وزارت امور داخله و ارتباطات متن بیلبورد تبلیغاتی «شبکه مخفی زنان» را تغییر داد.


نماوا با تغییر بیلبورد سریال «شبکه مخفی زنان» توسط وزارت فرهنگ و ارشاد مخالفت کرد.

به گزارش صبا، امشب 14 مردادماه، روابط عمومی نماوا نسبت به تغییر محتوای تبلیغاتی سریال «شبکه مخفی زنان» از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران اعتراض کرد.

در این خبر آمده است:

سریال شبکه زنان راز به کارگردانی افشین هاشمی با وجود اینکه مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات صدا و تصویر فراگیر سایبری (ساترا) برای تبلیغات تهیه شده برای محتوا دریافت کرده است، با واکنش ارشاد مواجه شد.

اگرچه پیش از این اعلام شده بود که طرح و جزئیات مربوط به ارتقای محتوا فقط باید توسط ساترا بررسی و تایید شود و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط برای معرفی آن به شهرداری و نهادهای زیرمجموعه همکاری داشته باشد، اما قول داده شد

در روزهای اخیر برخلاف این توافق، وزارت رهبری استان تهران با وجود مجوز کتبی سترا در خصوص محتوای تبلیغاتی تهیه شده برای سریال «شبکه مخفی زنان» دستور ایجاد تغییراتی را صادر کرد. بر اساس دستور فوق متن تبلیغاتی بیلبورد این سریال از «تاسیس شبکه مخفی زنان» به «شبکه مخفی زنان می رود» تغییر یافته است.

این تغییر در حالی به نماوا ابلاغ شد که تمامی برنامه ریزی ها برای چاپ و راه اندازی تبلیغات انجام شده و بستر برای پخش سریال آماده شده بود. در پی این اقدام وزارت رهبری، مدیر عامل نماوا نامه ای به محمدمهدی اسماعیلی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیخواستار روشن شدن مرجع تشریفات قانونی اخذ مجوز شد. سریال «شبکه مخفی زنان» قرار است در روزهای آینده به صورت اختصاصی از نماوا پخش شود.

انتهای پیام/