وظایف مربوط به مشاغل LPN

LPN ها پرستاران عملی دارای مجوز هستند که به عنوان پرستاران حرفه ای دارای مجوز نیز شناخته می شوند. در هر موسسه پزشکی، LPN ها پرستارانی هستند که بیشترین میزان مراقبت های بهداشتی مستقیم را به بیماران ارائه می کنند. به این ترتیب نقش آنها بسیار مهم است. آنها کسانی هستند که نیازهای روزانه بیماران را تا زمانی که تحت درمان هستند تامین می کنند و همینطور با مافوق خود که می توانند پرستاران یا پزشکان ثبت نام شده باشند، ارتباط برقرار می کنند. از این رو، پرستاران عملی دارای مجوز، کسانی هستند که بیماران در بیشتر مواقع با آنها در ارتباط هستند.

مشاغل LPN وظایف زیادی را می طلبد، با توجه به اینکه این مشاغل مستقیم ترین در سازمان های مراقبت های بهداشتی هستند. در زیر لیستی از برخی از وظایفی است که پرستاران عملی دارای مجوز باید انجام دهند:

-LPN ها باید علائم حیاتی بیماران را بگیرند که پزشکان را قادر می سازد تا تشخیص خود را انجام دهند. اگر بیمار مجبور به انجام هر گونه آزمایش تشخیصی اولیه شود، LPN ها باید آنها را برای آزمایش آماده کنند، نمونه های آنها را بگیرند، نمونه ها را به آزمایشگاه های مربوطه ارسال کنند و سپس گزارش ها را برای بررسی دقیق پزشکان دریافت کنند.

-در صورت جراحات و جراحات جزئی، LPN ها باید کارهای کمک های اولیه مانند تمیز کردن زخم ها، استفاده از پانسمان و بانداژ و غیره را انجام دهند. آنها باید در تهیه بخیه به پزشک کمک کنند.

-وظیفه LPN تزریق تزریق به بیماران در بیشتر موارد است.

-LPN ها باید مراقب بیمارانی باشند که در شرایط جدی هستند. آنها باید مراقب بیمارانی باشند که قطرات خون، گلوکز یا نمک دریافت می کنند. آنها باید به دقت بیماران را در مورد کاتترها و منابع اکسیژن تحت نظر داشته باشند.

-در بیمارانی که در مرکز مراقبت های بهداشتی پذیرش می شوند، وظیفه LPN است که بررسی کند که همه چیز درست پیش می رود. آنها مسئول تامین آب و غذای بیماران هستند. آنها باید از بهداشت بیمار مراقبت کنند و می توانند به کارکنان کمک کننده در مرکز بهداشتی درمانی دستور دهند که بیمار را تا توالت همراهی کنند، لباس های خود را عوض کنند و غیره.

-LPN ها واجد شرایط ارائه ماساژ درمانی به بیماران هستند. اگر موردی پیش آمد، مثلاً اگر بیمار به دلیل دراز کشیدن طولانی مدت روی تخت بیمارستان دچار کشیدگی عضله شود، LPN می‌تواند ماساژ را برای تنظیم اوضاع انجام دهد.

-LPN ها باید بیمارانی را که قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرند آماده کنند. آنها باید آنها را به لباس مناسب برای جراحی تغییر دهند و از محدودیت های غذا و آب خود در طول دوره مراقبت کنند. پس از جراحی باید بیمار را در مرحله نقاهت تحت نظر داشته باشند و دائماً مراقب باشند تا بیمار آماده ترخیص شود.

از این رو، مشاغل LPN شامل مراقبت و نظارت کامل از بیمار و در عین حال هماهنگی با مافوق است. مسئولیت های شغلی بسیار زیاد است، اما آنها زمینه های آموزشی بسیار خوبی برای پرستاران عملی دارای مجوز هستند که در حال یادگیری ثبت نام پرستاران در آینده هستند.