هشت خدای برتر فنگ شویی و خدایان

در فنگ شویی، خدایان و خدایان به عنوان تقویت کننده های ضروری و همچنین مدافعان دیده می شوند – این به دلیل توانایی آنها در دفع انرژی منفی و جایگزینی آنها با شانس خوب و چی مفید است. وقتی در کنار هم قرار می گیرند، تأثیرات خدایان و خدایان بزرگ می شود. با این حال، همیشه به یاد داشته باشید که با آنها با احترام رفتار کنید و هرگز آنها را در حمام، کمد یا روی زمین قرار ندهید، و در عوض در مکان هایی که هم سطح چشم یا بالاتر هستند.

در زیر لیستی از رایج ترین خدایان چینی فنگ شویی آورده شده است:

هشت جاودانه – هم در تائوئیسم و ​​هم در فنگ شویی، هشت جاودانه (که از 2 زن و 6 مرد تشکیل شده اند) به عنوان نمادهای خوش شانسی و طول عمر مورد احترام قرار می گیرند. طبق افسانه، این موجودات از آسمان فرود آمدند و در زمان ضعف به انسان نیرو دادند. همچنین برای رسیدن به آرزوها و رسیدن به مقاصدشان از آنها حمایت می کردند و به آنها نعمت علم و رفاه و ثروت می بخشیدند.

چهار پادشاه بهشتی – این چهار پادشاه برتر که توسط بودایی ها به عنوان “محافظان دارما بزرگ” شناخته می شوند، همانطور که در زیارتگاه ماتریا بودا دیده می شوند، بر چهار گوشه زمین حکومت می کنند و از آنها دفاع می کنند. هنگامی که تصاویر چهار پادشاه بهشتی در داخل خانه نمایش داده می شود، آنها این قدرت را دارند که از اهداف و خطرات مضر در جهت شما محافظت کنند.

خدای میمون – این تبعید از بهشت ​​تائوئیسم که به عنوان “خدای حیله گر” یا “حکیم بزرگ خدای برابر” نیز شناخته می شود، با کمک به تانگ ژوان زانگ، که در جستجوی درس های لرد بودا در غرب بود، بار دیگر اجازه رستگاری یافت. به دلیل نقش محافظتی خدای میمون در این زیارت است که اکنون به عنوان یک مدافع از شر و حفظ سلامتی دیده می شود. برای این اثرات، او را در بخش محل تولدش، غرب یا جنوب غربی قرار دهید.

چونگ کوئی – این نماد شگفت انگیز به عنوان “خدای ستاره ادبیات” شناخته می شود – این به این دلیل است که در زمان خود، او یکی از برجسته ترین و مشتاق ترین دانشگاهیان از تونگ نون شان از استان شنسی بود. او همچنین به عنوان “تعقیب کننده روحانی بزرگ شیاطین” در نظر گرفته می شود. این به این دلیل است که چانگ کوئی همچنین یک جن گیر برجسته بود و اکنون برای محافظت از خانه از ارواح خطرناک و نیات شیطانی استفاده می شود.

کوان یین – این ایزد که با نام های گویش دیگری مانند “کوانین” و “کوان ​​یین” شناخته می شود، الهه رحمت است و بسیار مورد تحسین و تحسین قرار می گیرد. از آنجا که او می تواند ناراحتی و درخواست کمک را از کسانی که به او نیاز دارند بشنود، او به عنوان “کسی که فریادهای جهان را می شنود” شناخته می شود – او همچنین می تواند به این افراد کمک کند تا شادی و آرامش بهشت ​​غربی را بیابند. تصویر کوان یین یک درمان فنگ شویی که برای راحتی، برای کمک به کسانی که مریض هستند، می ترسند و سرشار از بدبختی هستند، استفاده می شود.

کوان کونگ – این ژنرال جنگی مشهور در تاریخ چین که با نام “کوان ​​تی” نیز شناخته می شود، “خدای جنگ” شناخته می شود و به عنوان قدرت او برای محافظت از همه شناخته می شود. برای کسانی که ضعیف هستند، او محافظ است; برای کسانی که در ارتش هستند، او یک حامی است، و برای کسانی که در تجارت و سیاست هستند، او یک نگهبان است. کوان کونگ علاوه بر ویژگی های دفاعی خود، به عنوان آغازگر و نگهدارنده ثروت و قادر به محافظت از دارایی های خود در برابر سرقت یا از دست دادن است.

خدای ثروت – این خدا که به نام “چای سن یه” نیز شناخته می شود، نماد برجسته رفاه و رفاه است. در تمام طول سال، بسیاری از فستیوال‌های چینی برگزار می‌شود تا طلسم خوش شانس این خدا را به خانه دعوت کند، تا علاوه بر خوش شانسی برای سال پیش رو، خانواده را با شانس و ثروت برکت دهد.

فوک لوک سائو – این خدایان سه ستاره نشان دهنده سه آرزوی اساسی انسانها هستند: نظم، سعادت، اقتدار و طول عمر. آنها همچنین نمایانگر وحدت و تعادل هستند و همچنین می توانند به طور مداوم ثروت خوبی ایجاد کنند. به سادگی Fuk Luk Sau را در یک مکان مهم در اتاق نشیمن یا اتاق ناهارخوری خود نگه دارید، و این اعتقاد چینی ها است که آنها هر چیزی را که نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهند.