همه طرف ها ماجرا را با حذف نام «واریا» توضیح دادند/ منعی برای انتشار نام فرد خاصی وجود ندارد.


رامبد جوان و شبکه نسیم توضیح دادند که حذف نام «واریا» از «خندوانه» به تصمیم سازندگان این برنامه انجام شده است.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون صبا، امروز جمعه 3 تیرماه حواشی ماجرا حذف نام «واریا» از «خندوان» این حادثه را توضیح دادند.

انتشار عکس و فیلم مسابقهبازی تاج و تختدر برنامه تلویزیونی “تقلب” که پخش شد رمبوی جوان و عوامل برنامه که از حذف نام «واریا» از مسابقه نام خانوادگی و در نهایت حذف آن صحبت می کنند، با واکنش های متعددی در فضای مجازی مواجه شدند.

امروز صبح محمد بحرانی صداپیشه جناب خان است. او نیز در این برنامه در این باره صحبت کرد و از این اتفاق عذرخواهی کرد.

رامبد جوان نیز با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود درباره این صحنه توضیح داد: آنجا شک داشتم که اگر در پخش مشکلی پیش بیاید و اجازه پخش نداشته باشد، امتیاز مسابقه به هم می خورد و تاثیر می گذارد. خود مسابقه پس از مشورت با شرکت کنندگان و اعضای تیم به این نتیجه رسیده ایم که نام واریا عزیز عزیز را حذف کنیم و نام دیگری بنویسیم تا حداقل مسابقه دچار مشکل نشود.

روابط عمومی شبکه نسیم وی همچنین در این پیام نوشت: پیرو مراسم پخش شده در قالب مسابقه قطیبازی در شبکه خندوانه شب گذشته پنجشنبه 23 تیرماه به اطلاع مخاطبان محترم و فهیم شبکه نسیم می رسانیم که این شبکه هیچ گونه محدودیت و ممنوعیتی برای پخش اسامی برخی ندارد. افراد تصمیم گرفته شده سلیقه و نظر گروه سازنده برنامه خندوانه است و ربطی به سیاست شبکه سیما و نسیم ندارد.

مصطفی هاسمیان

انتهای پیام/