. اگر بدترین اتفاق بیفتد، فرزندان و همسر شما برای پرداخت پول به این سیاست تکیه خواهند کرد. اما چگونه تضمین زندگی ارزان انگلستان را پیدا می کنید؟ در اینجا چند نکته داخلی برای اطمینان از دریافت یک خط مشی کیفیت با قیمت مناسب آورده شده است.

ساکنان بریتانیا باید از سیاست های زندگی در خارج از ساحل یا هر نوع سیاست زندگی در خارج از کشور خودداری کنند تا هزینه های خود را کاهش دهند. بیمه عمر خود را فقط از یک شرکت زندگی مستقر در انگلستان بخرید. اگر در بریتانیا هستید، عملیات فراساحلی درجه‌ای از پیچیدگی را اضافه می‌کند و این به نوبه خود، قیمت را برای شما بالا می‌برد. آن را ساده نگه دارید، آن را در بریتانیا نگه دارید و هزینه های خود را کاهش دهید.

شما می توانید انتخاب کنید که برای یک طرح ارزان تر، فقط یک پیشنهاد بیمه عمر مدت دار از یک شرکت مستقر در بریتانیا دریافت کنید. این بیمه نامه تنها پس از فوت بیمه شده، پرداخت یکجا را فراهم می کند. این یک بخش کلیدی از دریافت بهترین ارزش تضمین زندگی ارزان انگلستان است.

به استثنای سیاست‌ها مانند طرد دو ساله خودکشی، برای مثال، توجه داشته باشید. اما به طور عملی‌تر، موارد استثنای سفر یا فعالیت‌های تفریحی را بررسی کنید، مانند کشورهایی که این سیاست ممکن است در آن‌ها هزینه پرداخت نکند. اگر به‌صورت تجاری خوب سفر می‌کنید، ممکن است اهمیت دوچندان پیدا کند.

همچنین در مورد فعالیت های “خطرناک” که در زمان درخواست درگیر هستید، بررسی کنید. هر شرکت بیمه دستورالعمل‌های پذیره‌نویسی خاص خود را دارد که به نظر آنها خطرناک‌تر از حد معمول است. نمونه هایی از این سرگرمی ها شامل غواصی، پرواز با هواپیما و داشتن گواهینامه خلبانی خصوصی است.

مراقب عوامل “گره خورده” باشید. این شخصی است که فقط مجاز به فروش محصولات شرکت خود است. یک نماینده وابسته نمی تواند برای بهترین معامله برای شما خرید کند. گزینه جایگزین یافتن راهی برای دریافت مظنه بیمه عمر از بسیاری یا همه شرکت های بیمه پیشرو است. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از یک سرویس وب سایت آنلاین است که شرکت های مختلف بیمه عمر را بررسی می کند. به این ترتیب شما باید تضمین زندگی ارزان انگلستان را خیلی سریع و آسان پیدا کنید.

بسیار مراقب باشید که «طرح بیمه عمر غیر پزشکی» را خریداری نکنید. این نوع بیمه نامه ها معمولاً حق بیمه های گرانتر و مبالغ تضمین شده کمتری نسبت به بیمه نامه های عمر سنتی دارند. مزایای فوت آنها نیز اغلب به بازپرداخت حق بیمه پرداختی به اضافه بهره در طول دو سال اول بیمه محدود نمی شود. این خط‌مشی‌ها فقط برای متقاضیانی با مشکلات سلامتی طراحی شده‌اند، بنابراین فقط در صورتی از آنها استفاده کنید که در آن دسته قرار دارید. شما باید برید و به یک دلال هم مراجعه کنید، زیرا آنها بازار را می شناسند و می توانند برای شما با پذیره نویس صحبت کنند.

از بیمه مرگ تصادفی و ارزان مانند طاعون خودداری کنید. در محافظت از خانواده شما تقریباً بی فایده است زیرا به ندرت کسی تصادفاً می میرد. تعداد قابل توجهی از ادعاها برای افرادی است که متأسفانه بیمار می شوند و در نتیجه فوت می کنند.

هزینه های بیمه عمر مدت دار در سال های اخیر کاهش یافته است، اما اگر وسوسه شدید که بیمه عمر موجود را جایگزین کنید، بیشتر محتاط باشید. قبل از جایگزینی طرح، باید بررسی کنید که مزایا دقیقاً یکسان هستند – مانند میزان پوشش بیمه، مدت زمان اجرای آن و غیره. شاید ارزشش را داشته باشد، اما فقط در انجام این کار بسیار مراقب باشید.

دریافت بهترین و ارزان ترین بیمه عمر در بریتانیا به دلیل اینترنت کار ساده ای است. اکنون وب سایت های بسیار خوبی وجود دارند که کار را بسیار آسان تر از گذشته می کنند.