هک رکوردز صدها هیئت منصفه در نیوجرسی را فاش کرد

هک رکوردز صدها هیئت منصفه در نیوجرسی را فاش کرد


طبق تجزیه و تحلیل WNYC / Gothamist ، در دهه گذشته ، ده ها افسر فعلی و سابق اجرای قانون ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی علیه یک دولت بسیار راست گرا به نام سوگند وفاداری متحد شده اند. اسناد عضویت توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

دادستانی کل ایالات متحده در واکنش به این اظهارات اظهار داشت که نگران نتایج این یافته ها است و “اصلاحات لازم برای ریشه کن کردن افراط گرایی در اجرای قانون” را ارزیابی می کند. این اقدام پس از آن صورت می گیرد که WNYC / Gothamist ماه گذشته اعلام کرد که همان اطلاعات هک شده ، از جمله نام و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده ، برخی از افسران NYPD را به عضویت در گروه سوق داده است. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیق در مورد اتحادیه ها را داد.

اعضای هیئت منصفه در کانون توجه دادستان های فدرال هستند که در مورد حمله 6 ژانویه به کنگره آمریکا تحقیق می کنند. تصاویر ویدئویی این درگیری نشان می دهد که گروهی از افراد در حالی که در واحدهای نظامی در ساختمان کنگره قدم برمی داشتند ، نشان های استتار بر تن داشتند. هجده نفر از اعضای این گروه متهم به توطئه شده اند و حداقل در پنج مورد به جرم خود اعتراف کرده اند.

در حال حاضر ، هیچ قانون ایالتی در نیوجرسی وجود ندارد که نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی را از ارتباط با هیئت منصفه یا سایر سازمان های مشابه ، مانند پسران افتخارآمیز یا سه درصد ، یا گروه هایی با روابط سفیدپوستان با حمله به کنگره منع کند. به

با این حال ، دفتر دادستانی کل این اختیار را دارد که قوانینی را تعیین کند که اطمینان حاصل کند که بخش های پلیس و سایر ارگان های محلی ، انجمن ها و رفتار کارکنان با مسئولیت های آنها در برابر مردم در تعارض نیست. حقوق اصلاحیه اول. این دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی به نهادهای مجری قانون در استان چه تغییراتی لازم است.

استیون گفت: “برای ایجاد و حفظ اعتبار جوامعی که در گذشته توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند ، به ویژه آنهایی که توسط جوامع آسیب پذیر خدمت می کردند ، مهم است که در صفوف نهادهای مجری قانون ما تعصب یا نفرت وجود نداشته باشد.” بارنز گفت. برای اندرو بروک ، سرپرست دادستان کل نیوجرسی.

استوارت رودز ، بنیانگذار سوگند ، مدت هاست که به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن قدرت های دولت فدرال ، به دنبال جذب اعضای سابق و سابق ارتش و نیروی انتظامی است. گروه های نفرت شبه نظامیان ادعا می کردند که بیش از 30،000 عضو مزدور دارند و از سوی مرکز حقوق فقر جنوبی و اتحادیه علیه فیفا در فهرست گروه های افراطی قرار گرفته است.

اطلاعات عضویت هک شده Oath Keepers ، که در اختیار سازمان روزنامه نگاری غیر انتفاعی موسوم به Dispersed Secrets Development (DDoS) قرار گرفت و در اینترنت منتشر شد ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای گروه شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفت. میزان مشارکت فردی را نشان نمی دهد.

یادداشت ها نشان می دهد که اعضا تشویق می شوند مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. در میان بیش از 500 نفر از افرادی که در گزارش نیوجرسی فهرست شده اند ، بسیاری از مهارتهای فرا گرفته شده در طول چندین سال خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت های بخش دولتی را شرح داده اند.

وی گفت: “من می خواهم تا آنجا که می توانم با دانش کامپیوتر و شبکه به مردم کمک کنم.”

وی گفت: “من نیروهای واکنش امنیتی (نیروی دریایی SWAT) را آموزش داده ام.”

مروری بر سوابق WNYC / Gothamist همچنین تعداد زیادی از کارگران اصلاحی فعلی و سابق ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارمندان دولتی در گاردن استیت را مشخص کرد.

الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، در پاسخ به یافته ها گفت گروه های افراطی مانند سوگند “ساختار دموکراسی ما را تهدید می کنند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که داوطلبانه در اقدامات تروریستی داخلی شرکت می کنند ، مدارا نمی کند و کسانی که این کار را انجام دهند در همه ابعاد قانون پاسخگو خواهند بود.”

بیش از یک دهه است که نیروهای فدرال نگران نفوذ گروه های راست گرا به پلیس هستند ، زیرا می ترسند تحقیقات فعال و توانایی مقامات منتخب در انجام وظایف دموکراتیک خود را تضعیف کنند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر ، اظهار نگرانی کرد که نام و اطلاعات شخصی افسران در اطلاعات عضویت وجود دارد.

بوکر در ایمیلی گفت: “سوگندها یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که با پلیس سوگند واقعی در تضاد هستند تا از قانون محافظت و به آنها خدمت کند و آن را با وقار انجام دهند و از دستوراتی که موافق نیستند سرپیچی کنند.” “به ویژه با توجه به نظرات ذاتی گروه و ارتباط آن با قیام 6 ژانویه ، من به ویژه نگران حضور اعضایی هستم که اکنون افسران پلیس هستند و می دانم که ماموران اجرای قانون نیز نگرانی های من را به اشتراک می گذارند.”

صدها نفر در نیوجرسی سوگند یاد کردند

اسامی کسانی که سوگند یاد می کنند به سوگند یاد شده سربازان در دفاع از قانون اساسی اشاره دارد. این گروه از بدو تأسیس در سال 2009 از تفسیر بسیار راست سوگند دفاع کرده و دولت فدرال را به عنوان یک نیروی ظالمانه می داند که باید مهار شود.

سام جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی ، گفت که این گروه که کتابی درباره هیئت منصفه نگاشته است ، پرسنل پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد ، زیرا آنها در اقدامات اولیه مانند اقدامات کنترل تسلیحاتی که ناقض ایدئولوژی نظامی و آزادیخواهانه هستند ، در خط مقدم هستند. یا کووید -19 ممکن است محدودیت های اضطراری و در نتیجه کاربرد آنها را نقض کند.

جکسون گفت: “اگر می توانید پیشاپیش به آن جمعیت بروید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و علیه آمریکا است ، احتمالاً می توانید مردم را از اجرای این دستورات بازدارید.”

WNYC / Gothamist برای تأیید هویت افرادی که سوگند را امضا کردند ، صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه را در مقالات دولتی ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های داده های عمومی هک کرد. و کارکنان دولت فدرال ، حقوق و اطلاعات بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که این گروه شبه نظامی طی سالهای گذشته تعداد زیادی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی در نیوجرسی را به خدمت گرفته است.

حدود 20 نفر در پرونده ها با نام ، شماره تلفن و آدرس پلیس و افسران اصلاح و تربیت که در دو سال گذشته به طور فعال در لیست ذکر شده بودند مطابقت داشتند. اینها شامل افسران جرسی سیتی و پترسون ، یکی از بزرگترین و متنوع ترین شهرهای این ایالت ، و بسیاری از جوامع روستایی و حومه است.

WNYC / Gothamist سعی کرد با تمام سازمان های فعال و سابق اجرای قانون که در اطلاعات عضویت مشخص شده است تماس بگیرد. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی یا ایمیل هایی که نظر می خواهند پاسخ نمی دهند. کسانی که این کار را کردند گفتند که دیگر در گروه فعال نیستند یا هرگز فعالیتی نداشته اند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که ادعا می کردند دارای تجربه نظامی هستند یا می توانند شناخته شوند ، شناسایی کرد. از سال 2020 ، پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال یکی از موارد ذکر شده در وزارت امنیت داخلی است.

17 عضو دیگر یا خود را شناسایی کردند و یا با نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های آمبولانس و سایر نیروهای اولیه در نیوجرسی مطابقت داشتند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق می کند ، هشدار داد که وجود سوگند یاد شده در بین نیروهای اورژانس می تواند اعتماد عمومی به چنین موسساتی را تضعیف کند.

