نکات سلامت جنسی: با پیش بازی بهتر، تعلیق را تقویت کنید

بسیاری از زوج‌ها درگیر روال‌های جنسی می‌شوند، از جمله پیش‌بازی‌های منظم، که واقعاً می‌تواند هیجانی را که باید در رابطه جنسی ایجاد شود، کاهش دهد. اما هدف پیشبازی صرفاً این نیست که شریکی را در حالت ایستاده یا خیس قرار دهید – یا حداقل می‌تواند بسیار بیشتر از این باشد و شریک‌ها بهتر است از پتانسیل عظیمی که نه تنها از نظر فیزیکی آماده می‌شوند، سرمایه‌گذاری کنند. از نظر ذهنی برای رابطه جنسی تحریک شده است از آنجایی که سلامت جنسی جزء کلیدی سلامت روابط و همچنین رفاه فردی است، تقویت مهارت‌های پیش‌بازی یک تلاش ارزشمند است.

مقدماتی

قبل از درگیر شدن در هر نوع پیش بازی، حتی اگر “فقط” کلامی باشد، یک مرد باید بداند که شریک زندگی او با چیزی که می خواهد بفروشد راحت است. فقط به صحبت های بسیار کثیف و زبان تند وارد نشوید، بدون اینکه بدانید که شریک زندگی نه تنها با آن مدارا می کند، بلکه واقعاً “با آن” برخورد می کند. هدف تحریک است، نه فشار دادن مرزها.

شروع جدا

اولین قدم این است که خود را از این ایده که پیشبازی با تماس فیزیکی شروع می شود و پایان می یابد، کنار بگذارید. نقاط داغ یک عاشق را می توان از طریق ذهن مشاهده کرد – و به بهترین شکل برای ایجاد تعلیق جنسی منجر به رویداد بزرگ می شود.

شروع پیشبازی را در حین کار یا جدای از یکدیگر در نظر بگیرید. قبل از ملاقات، از تخیل و خیال پردازی لذت ببرید. و مهمتر از همه، به اشتراک گذاری! یک مرد می تواند در طول استراحت ناهار خود تماس تلفنی برقرار کند، ایمیل بفرستد یا پیامکی بفرستد تا به آن شریک خاص بفهمد که چقدر به او فکر کرده است. [x]، یا اینکه چقدر می خواهد این کار را بد کند [x].

ادامه به صورت عمومی

شاید این زوج برای شام با دوستان خود ملاقات کنند. شاید یک سفر پیش پا افتاده به خواربار فروشی درست باشد. شرکا می توانند راهی پیدا کنند تا این مناسبت های عمومی را تسریع کنند. لازم نیست چیزی افراطی باشد. یک برس ساده روی ران زیر میز شام یا یک نگاه تحسین برانگیز زمانی که او آن کدو سبز را برمی دارد می تواند کافی باشد. او می تواند به او بفهماند که به شیوه ای جنسی به او فکر می کند و پیش بینی می کند که چه چیزی در آینده خواهد آمد.

یک شمارش معکوس بدهید

هنگامی که در نهایت با هم تنها شدند، فقط عنصر کلامی را رها نکنید. کلمات می توانند به تقویت تجربه برای او ادامه دهند. یک مرد می تواند با دادن «شمارش معکوس» به شریک زندگی خود به ایجاد تعلیق ادامه دهد. در حالی که آنها در آغوش می گیرند، می بوسند، نوازش می کنند، و غیره، او می تواند به او بگوید که کار مورد علاقه اش را، هر چه که باشد، در دو دقیقه با او انجام خواهد داد. با افزایش رمپ لمس کردن، شمارش معکوس را ادامه دهید. “یک دقیقه دیگر…” و غیره. او از انتظار غوغا می کند و تجربه چیز مورد علاقه اش افزایش می یابد. و از آنجایی که گوش‌ها برای بسیاری از مردم ناحیه حساسی هستند، زمزمه کردن کلمات در گوش عاشق بین لیس و بوسه می‌تواند این گفتار پرتعلیق را به اوج برساند – و معشوق را نیز همراه با آن.

اگر زن و شوهری اهمیت درگیری ذهنی برای رابطه جنسی را که در طولانی مدت هیجان انگیز باقی می ماند، جدی گرفته باشند، ممکن است فعالیت خود را افزایش دهند. و در حالی که اهمیت بازی کلامی را نباید دست کم گرفت، همچنین نباید نیاز به مراقبت از بدن خود را نیز تحت الشعاع قرار دهد. محافظت از آلت تناسلی در برابر چروکیدگی و حساسیت زدایی ناشی از استفاده خشن و/یا مکرر برای هر مردی ضروری است و استفاده از کرم سلامت آلت تناسلی. (متخصصان بهداشت روغن Man1 Man Oil را توصیه می کنند) یک راه خوب برای انجام آن است. روغن Man1 Man با مرطوب‌کننده‌های طبیعی و استیل ال کارنیتین محافظ عصبی، پوست آلت تناسلی را آبرسانی می‌کند و آن را صاف و انعطاف‌پذیر نگه می‌دارد و در عین حال حساسیت عصبی را حفظ می‌کند. پوست و اعصاب سالم برای عملکرد و لذت در درازمدت ضروری است و یک محصول مراقبت از پوست با کیفیت یکی از راه‌های ارتقای هر دو است.