هدیه تولد توبی: جدیدترین کتاب آشپزی من و Ninja™ CREAMi™


هدیه تولد توبی: جدیدترین کتاب آشپزی من و Ninja™ CREAMi™

تولدم مبارک! برای جشن تولد و انتشار آخرین کتاب آشپزی ام، کتاب آشپزی ایمنی خانواده: 101 دستور العمل آسان برای تقویت سلامتی (نوشته شده توسط رابرت رز) در 17 نوامبر 2021، من یک کمک مالی را مدیریت می کنم. در حال حاضر، فقط می توانید کتاب آشپزی من را در آمازون پیش خرید کنیدو اما خوشحالم که با Ninja™ شریک شده ام تا یک برنده خوش شانس را تقدیم کنم یک نسخه امضا شده از کتاب آشپزی من و Ninja™ CRAMi™! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر دو جایزه به خواندن ادامه دهید.

در یک کتاب آشپزی مصونیت خانواده، من به خوانندگان 25 غذا برای کمک به حفظ سلامت سیستم ایمنی، علم پشت سر آنها و 101 دستور العمل خوشمزه، رضایت بخش و کاربردی که شامل این 25 غذا می شود، پیشنهاد می کنم.

شما برخی از دستور العمل ها را در کتاب آشپزی ایمنی خانواده عبارتند از:

تصویر از اشلی لیما

تصویر از اشلی لیما

تصویر از اشلی لیما

تصویر از اشلی لیما

تصویر از اشلی لیما

شما می توانید دستور العمل هایی را بیابید که برای فریزر، یک کاسه، به مدت 30 دقیقه یا کمتر مناسب هستند، و من نمی توانم ابزاری بهتر از Ninja™ CREAMi™ برای کمک به شما بیابید!

یکی از جدیدترین نسخه های منتشر شده Ninja™ CRAMi™ است، یک دستگاه فرآوری یخ زده که بستنی فروشی شما را به خانه شما می آورد. می توانید مواد روزانه را به بستنی، شربت، بستنی سبک، اسموتی، ژلاتو یا میلک شیک تبدیل کنید. هیچ محدودیتی برای تعداد ترکیب های طعم سرگرم کننده ای که می توانید امتحان کنید وجود ندارد! Ninja™ CRAMi™ امکان کنترل کامل مواد شما را فراهم می کند. شکلات، آجیل، میوه و غیره مورد علاقه خود را با هم مخلوط کنید تا یخ را شخصی سازی کنید. از شیرین تا خوش طعم و سالم تا خوش طعم، کرم™ برای همه وجود دارد. در عرض چند دقیقه، با استفاده از شش برنامه تک لمسی که امکانات بی‌پایانی را در یک دستگاه فشرده ارائه می‌کنند، درمان‌های کاملاً سفارشی‌سازی شده را ایجاد کنید. Ninja™ CREAMi™ در حال اختراع مجدد بستنی سنتی است و به شما امکان می‌دهد فقط در چهار مرحله ساده، مواد منجمد را بردارید و آنها را به خلاقیت‌های خامه‌ای تبدیل کنید: فریز کنید، خامه بخورید، قاشق بگیرید و لذت ببرید.

عکس ارسالی توسط نینجا

یک نظر دهنده که به طور تصادفی انتخاب شده است، برنده یک نسخه از کتاب آشپزی من خواهد شد، کتاب آشپزی ایمنی خانواده: 101 دستور العمل آسان برای تقویت سلامتی، و Ninja™ CRAMi™.

برای ورود به صفحه اینستاگرام یا فیس بوک من سر بزنید تا زیر این پست نظر بگذارید و دو نفر را تگ کنید، از روز تولد من، دوشنبه 10/25/21 ساعت 12:01 صبح به وقت شرقی تا جمعه 10/29/21 ساعت 11:59 بعد از ظهر ای تی شرقی. شما فقط می توانید یک بار در روز در هر پلتفرم وارد شوید. یکی از برندگان انتخاب شده به صورت تصادفی در روز دوشنبه 21/11/21 از طریق پیام فیسبوک یا اینستاگرام اعلام خواهد شد!

*توجه: این پست توسط Ninja یا فیس بوک حمایت نمی شود. برای برنده شدن نیازی به خرید چیزی ندارید. فقط برای ساکنان قانونی 50 ایالت ایالات متحده، دی سی، یا پورتوریکو باز است و برای ورود باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. Ninja™ جایزه Ninja™ CREAMi™ Shown و Toby Amidor Nutrition، کتاب آشپزی رایانه شخصی را ارسال خواهد کرد. جوایز فقط به آدرس منزل ارسال می شود نه صندوق پستی.