وی گفت: “عموم مردم به ورود به جامعه و رفتار عادلانه و برابر با هر قربانی احتمالی بستگی دارند.” بنابراین اگر آنها نظرات مغرضانه را مطرح کنند یا قانون اساسی را به گونه ای تفسیر کنند که بخشی از جامعه را به طور نامناسب حذف کند ، مشکل ساز است. “

یک کارگر اصلاحی که در حال حاضر در کلانتری شهرستان پاسایک کار می کند ، در پرونده های گروه ذکر شده است که در سال 2014 حق عضویت سالانه پرداخت کرده است. همان مقام به عنوان عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک معرفی شد. برای مطالعه برنامه رادیوی عمومی در سال 2019 پیدا کنیدبه به گفته NJ.com ، این افسر بخشی از یک صفحه زیر راست به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل یا پیام متنی پاسخ نداد.

یکی دیگر از افسران نیروی انتظامی نیوجرسی که در دفتر خاطرات دیده می شد ، کریگ یاکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دفتر دادستانی شهرستان هرسون در شهر جرسی سیتی مشغول خدمت است. در یک مصاحبه تلفنی کوتاه ، این مقام تأیید کرد که اطلاعات خود را بصورت آنلاین در فرم هیئت داوران وارد کرده است ، اما ادعا کرد که این کار را سالها پیش برای “دریافت رویکرد متفاوت به رویدادهای جاری و چشم اندازهای اصلی رسانه ها” برای “اشتراک ایمیل” انجام داده است. او گفت: “و از طرف سازمان ، من با کسی ملاقات نکرده ام و با کسی صحبت نکرده ام.”

جنیفر موریل ، دادستان منطقه هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه این افسر با اعضای هیئت منصفه است و از دفتر دادستان کل درخواست کمک می کند. وی گفت که هرگونه اطلاعاتی در اختیار FBI قرار می گیرد.

موریل در ایمیلی گفت: “این نگرانی وجود دارد که هر یک از اعضای نیروی انتظامی به چنین گروهی بپیوندد.”

“دموکراسی ما را به چالش بکش”

گوربیر گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در بیانیه ای در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی در این ایالت هستند.

گروال در جلسه یک کمیته فرعی در مورد برتری خشونت آمیز سفیدها در سال 2013 اعلام کرد که سه درصد در اداره پلیس شهر جرسی کار می کنند: “نیروی انتظامی نیوجرسی خطر نفوذ به صفوف افراط گرایی شبه نظامی را تشخیص داده است.”

با این حال ، مشخص نیست که مقامات محلی چقدر با چنین خطرات مقابله خواهند کرد. نه شهرداری شهر جرسی ، نه شهرداری پترسون و نه کلانتری شهرستان پاسایک به س questionsالاتی در مورد اینکه آیا کارکنان آنها سیاست های پرسنلی را نقض کرده اند یا به دلیل ارتباط با گروه های افراطی مستحق تحقیقات بیشتر هستند ، پاسخ ندادند.

ژرمن ، مأمور سابق FBI ، گفت اعتماد به ادارات پلیس و دیگر آژانس های خط مقدم به تحقیق کامل در مورد رابطه یک مقام رسمی یا دیگر مقامات دولتی با هیئت منصفه و سازمان های مشابه بستگی دارد. علامت هشدار اضافی خواهد بود

اما او از مقامات دولتی خواست مراقب باشند. وی مدعی شد که برخی از اعضای گروه آلمانی ایدئولوژی را اشتباه درک کرده اند یا کمتر درگیر آن بوده اند. دیگران باید از نقش هایی که افراد با آن روبرو هستند حذف یا حذف شوند.

آلمانی گفت: “همه چیز یا هیچ چیز نیست.” “ممکن است افرادی باشند که واقعا نمی دانند این سازمان چیست یا افرادی که نمی دانند این نوع تفکر تا قبل از 6 ژانویه چقدر می تواند مزاحم باشد.”

در حالی که جان لوئیس از برنامه افراط گرایی دانشگاه جورج واشنگتن باید اطمینان حاصل کند که به مقامات دولتی مراحل لازم داده شده است ، مقامات باید شهامت داشته باشند که تهدید افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات دقیقی را انجام دهند.

لوئیس گفت: “بخش بزرگی از مردم و مقامات منتخب آمریکایی با این تهدید موافق هستند و من فکر می کنم این چالشی بزرگ برای دموکراسی ما است.” سوگندگاران و دیگر گروه های تندرو ضددولت واقعاً می خواهند این نظام دموکراتیک را از درون سرنگون کنند. “

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *