هیچ تصادفی وجود ندارد، به سادگی منبع جهانی ما را راهنمایی می کند

برخی آن را زبان خدا می نامند، برخی دیگر آن را تصادفی می نامند، اما هر چه که باشد، ما همیشه نشانه هایی از منبع جهانی خود دریافت می کنیم که به ما کمک می کند آنچه را که هست ببینیم، بشنویم یا صحبت کنیم.
ممکن است در آن لحظه نیاز داشته باشیم ما به عنوان انسان به این دنیا می آییم، به مکانی که زمین می نامیم، تا از درس های زندگی خود بیاموزیم و رشد کنیم. گفته می شود که هر چه روحی که جسم ما را مجسم کرده است، پیرتر باشد، درس های زندگی سخت تر را انتخاب کرده ایم. در شرایط زندگی روزمره ما است که باید بیدار باشیم و نسبت به پیام های ظریفی که از بالا دریافت می کنیم هوشیار باشیم. این پیام ها از گردابی از انرژی می آیند که از هر نظر خالص، قدرتمند و فراوان است. ما می دانیم که همه ما انرژی هستیم و همه مواد انرژی هستند. بنابراین، ناگفته نماند که افکار و احساسات ما انرژی بسیار قدرتمندی هستند. دقیقاً به همین دلیل است که ما باید واقعاً مراقب افکار و کلماتی که به زبان می‌آوریم باشیم.

حتی بیشتر از آن، ما باید به شدت مراقب بار احساسی که در تمام افکار خود می گذاریم باشیم.

احساساتی که ما در افکار خود قرار می دهیم بسیار شبیه فندکی است که برای آتش زدن زغال سنگ استفاده می شود، راننده ماشین، محرک اصلی عضله. در این مورد تأمل کنید؛ احساساتی که از مرکز قلب ما ساطع می‌شوند، پالس‌های پرانرژی هستند که به کیهان فرستاده می‌شوند. این پالس های انرژی می توانند بارهای منفی یا مثبت باشند. این پالس‌های انرژی که از ما ساطع می‌شوند همان را به عقب برمی‌گردانند. انیشتین گفت ما در یک جهان انرژی زندگی می کنیم و این کار را می کنیم.

ما آنقدر زیبا و عالی با چنان عشق و فداکاری ساخته شده‌ایم که فقط می‌توانیم در تصویر انرژی منبع نیرو بزرگتر ساخته شویم. هر انسانی یک سیستم انرژی شارژ شده است. اگر بخواهید این بخشی از طراحی کیهانی است. انرژی همیشه در اطراف ماست. ما دائما در حال تبادل انرژی با دیگران هستیم. وقتی چیزی را از صمیم قلب با کسی به اشتراک می گذارید، می توانید بار عاطفی را که آن شخص داده یا دریافت کرده احساس کنید. هنگامی که دو نفر عشق می ورزند، یک آمیختگی مشخص از انرژی بین دو انسان وجود دارد. ما انرژی هستیم و به همین دلیل دقیقاً همان چیزی را که می خواهیم به واقعیت خود وارد می کنیم.

در این درخواست است که باید بدانیم که هیچ تصادفی وجود ندارد. بگذارید یک مثال کاملا شخصی برای شما بزنم. من در Kailua-Kona، هاوایی، در یک کتابفروشی محلی به دنبال کتابی برای خواندن بودم. من می خواستم یک کتاب بسیار معنادار بخوانم، نه فقط یک چیز بیهوده یا بی فکر. بی هدف سرگردان شدم هیچ چیز به سمت من نمی پرید، بنابراین جلوی یک قفسه کتاب خودیاری نشستم. صورتم را با دستانم پوشاندم و گفتم: “لطفا به من کمک کنید کتابی را پیدا کنم که مخصوص من است” در عرض چند ثانیه کتابی از قفسه افتاد و به معنای واقعی کلمه به سرم اصابت کرد. از جا پریدم و تلاش کردم تا درد را کم کنم! واقعا درد داشت! پس از کاهش درد، کتاب را برداشتم، آن را برگرداندم تا عنوان آن را بخوانم. عنوان آن «نشانه ها و شگفتی ها، درک زبان خدا» بود. وای، بخواهید و دریافت خواهید کرد! تنها چیزی که به یاد دارم این است که وقتی داشتم می پرسیدم واقعاً یک بار احساسی روی آن درخواست گذاشته بودم و دقیقاً به آنچه می خواستم رسیدم.

اگر واقعاً به آن فکر کنید، هیچ تصادفی وجود ندارد. آیا تصادفی بود که من کتاب کامل را خواستم و به سرم زد؟ به سادگی، نه اینطور نبود. این منبع جهانی بود که مرا برای خواندن آن کتاب راهنمایی کرد. آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که فکری حاوی احساسات بوده اید، اما آن را صرفاً کاهش داده اید تا متوجه شوید که درباره موضوع افکارتان با شما صحبت می شود؟ آیا تا به حال در میانه شرایط سختی بوده اید که گویی با معجزه ای فرد مناسبی وارد زندگی شما شده است که اتفاقاً چیزهای مناسبی را برای کمک به شما در آن دوران می گوید؟

بارها و بارها به من گفته شده است که “حرف شما در زمان مناسب به من رسید، متشکرم.” تصادفی نیست که شما در کلاس آن استاد هستید و به موضوع سخنرانی گوش می دهید. این تصادفی نیست که ممکن است دچار تلاطم شده باشید، شرط ببندید که دیگر این کار را نخواهید کرد.

ممکن است شما آنقدر درگیر انرژی ذهن خودخواه خود باشید که ممکن است جلوی گوش دادن یا شنیدن پیام را بگیرید، اما دیر یا زود شخص دیگری وقتی آماده شنیدن آن هستید، دوباره همان پیام را به شما منتقل می کند. به قول معروف “وقتی دانش آموز آماده شد معلم می آید.” شما در تمام شگفتی خود باید متوجه شوید که آنچه برای شما اتفاق می افتد به این دلیل است که شما آن را به نوعی خواسته اید. حتی چیزهای بد پس به یاد داشته باشید که شما پیش از زمین تصمیم گرفتید که اینجا باشید تا آن درس ها را از همه آن معلمان بیاموزید. منبع جهانی به سادگی با دادن نشانه ها و شگفتی هایی شما را در مسیرتان راهنمایی می کند. سوال این است: آیا شما گوش می دهید؟