هیئت غربالگری راهبردی بالاخره تشکیل جلسه داد/ اعضای جدید پس از استعفا معرفی نشدند


جلسه شورای بازنگری راهبردی با حضور رئیس سازمان سینمایی و اعضای شورا برگزار شد.

به گزارش صبا به نقل از اداره کل روابط عمومی همایش، جلسه شورای بازنگری راهبردی امشب دوشنبه 23 خردادماه با حضور رئیس سازمان سینمایی و اعضای هیئت مدیره برگزار شد.

توافق در این جلسه اکران دو فیلم جدید و تعیین یک گروه تحقیقاتی و کارشناسی ویژه در حوزه اکران آنلاین بود.

بر اساس این خبر، در ابتدای جلسه با توجه به اهمیت قدرت اکران آنلاین به عنوان دستی موثر در محیط پسا کرونا در مجاورت سینماها و بهره مندی از این هم افزایی برای تقویت چرخه تحویل و شروع کار نمایشی برای اولین بار زمان. بررسی و شناسایی روش‌های جدید آنلاین برای تماشای آثار سینمایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد در زمینه اکران آنلاین و شناخت نقاط قوت و ضعف و ارزیابی موفقیت پلتفرم‌های موجود، نیاز به یک تیم تحقیقاتی و تحقیقات و مطالعات تخصصی باشد. و بسترها و افق ها این مراحل را دنبال کنید و نتیجه را برای نهایی شدن و تصمیم گیری نهایی به هیئت راهبردی ارائه دهید.

علاوه بر این، هیئت بازبینی استراتژیک با جایگزینی دو فیلم جدید از چهارشنبه اول جولای 1401 موافقت کرد. «طلحون» ساخته ابراهیم شیبانی به تهیه کنندگی حسن کلامی و موسسه پخش سبز فیلمیران و «روز ششم» به تهیه کنندگی حجت قاسم زاده اصلا و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و شبکه راه عرفان چهارشنبه اول 23 تیرماه.

انتهای پیام/